Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani bych nerekl, zcela bezne tady uverejnuji druhou stranu mince k takovym peckam jako stalker, skyrim nebo fallout
  • treba mne u diabla 2 bavilo samotne hrani, farmeni vybaveni a zdolavani bosu. Co me u te hry drželo ani tak nebyla snaha tu hru projit. Tady v trojce farmeni uplne mizí protože mate ah a v podstate tam ani neni to zdolavani bosu protože bossem je ted každa grupa šampionu.
    Nevim proč ale tyhle prvky pro me z nejakeho duvodu tu hratelnost pohrbivaji. Hra o farmeni kde nemusim farmit? lol Musim souhlasit s tim ze je ta hra nudna. je to jen muj nazor
  • To se nikdy nestane, protoze hry od "velkych firem" se museji jen chvalit a udelovat ultimatni jim hodnoceni obzvlaste, kdyz jsou tak prehypovane jako veleocekavane D3. Na tiscali sice dostalo 8/10 ale i tak je to moc
  • podle mne fanatik wow to hrat moc nebude protože tohle na wow nema ani náhodou.
  • Diablo 3 je bezesporu marketingovy pocin cislo jedna na poli hernim a to se nezdraham rict (soude dle spolumackacu) predci i BF3. A ano sezral sem i s navyjakem. K veci ... vzhledem k rozporuplnosti teto hricky by si "special" zaslouzil (nic ve zlem) dosadit do role diskutuiciho v ramci objektivity i nekoho z opozicnich rad.
  • Troska je ten, kdo dá hře 0/10 atd.. Ani ME3 ani Diablo si nezaslouží hodnocení pod 7/10. tohle co tam je je ubohej výkřik. Povětšinou odůůvodněn nečím jiným než hrou samotnou.
    Diablo dostalo 1/10 a 3/10 protože ji mto nešlo spusit atd.. ME ? Za kroky EA a DLC, které sis musel dokoupit. ANo za tyhle kroky si to vysloužilo tohle ubohé skore.. Bohužel tady na to koukáte jak jsou všichni moudří a že mají pravdu. Ne nemají. I když jsem proti EA a jejich způsobů, ME 3 sám o sobě je skvělé dílo a s přidaným Extendet Cut je to pro mě konečně dodělaná hra. Mělo to tam být od začátku, ale oceňuji i pozdní dodělání. Takže kdo řekne, s čistým svědomím a bez náznaku ironi, že ME3 si zaslouží 1-3/10 podobně, je RETARDér ! Nechci nikoho úmyslně nařknout... ale trochu se nad tím zamyslete.
  • Jenže tady by jsi neměl dávat na jeden názor hráče, který prostě nemá štěstí. NIC proti autorovi. Jen já třeba za dohrání D2 za 3 postavy neměl víc, než 2 legendárky a jendu setovku.. Necro 67 lvl.. jeden legendary.. z první obtížnosti na diablu.. Amazonka - 46 level , jedna setovka.. Druid lvl 59. Jedna legendárka.. Takže silně nesouhlasím s tvrzením 20-50 věcí za dohrání. Zkus popřemýšlet i o jiných názorech co tu jsou a nezakládej na jednom. Ikdyž tady to je těžký.. moc rozumnej debat tu není... BTW včera někdo postoval ve hře setovku pro withc doktora... BOže ! byl to masakr.. a při patchi 1.1 nevidím důvod pochybovat, že setovky a legendy budou lepší. Prostě záleží co ti padne.. a kdy.. chceš pořádnou setovku ? tak nepočítej že ti padne na normálů, či nightmaru.. "pořádná" namachrovaá věcička padá až později. a tak to má být. nevidím důvod, aby mi uber mega věc padla na prvním aktu inferna, když to je teprve začátek..
  • Trošku si dovolím oponovat. Gear check to je, ale je na každým hráči, jakej styl hraní si zvolí.
    U některých class je to těžší, ale né nemožné. ale kupříkladu Demon hunter se dá hrát na hodně způsobů. Můžu vše dát do dexteritiy a dmg celkově, bez jediních ressistů. pak vualt nebo shadow step pro útěk. Nebo pojedu silne kitovací, kde mám hoodně rootu, zpomalení atd. U tohohle buildu mám teda i větší survival.. Zatím jedu takto, střídám když mám chuť. Do gearu jsem teda vrazil cca 850 tisíc goldů, ale z toho kuš mi stála 350 .. Momentálně jsem na aktu 2 inferno a šmejdím v oáze po tom kouzelníčkovi. A ano tady je obtížnostní zlom.. zase musím grindit a polepši výbavu, pře mi tam všichni oneshotnou.
    Hru hraji jen po večerech, že s kamošem procházíme a grindíme v magic find gearu. A je čistě o náhodě co ti padne. Jako zápor hry bych rozhodně nedával nynější systém dropů, protože je na 99 % totožný co D2.. někomu to padá, jiným zas ne... Tady jsme taky našel dost pěkných věcí... sice jen jednu legendárku, ale pěknou.. jeden kámoš zas za jeden den měl luck a padli mu dvě legendárky, které solidně prodal. Je to o náhodě a tím to hasne.. chcete dropy , investujte do Magic Find gearu.. aby jste v základu měli alespoň 180 % ..
    Jinak tím, že upravili šanci na 61-63lvl drop i v hellu už, si myslím že výtky k dropu nejsou na místě. Každej má tu šanci. BTW zkuste hrát s přáteli. Těch itemů padá logicky více a můžete poměnit. O tom to je..
  • mam jednu 60tku na infernu a asi 4HC postavy na hrbitove a porad me to bavi :D
  • amen ... s timdle se neda nez souhlasit ;)
  • Jakej je rozdil mezi fanboyem a clovekem ktereho to proste bavi hrat?
  • Shania
    A nezapomeň na ty, který to baví hrát:) Ještě nemám ani jednu šedesátku, ale mám rozehraný čtyři postavy a průběžně je střídám podle toho jak mám chuť, tohle samo o sobě znamená, že ta hra nějakou znovu hratelnost má:) aspoň teda pro někoho. A na rozdíl od některých jsem nikdy neočekával, že hru jako Diablo budu hrát v tahu měsíce.... rozhodně se k ní ale budu občas vracet.
  • HC pro mě opravdu není, po 300 hodinách hraní na SC už bych procházení stejného contentu s dalším charakterem nepřežil (tohle je po X letech hraní první hra vůbec, ve které jsem si založil víc jak jeden charakter - jinak nesnáším cokoli, co zavání alty), smrt by mě navíc neskutečně štvala a ještě k tomu se nepovažuju za až tak dobrého hráče, že bych si na to troufl.
    No a pomyšlení, že stačí jediný lag nebo drobný stuttering (který je po patchi 1.3 stále častější) a je game over...
  • Promin zapomnel jsem dodat ze D3 hraji krom fanatikuz wow jeste fanboyove teto hry, timto se omlouvam :)
  • tak hrej HC, tam RMAH nemas a ty ,,nejlepsi,, kousky jsou na urovni prumernych veci z SC aukce za goldy
  • jenze o tom diablo vzdycky bylo, tisice ,,meph, pindelskin, bhaal....,, runu porad dokola a stejne sance, ze ti padne opravdu unikat, navic narolovany s max. vlastnostma byla naprosto miziva a sestaveni tech nejvzacnejsich setu bylo pro jednotlivce nerealne, takze stejne jsi musel obchodovat s ostatnima hracema a bud to koupit nebo vymenit.
  • Nikdy jsem wowko nehral a diablo 3 me bavi.
  • D3 ted uz hraji jen fanatici z wow, pro ktere defakto je hra delana z komunity kterou jsem zacal hrat uz nehraje nikdo, vsichni pochopili princip teto zdimacky, ktera postrada jakoukoli znovuhratelnost, je to smutne, ale jeto opravdu velice spatna a bidna hra plna chyb a velike nudy.

    AVE BLIZZARD
  • kostejnesmrtelny
    Jo, mám pocit, že to je hrdina dětství skoro každýho kluka, kterej chtěl bejt kosmonautem. Takže každýho kluka *1*
  • filias
    MP3?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit