Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí trocha logického zmýšlania a hned si dokážem tie rozdiely v číslelných hodnoteniach vysvetlit. Ty?
  • Rozhodně se nemýlíš a já to pozoruji už od spuštění RMAH, že opravdu ty dobré kousky equipu jsou na RMAH. To se ale dalo čekat, každopádně já nehodlám nikomu dát za equip ani korunu, nejsem na hlavu.
  • hobbito
    Lukáši nuda, takhle si kláboste u táboráku jakožto vysloužilí hráči po 10 letech na odpočinku. Kde není rozporu/střetu, tam není diskuze. Žádné nové smýšlení, abstinence posunutí diskurzu o hře samotné (což se třeba povedlo M.Bachovi o M3 - ač s jeho názorem nesouhlasím - četl jsem ho se zaujetím a tříbil mé smýšlení o herním počinu). Příště, pokud to budete dělat takhle klubově, přizvěte lidi s větším názorovým spektrem, dnes zavládla pouze šedivá. *13* *13* *13*
  • Diablo 3 User Score: 3.9
    Diablo 3 Metascore: 88
    Mass Effect 3 User Score: 4.1
    Mass Effect 3 Metascore: 89

    Implikace: 1) Podplaceno? Ano. 2) Kvalitní herní počiny? Nikoliv.

    Zdroj: www.metacritic.com
  • Proč? Protože Activision-Blizzard! Už nejde v první řadě o hráče teď jede jen o prachy...
  • Jo, ale musis sehnat ty zlataky. To znamena par dnu farmit prumerny gear a prodavat ho na aukci. Kdo nechce, nakoupi za penize.

    Plus do budoucna si myslim ze nejlepsi predmety ze hry budou vzdycky za realne penize (rad bych se mylil). Kdo bude chtit to nej nej, nebude mit jinou moznost.

    Osobne nemam ani tak problem s aukci za penize (neminim ji nijak vyuzivat) jako s hrou samotnou. Na Diablo foru byl krasny clanek od nejakeho herniho vyvojare popisujici proc je D3 absolutne demotivujici a jak by to meli zmenit. Dalo se s tim souhlasit na 100%.
  • ano po hodinach tedy pardon DNECH nesmyslneho farmeni a mimochodem hracum vadi to ze jsou nuceni do AUKCE a je jedno jestli do te za € nebo goldy...
  • Škoda , že je také drahé. Keby ho dali do akcie tak za 30 euro tak by som si ho lúpil ale takto mi je to ľúto dať tolko peňazí *13*
  • V te diskuzi tady je tolik nesmyslu az clovek zasne...ta nejvetsi hovadina, jako ze blizzard nekoho nuti do aukce za realne prachy, je opravdu k smichu. V aukci za goldy je megatuna itemu, ktere vam bohate staci na zabiti Diabla na infernu.
  • Hraju na inferno a rikam ze do RMAH te nikdo nenuti. I proto ze je k dispozici i aukce za zlataky.
  • To zalezi na pristupu. Vetsinou mist se jde protlacit (aspon s magem), gear sem farmil vetsinou kdyz sem se dostal k nejakemu gear checku. A i tam jde hlavne o DPS, takze staci nafarmit dost penez, koupit zbran a pak se pres to nejak dostat.

    Jinak skoncil sem asi v pulce 4. aktu, podle me mam ty nejhorsi souboje za sebou (Rakanoth a jeho teleportacni kill na 1 zasah), ale fakt nemam duvod to dokoncit. Mozna nekdy casem az zapomenu jak moc me ta hra nebavi.
  • Nezalezi na tom jak hrajes, proste to nejde. Na par mistech je gear check, kdy pokud nemas DPS tak po urcite dobe umres (vetsinou na nejakou DOTku). Plus pokud nemas HP davaji te i obycejni mobove na 1 ranu atd. Ja sem dopadl stejne jako v tom story, zjistil sem ze nemam duvod to hrat protoze tam neni zadna motivace.
  • Hmm, hezký, že dva kteří nesouhlasí jsou v Hell, přitom jim všichni říkají, že to nucení do RMAH přes gear checky a špatný dropy je v Infernu.

    Tož dojděte tam a pak uvidíme... *3*
  • ale nutne to neni. ja mam wizarda 55 level , II act hell, a zatim jsem na AH/RMAH nekoupil jediny predmet, hraju s tim co padne ve hre. Zatim to jde. Inferno bude asi jina, ale chci dojet hell, bez nutnosti cokoliv koupit z AH nebo RMAH.
  • No on možná během mé kariéry nějaký ten rollback byl, ale vzhledem k tomu, že L2 jsem hrál dost sporadicky, tak mohl i takový dvoutýdenní projít bez povšimnutí *1*

    Sakra, najednou mám chuť na L2, hm.
  • FeebeEWN
    souhlasím +1
  • Odulin
    Vždycky jde všechno. Teď ale máme situaci jakou máme a z toho vycházejme. Závislost na gearu (hlavně v pozdějších částech hry) je prostě vzhledem k systému jaký zvolili nutná...stejně tak jako aukce. Bez toho by tento systém nefungoval a očividně je na aukci mířený.Já musím znovu zopakovat, že mně se tenhle systém fakt líbí. Stejně tak jako se mi líbil systém ve 2. Jsou odlišný, ale skvěle fungují oba.

    Jsem s monkem na 56 lvl ve 3. aktu na HELL a aukci jsem už použil oboustraně dostkrát (jen za goldy samo). Já nevim, mně prostě přijde, že mi tenhle systém dává hodně možností, jak naložit s postavou a jak ji rychle a dynamicky přizpůsobit situaci.
  • Proto po startu nejely servery. Blizzard nemel dost lidi, co by pridelovali drop :D
  • Porad mi to nedocvakava. Diabla 2 a 3 mam nahrano opravdu hodne a rozdil v dropu vidim ale zatim spis ve prospech Diabla 3. V Diablo 2 jsem mel za sveho barbana na drop fakt smulu a obchodovani za runy nebo prachy nebyl muj salek kavy tak jsem pak hral nekromanta u kteryho jsem nebyl tak moc zavislej na dropu. U Diabla 3 jsou vsechny postavy zavisly na dropu stejne takze tahle nespravedlnost odpada, mas zarucenej drop rare predmetu po zabiti bossu kdyz mas valory a dokonce mas ingame aukci na predmety coz dost usnadnuje vymenu/obchod s predmety. V cem je tedy drop u Diabla 3 nepoctivy?
  • docela by ma ale zaujimalo dovod alebo pohnutky Blizzardku k vytvoreniu ingame aukcie pod ich kontrolou. Ci to bolo zamedzenie ciernej ekonomiky (nehram WoW ale podla vsetkeho tam to je celkom problem), alebo proste chcu nahrabat dalsie peniaze od hracov. A preco je to pre mna podstane? Pretoze si myslim ze v momente ked sa rozhodli spravit aukcie a pridat tam moznost aj realnych penazi tak si sami podrezali konar, pretoze ked sa uz jedna o realne money tak hrozia aj realne problemy a zaloby. Preto su take silne obmedzenia, preto to Blizzard tak kontroluje a podlamna a pohnojil s vyvazenostou hry.
    Sice diskutujuci poznamenali ze bossovia su lahky ale napriklad na inferne je butcher v podstate v pohode (ak mate dobry equip) ale rozne 3ojice su mega tazke, hlavne tie co su chained. Tak isto nikto nespomenul farmenie vo velkom. Niektory si z toho spravili business, pouzivaju sa boti a podobne ale to uz neni hra a hlavne sa neda cakat ze normalny hrac najde taky quip ako niekto kto to ma pomali ako pracu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší