Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Škoda,že ten Scavenger co tam je není tak vtipný jako byl v Diablo 1.Vůbec dle videa ty monstra jsou normální.Žádný údiv ani srandu jsem tam neviděl.
  • Blahopreju, slavnej, na me ale trochu moc nudnej.
  • Musím uznat,ze poslednich par minut me rozesmaly a Radek byl asi nejvtipnejsi
    Jinak jako bezny clovek ,co "nezna" hry tak jsem se dozvedel ,ze tam je nejakej barbar mag hunterka,ze nema smysl si schanet lepsi vybaveni,ale je lepsi si ho koupit v aukci
    Je to lepsi hrat s prateli je to zrout casu
    Skoda jen,ze se nezminil vic o aukci
    PS:Celkem me to nudilo obcas jsem to musel pretocit nerekli nic,co by clovek nevedel
    Trosku pokecali ..neslysel jsem skoro zazdy minus .. Hlavne jsem si nevsim,ze by se zminili o hlavních chybach ,ze pokud koupite digital z off stranek tak nemuzete 3 dny hrat error 37 apd..
    Popravde jedina uzitecna vec .. zbytecne nefarmarit ,ale koupit veci v aukci
  • h0p3
    Zvládl jsem to 45min. Tohle není diskuze, ale vyprávění, tam všichni se všema souhlasej nb opravdu nemaj názor. + Ten expert co nehrál ani jedno Diablo před trojkou je třída, jste si mohli rovnou pozvat mě, to jsem hrál a dohrál dvojku a ve trojce jsem na tom stejně jako on. Jedničku jsem jen sledoval jak hrál bratranec kdysi dávno.. Fakt tohle chtělo Karla nb Dana, i když panu Vávrovi asi Ďáblo nic moc neříká.

    EDIT: s D3 už jsem seknul, protože mi ho totálně znechutila aukce "pay to win" není nic pro mě *16*
  • To co jsem jen tam tak narychlo zkritizoval je vločka na špičce ledovce. Díry v příběhu, otevírání slotů na skilly, odstranění svitků a opasků do kterých bych si mohl dávat lektvary a všechno co jsi zmínil a i to co už tu padlo by bylo na dlouho jen tak tu o tom psát... A kvůli tomu jsi i říkám že bych rád tam proti nim seděl a jen tu hru kritizoval a řval bych na ně kvůli tomu co to z nich padá za moudra...
  • sleepless
    Aoyagi: Živost diskusi je strašně relativní pojem. Pokud jsou o něčem konkrétním, tak se to tak nějak prolíná s tím zmiňovaným zájmem lidí a faktem, že je u takové hry živná třecí plocha pro debatu z naší strany. Pokud jsou to pindy o ničem, tak to třeba nemá vliv žádný. Hlavně, tohle je druhý speciál a víceméně jsme věděli, že chceme udělat Diablo. Co bude dál, to se uvidí. Jasné je to, že na každý speciál musí být vhodná konstelace: zajímavá hra; možnost o něčem na ní debatovat; vhodní hosté apod. Každý námět bereme, teda každý konstruktivní.
  • Podle me to je spatna hra, pokud to clovek nebere jako relaxacni mlaticku kterou dohraje na normal s par postavama a pak to smaze.

    U D2 lidi drzelo zkouseni novych buildu a grindeni predmetu. Tady si vsechny schopnosti muzes vyzkouset behem 10 minut, attributy maji vsichni stejne a hledani predmetu nema smysl, protoze nikdy nenajdes nic tak dobreho jako se da sehnat na aukci. Pokud nekoho bavi grindit prumerne itemy, prodavat je na aukcich a pak si za utrzene zlataky kupovat vybavu, prosim. Me to nebere. Plus ty nej veci pujdou do real money aukce, takze nakonec to bude cistokrevne pay to win, protoze vybava je asi 1000x dulezitejsi nez jak clovek hraje.
  • Slotermeyer
    Dinka Smallwooda na vás! *15* Zajímavej pokec. I pro mě, kterej trojku asi nikdy hrát nebude.
  • @Sleepless
    Není to spíš tak, že svojí pozornost na hry určuje živost diskuzí pod články? To se mi zdá jako dost směrodatný ukazatel.
  • priznam sa nemal som silu dopozerat tento special. Naozaj mi to pripada ako stretnutie latentnych fanboyov kde jeden nieco naznaci a ostatny to odkyvaju. Takato diskusia nie je pre mna ziadnym prinosom. Len namatkovo uzavrenost pribehov v Diablo tituloch napriklad. Kazdy diel mal "uzavreny" pribeh ktory koncil zabitim Diabla pritom vzdy v nasledujucom pokracovani povstal. Pritom ked si precitate aj knihy z Diablo univerza tak tych zaujimavych pribehov by sa naslo a dalo vytvorit cela kopa. Dalej Diablo 1 bolo nove ale aj dost ine od pokracovani. Diablo 2 bol uz odklon (asi aj preto ze na nom uz nerobili vsetci ludia z povodneho teamu) a smutne pre mna je ze D3 je totalna vykradacka dvojky bez stipky inovacie (nemyslim herne principy ale skor prostredie). Este aj delenie na akty je rovnake (a dokonca aj prvy a druhy sa odohravaju v rovnakom prostredi). No a naslo by sa toho este dost, nahodne generovanie lokacii (si robite srandu nie, samotny autori v dokumente k vyvoju priznali ze velka cast lokacii je staticky designovana prave koli looku a vlastne len casti dungeonov sa generuju a aj to mam pocit ze minimalne. skuste si zahrat jednotku a uvidite), nevyvazenost charakterov, strasne zjednodusenie, runovy system (totalna zhovadilost) atd. Samozrejme ma D3 aj svoje pozitiva len mam pocit ze sa nekriticky rozoberali prave iba tie alebo iba pozitivny pohlad.
  • sleepless
    Specialy si nevybirame podle hodnoceni v recenzich, to bychom klidne mohli dat prednost treba i hram jako Rochard nebo Vessel, ze ano. Jisteze bereme v potaz, co lidi v dane chvili opravdu zajima, protoze specialy jsou pro nas stale dost narocne a nejenom casove, takze chceme, aby jejich tema vubec nekoho zajimalo. Neni to tak, ze bychom ostatni hry zanedbavali. Hlavne si ale vybirame material, kde se da o necem debatovat, kde se ruzny nazory apod. Special o Dragon's Dogma treba neni spatny napad, ale momentalne nerealizovatelny, protoze v teto dobe je kazdy nekde v haji a nejsou vhodni lide do debaty, co by to hrali, meli poneti, co vlastne hrajou apod. A jen tak na okraj: Dragon's Dogma neni zadna indie hra, je to stejny komercni flak, jakym je Diablo. Rozdil v poctu prodanych kusu, ktere se uz tak pohybuji v milionech, opravdu neni duvodem, ktery budeme kdykoli zohlednovat pri rozhodovani o tom, o cem budeme psat, delat specialy apod. Podstatne je, co zajima nas a vas ctenare. Ale hlavne nas, protoze jsme sobci!
  • Ellendway
    Těš se, tento týden mám nachystáno naprosto něco mimořádného!
  • Úžasné, budu se těšit jaký nesmysl to bude tentokrát.... *14*
  • Aaa, wowlamky už mínuskojou. No já fakt nemůžu za to že ste loseři a umíte hrát jen ten wowshit pro šestileté děti.
  • Ellendway
    Stejně jako každý týden *14*
  • 35:03 Po tomhle názoru vypínám. Jestli jste hráli Diablo I a II trošičku pořádně nemůžete něco takovédleho říct. Ty časy když jsem v Diablu hrál v Inventáři Tetris abych tam nacpal o 10 věcí víc, ne jako v Diablu III kde je dýka stejně velká jako kopí nebo štít. Jenom kvůli tomu jak tu hru zjednodušili je pro mě ta hra Zklamání Roku. Nepíšu že to je špatná hra (To snad každý ví) ale zklamání to pro mě je určitě.
  • Taky jsem byl hodně zklamanej. Sice mám Radka z Levelu jako redaktora rád, ale Karel Drda tam chyběl. Přitom když ve Fight Clubu slíbili, že ve speciálu bude Karel "Vole" Drda, tak jsem si speciál chtěl poslechnout, ačkoliv mě Diablo 3 vůbec nezajímá. A taky si nemyslím, že by byl problém v tom, že je Karel teď nemocnej. Jsme přece zvyklí, že na Games.cz jde všechno velice laxním tempem, tekže se mohlo chvilku počkat. Škoda.
  • Něco jsem psal a vytratilo se mi to, eh...

    Jo, o tom jménu jsem radši nepsal, abych moc nerýpal :P (což už samo o sobě je pro některé jistě událost hodná tichého zvolání "hurá, hurá")

    Flame na Foblivion bych si poslech rád, ale s menší dávkou "všeználkovství" a skákání ostatním do řeči. A pan Vávra tak na mě působí, nehledě na to, co o čem napsal.
  • Ahoj Ellendgayi, vybleješ v sobotu zase něco o wowshitu?
  • h0p3
    Nezbývá mi než souhlasit, ale zas na druhou stranu mi přijde, že speciály by se měly vztahovat k "aktuálním" značkám. Takže Fallout možná někdy příště s novym dílem.. snad *7*

    EDIT:.. nb s Wastelandem 2 + o Falloutech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit