Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja nevim jak ty ale ja chodim ve dvou a nebo ctyrech lidech farmit treti akt a zatim jsem na RMAH nekoupil jedinej predmet. Rozhodne nemam pocit ze by me do aukce za realne penize nekdo nutil.
  • Odulin
    :) Rozdil je jasnej..ale mě specialně zajímá to slovíčko "poctivější". O nic mi nejde..jen to chci vysvětlit..třeba ti dám za pravdu.
  • Takže to nejde nijak, takže se spokijíme s tím, co máme... nucením do RHAM. *3*
  • Precti si pozorne tuhle diskuzi v mnoha prispevcich se to dokonce i zduraznuje a hlavne zpozorni pri cteni uryvku o tzv "aukci a itemech" pak si to vsechno zkus dat do kupy a mozna ti docvakne vcem je rozdil generovani itemu mezi D1, D2 a D3
  • Odulin
    Jj to by mě taky zajímalo. *15*
  • No dobre 1.0.2c to fix Error 37 sice to není nějaký patek,ale dva tydny
    K tomu pak now you get error ” Input Limit Reached “, cloud gaming, wave of the future…
    Ja se o Diablo uz nezajimam,takze ty co to hraji maj vetsi prehled :)
  • Odulin
    *3* +1
  • V cem je ten nahodne generovany gear u diabla 2 poctivejsi nez ten u diabla 3 prosim?
  • Pokud chces poctivy nalezeny gear zahraj si D2 ,TQ a dalsi ,ale rozhodne to nehledej u D3
  • Dokazete nekdo poradit jak udelat ctvrtou obtiznost inferno ktera ma byt extremne tezka bez toho aby byl potreba dobrej gear?
  • Pribehu pises ? Ono D 3 ma nejakovy pribeh ? Ja tam nic takoveho nevidel :-)))
  • jindra.veliky
    O takovy kravine kecat skoro hodinu a pul. To me podrz... *16*
  • Však je venku crack. Z 20% funkční :D
  • Například Activision.
  • A proč nemá Diablo 3 offline verzi no protože by k tomu museli vydat databanku předmětu a to je to nejcenější co Blizzard má to je to vlastně ten byznis jen itemy.

    Jinak něaka crackla verze offline bude ale to jen tak pro zahraní přiběhu.
  • Údajně... *3*
  • Z aukci nemaj ani korunu. Vsechno jde na poplatky a provoz.
  • To souhlasim, inferno si uz nedavam a prachy na aukci nemam, takze sbohem a satecek. A ze bych se vratil s prichodem PVP, tak o tom ani nemam iluze, protoze se vzdy necham vykydlit od lidi, co hrajou mnohonasobne vic, cimzto padem nemam sanci (to mluvim o jakemkoli multiplayeru, vzdy jsou plny hracu se stovkami nahranych hodin... a s takovyma lidma hrat nechci pac jsou podle me nemocni :) a jsou pro me multiplayerovou frustraci). Nakonec je mi trochu lito samotny investice do hry...
  • Tu práci si nedá.

    Proč by se připravovali o procenta, co mají z aukcí? Tak grindi dál odpad a modli se, že ti padne něco dobrýho.
  • poctive nalezenoho? a nevadi ti ze je jen "poctive" nahodne vygenerovany? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší