Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ono to tak neni ono je to trapnejsi nejen dungeony jsou nahodne generovane oni jsou nahodne generovane i predmety a to ne co vam nahodne z rady mecu padne ale kazda vlastnost je nahodne vygenerovana takze nakonec klidne mag muze behat s mecem v ruce misto hulky pac ten mec ma vsechny mozny vlastnosti pro maga, resp. magum pak padne super hulka s dobrym damage, ale pridava vlastnosti pro uplne jine povolani *10* . Kdyby si aspon activision-blizzard dal tu praci a rucne pripravil radu kalitnich predmetu ktere vam muzou padnout, ale to ne nechali to schvalne na generovani nahody aby lidi prinutili platit za aukce *11*
  • I think the reason is this developement:
    1. You bought Diablo3, you played it solo or with friends for a few weeks or so.
    2. Depending on your or your group skills you beat it a few times and you reached hell or inferno.
    3. Now your gear is too bad to continue
    4. You checked the auction house or tried to farm some gear. You may have spend your gold on a few awesome items but you still need much more gear to beat inferno (or even hell depending on your personal skill).
    5. You now can buy a complete set of gear for much real money - more money than the D3 price. Many (including me) will never do that. Or you can try to farm the gear. Turning the game into a total mindless grind especially since 99% of the drops (that's no exaggeration) are crap. That's too boring for most people (including me).
    6. You quit playing D3

    This is the story 2/3 of my friends and myself had with D3. It was fun until we ran into the you-need-extremly-rare-gear wall.
  • Není ani Distributor:) Blizzard ročně vydá asi tak 0.9 her:) Co by mu kdo vydaval?:D
  • To je jako s Minecraftem. Dokud si to nezahraješ nepochopíš. Každého baví něco jiného...
    Např. mě baví masakrovat tuny mobů a radovat se z poctivě nalezeného gearu.
  • http://www.reddit.com/r/gaming/comments/vmgg5/diablo_3_is_plummeting_an_active_public_online/
  • Blizzard není rozhodně Activison. Blizzard se sice změnil co zrušili North ale s Activisonem ma vytvořenou obchodní společnost ale jinak stále obě firmy si jedou své.
  • "Hele tenhle maník by potřeboval lepší meč, co kdyby vypadl tady tomuhle mágovi, ať mu ho pak může prodat. A sakra, on ho neprodá a syslí si ho na bůhvíco, tak to zkusíme podstrčit téhle hunterce... " To vis ze jo ty brepto :D
  • http://www.youtube.com/watch?v=OSfI51rUXIA&feature=g-all-lik *3*
  • Aoyagi: Někomu asi unikl fakt, že Activision je pouze distributor Blizzardu. Pakt vytvořili snad jen kvůli novému Titanu a hodnotě akcií na burze, které se jim ztrojnásobili.
  • Nezlob se na mě, ale pokud v nějakém aktu na inferno umíráš příliš často, tak na něj prostě nemáš, tak holt musíš farmit nižší akt no. Já farmím první a druhý v magic find equipu (sice žádná sláva, ale alespoň něco), s trojkou neztrácím čas, tam také umírám, tak jsem se na progres vykašlal. Navíc Blizzard přiznal, že po patchi 1.03 se chybou nějakého bugu snížil drop itemů lvl 63 v aktech 3 a 4, takže farma tam je asi víceméně zatím zbytečná.
  • Presne tak. Bohuzel podcast je uz starej a mely tam o hre mluvit lidi, co uz jsou na nightmare a vedi, jak to v ty hre cele funguje. Takhle tam jen lidi spekulujou o vecech o kterych moc nevedi jak fungujou, coz je hodne velka skoda.
  • risa2000
    A ještě k podcastu. Přestože jsem nehrál ME (ani jeden), tak speciál mě bavil. Jednak jsem se dozvěděl, proč ho diskutující mají rádi (a že se to může lišit), jednak to bylo i hezky smíchané s nějakými ukázkami, nebo komentáři k záběrům ze hry a jednak bylo vidět, že každý ze zúčastněných k tomu má vztah.

    Tady jsem měl pocit, že to sice všichni hráli, ale až na jednu výjimku, tak nějak spíš z nutnosti, nebo nudy. A zajímavých postřehů tam také moc nebylo (a nebo mi byly nesrozumitelné). Takhle byl nejzajímavější komentátor Lukáš, což je škoda, protože jeho názory na Diablo ventiloval už několikrát, a nebylo potřeba je znova opakovat. Byl bych raději, kdyby moderátor byl spíš v pozadí (jak to dělal Martin v předchozím díle).

    A poslední výtka, na rozdíl od předchozího speciálu, tohle mohlo klidně vyjít jako MP3. Škoda.
  • risa2000
    Pro mě jako příležitostného (casual) hráče Diablo v podstatě skončilo tím, že jsem při hraní na vyšší obtížnost zjistil, že mě nebaví znova procházet přesně ten samý příběh - i když se teoreticky lokace přegenerovávají, tak to v důsledku je jedno.

    Druhá věc, co mě rušilo v hraní bylo resetování map, když člověk přestal (a odhlásil se). To spolehlivě zabilo snahu projít celou mapu, každý kout, každý dungeon.

    Takže se to celé smrsklo do levelování a sbírání itemů, což mi na single přijde dost chabé.

    Aukce je dost kontroverzní už tím, že Blizzard kontroluje kompletně celý systém, tedy co komu vypadne, kdy a proč. Možná tedy někomu přijde, že to je součást hry, ale jediný, kdo si (s) aukci fakt hraje je Blizzard. Hele tenhle maník by potřeboval lepší meč, co kdyby vypadl tady tomuhle mágovi, ať mu ho pak může prodat. A sakra, on ho neprodá a syslí si ho na bůhvíco, tak to zkusíme podstrčit téhle hunterce...

    Může to být sebelíp zabalené, ale z nějakého důvodu nemám chuť se toho účastnit. To už mi přijde průhlednější systém, kde se některé věci nabízejí veřejně regulérně za peníze.
  • Já si jeden pamatuji, a byl veeelice ošklivej. Pro mě rollback dvou týdnů. Hmm Level, taky sem tam chvíli byl. :-D
  • FeebeEWN
    Diablo III u mě pohřbili tím, že zvedli ceny oprav itemů asi 6x. A že na infernu umíráte často...
  • Hodněkrát předělávané kvalitní hry? Ano to svědčí o kvalitě, jsou tam velcí profesionálové, kteří ví co dělají a jsou tak dobře placeni že klidně udělají 6 verzí her, které pak zahodí a udělají to znovu, téměř zadarmo recyklací něčeho co již mají z jiné hry.
  • Ano neni nad to utracet nesmyslne penize za vytvareni niceho, pak se nesmime divit ,ze tento svet je na pokraji celosvetove krize, kdyz realna prace je odmenovana takrka nulovou odmenou a tyhlety virtualni splasky se prodavaji za nekrestansky penize. Je to opravdu zvracena doba.
  • Blizzardu se podaril opravdu husarsky kousek, nejprve skoro vymyslel novy zanr zvany akcni rpg D1 a D2, ktery mohl dotahnout k dokonalosti, ale on ve svem 3 pokracovani defakto princip techto her uplne znicil a nastavil herni napl teto sra*ky na smysluzbavenem grindeni goldu, pop.r tem stastnejsim itemu, ktere obratem prodavaji za nesmyslne ceny v aukci. Takze kdyz nebudu pocitat chyby ve hre, ktere zde byly jiz jmenovany 1000x tak tahle splaska zvana DIABLO III je koncepcne a herne delana pro fanatiky z wowka, kde v podobe miniraidu chodi farmit.

    Takze z akcni rpg hry se stala urputna zdimacka pro idioty, kteri na jedne strane farmi do zblbnuti , aby zbohatl a ti jeste hloupejsi to kupuji za realne prachy v aukci.
    Ta tam jsou doby, kdy si hrac v klidu mohl pekne hru uzivat na singlu, kde ho nerusily lagy, pady, errory a jine otravne zverstva, pryc jsou doby, kdy se hrac opravdu tesil na hrani hry vyssich obtiznosti a znovuhratelnosti za jinou postavu, tohle vsechno DIII postrada ...
    Ono vubec v DIII zbyly jen oci pro plac, jak nekdejsi kral v lesklem zbroji, byl pokoren nenazranosti a 6 lety vyvoje podivuhodnym prehypovanym nastupcem v otrhanem kabate a servirovan stadu na zlatem podnose ...

    Snad alespon jakousi cest tomhule umirajicimu zanru, dustojne zachrani hra jmenem Grim Dawn od tvurcu TQ.
  • Miluji utratit 1000+ doláčů za meč supermeč, abych se na něj pak podíval v inventáři! Takovému gameplay se prostě nic na světě nemůže rovnat! *14* *14* *14*
  • Nejde o žádný trolling ale o prostou otázku: Co vás na této hře baví? Pokud možno co nejkonkrétněji, ať mám představu. Já minul celou sérii Diablo a doposud jsem tak nějak nepochopil, co v této hře je, že je tak oblíbená. Díky za odpovědi a berte to vážně. Zajímá mě to. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší