Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Kdyby si aspon activision-blizzard dal tu praci a rucne pripravil radu kalitnich predmetu ktere vam muzou padnout.."

    ..tak by zopakovali tu samou chybu, co BN u Diabla 2 a sic, že by ve finále všichni měli na chlup ty samý itemy. Očividně si D2 moc dlouho nehrál a tudiž nechápeš, proč to Blizz takto udělal. Thx&Bye, i will not miss you ingame bro.
  • Takhle černobílé to není. Problém je, že 10/10 je blíže reálu (i kdyby hra byla objektivně třeba na 7/10) než 1/10. Průměr je pak totálně zkreslený.
  • risa2000
    Víš něco, co já nevím?
  • Co to je za killera?

    http://cl.ly/1f323K3d0Z0M3M2Z133S
  • Preed
    1/10 *6*
  • musim rict, ze sem to taky netusil :) ale ta podoba tam opravdu je. kazdopadne u me si tim splhnul :D pana grygara starsiho si moc vazim
  • ta hra je proste celkove mala to je problem, malo bosu malo vseho. fajn ze mas random dungeony, ale ty jsou poorad stejne jen se meni zatacky. cucis porad na jednu a tu samou malou sadu tilesetu. random eventy sou celkem slabe taky. celkove je to proste hra tak za 20e
  • Některá jeho gesta, nebo když se směje, tak je celý táta.... A taky hlavně vypravěčským talentem.... *4*
  • za tento nazor recpect a +. Ja som sa chystal hrat singleplayer s tym ze seriem na cele aukcie a multiplayer. Normalne si hrat ako DII. Lenze teraz sa ukazuje ako je drop naviazany na aukcie a ked si v pondelok zmyslia ze nieco zmenia a ja budem pozerat ze co sa zas deje....
  • Abys ale nebyl zklamanej jako ja... ale zase je fakt ze uz by mohli mit opraveny jak blackscreen u vyssich rozliseni tak absolutne nevyvazenou obtiznost kdy je zacatek opravdu tezkej a na konci uz si to clovek mydli s prstem v nose....
  • firebug
    Dekuji za diskuzi, ktera se tu rozjela. Zjednodusene jsem to pochopil tak, ze je hratelnost prizpusobovana aukcim (ci ekonomice) a nikoliv naopak (jak bych si to naivne pral). Takze si od Diabla 3 jeste nejaky cas udrzim odstup a na leto koupim konecne toho Witchera 2, za nejakejch 550 Kc...
  • Jo, kdo neda vysoky skore moji oblibeny hre je troska a kretéén.
  • kostejnesmrtelny
    Přidám ještě třetí implikaci.

    Je Trol.diskuzni ufňukaná attention-whore? Ano.

    Ty nízký skóre jsou způsobený podobnejma troskama, jako výše zmíněnej kretéén.
  • Alex81
    yep
  • kostejnesmrtelny
    Lukáš Grygar je syn toho Jiřího Grygara? *8*
  • Škoda, že jsi neměl možnost zkusit betu. Opravdu skvělá hra a co je úžasné, tak největší problémy z bety už opravili na základě spamu nás betatesterů:D Tomu říkám poslouchat komunitu:) A pokud máš rád soundtrack z D2 tak v T2 je skoro ta samá hudba:)
  • Já mám s velikostí map taky trochu problém. Udělali to podobně jako Titan Quest, kdy je venkovní mapa pořád stejná a akorát se na ní mění eventy, ale po několikerém průchodu už vždy víš kam chodit (a hlavně opravdu nejsou moc velký). Waypointy mi taky přijdou skoro k ničemu, protože do hry vždy vstupuješ na checkpoint, či na nějakej konkrétní quest a pokud tohle můžeš tak ti stejně bude waypoint umožněn...vlastně je nemá cenu hledat, protože se tak nějak zpřístupňují sami :-D
    Co se mi ale líbí je, že se na mapách vyskytují různé události (eventy), kde plníš malej quest, či je tam vchod do jeskyně, která tam předtím nebyla a hlavně jeskyně a kobky jsou většinou randomizované (ikdyž některé taky omezeně).
  • Hele, já se o něj dříve vůbec nezajímal a v neděli už jsem se díval na videa a rozhodně mě zaujal :)
  • No....takže se směle vrátím k "nepřemýšlení o koupi". A dík za vysvětlení :)
  • Jsou, ale po pravdě jsou na tom podobně jako legendárky. Budou je zlepšovat v patchi 1.1, kterej bude kdo ví kdy. Setové bonusy jsou momentálně stejně nicotný...
    Nejpodstatnější je, že všechny věci mají item level. Čím vyšší item level, tím je ta zbraň silnější, brnění má víc "armor' apod. Zároveň s tím může mít lepší přidané vlastnosti (například zbraň lvl 60 může mít max +35 procent k poškození a zbraň ilvl 63 může mít max +50 procent k poškození).
    No a legendárky a sety jsou z nějakého důvodu omezený na lvl 60-61. 63 snad není žádná a nevím, zda jsou nějaký na ilvl 62. A druhej problém je, že v podstatě nikdy nepadají...a to doslova (v D2 jsi po dohrání měl bezproblémů třeba 20-50 unikátek/setovek, biť určitě mnoho mizerných na konci hry - v D3 má na konci Hell třeba dvě, nebo žádnou...). někomu jich padne trochu víc, ale rozhodně jich není moc aby nezahltily aukci...
    A posledním hřebíkem do rakve unikátek a setovek je, že jsou to jen jinak obarvený předměty. Mají stejný vlastnosti jako magický a rare předměty, tzn. nic unikátního. A poté mají několik předefinovaných vlasntosí (například 50-150 strength, 10-30 resist all, 5-15 magic find) a poté mají třbe tři další vlastnosti random a vygeneruje se tam cokoliv.
    V konečným důsledku je tám pár pěkných kousků (většinou brnění), ale většina je díky ohromné náhodonosti k ničemu a hlavně je stejnak nenacházíš :) A když je najdeš tak bude pěknej jen z toho důvodu, že má nějaký velký resisty, či zmenšuje poškození apod.
    V podstatě se vybavíš hlavne vzácnými (rare) předměty, kterých momentálně padá až moc...není výjimkou, že mám po zaplnění inventáře více rare (žlutých) předmětů než magických (modrých). :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit