Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda jsem rád, že ho hodnotí taklhe pozitivně, protože si ho chci koupit a prodat Fight Night 4. Konečně tam bude Evander Holyfield a taky Sonny Liston. Tihle dva byli ve čtyřce jenom jako dlc *9*
  • Hanzales
    Tak já zkusil demo a tak trochu mně ten začátek málem odradil v domění, že půjde o mláticí kravinu pro USA trh gangsta pařmanů. Velmi rád jsem se ale zmýlil. Je to neskutečně chytlavé, propracované, intuitivní ovládání, k pokoukání je to a vůbec :) Do tohohle asi půjdu (i když je teď tolik her, co by stály za to koupit) No naposledy jsem boxoval v Box 4D na PC a to už je hooodně dávno :) Vypadá to, že je opět čas nasadit alespoň ty virtuální boxerky, neb s těmi reálnými bych si asi neťuknul *1*
  • zajímalo by mě jakto že je hra už recenzovaná , když ještě nevyšla?:)Díky
    • ales.smutny
      Protože redakce dostávají disky od distributora s předstihem, aby recenzenti stihli hru zahrát a vydat článek včas. Není zač:)
  • "Vtipný je nácek ve vězení, který má výdrž pivovarského vola a do limbu jej poslal až čtvrtý konckout." - To je hloupost, ne? Má tam být asi knockdown.
    Jinak by se v recenzi mohlo zmínit, kteří boxeři ve hře jsou. Osobně mě mrzí absence Floyda Mayweathera Jr.
    • ales.smutny
      Pravda, přepis...i když on je to zrovna souboj bez rukavic a pravidel, takže...knockdown je tu jen jeden, finální:)

      Boxerů je padesátka, ty prostě nemůžeme vypisovat. Mně zas chyběl Mickey Ward, ale nejde uspokojit všechny.
  • Jo a jak je to s podporou MOVE nebo KINECT u této hry ???
    • ales.smutny
      Žádná není.
      • V tom případě o páčky nestojím s pohybovými ovladači by to muselo být mnohem intezivnější zdravější ba i naučné zvlášť s kinectem. *4*
        • ales.smutny
          Připravujeme recenzi Fightu, což je box s PS Move a není to ani intenzivnější, ani zdravější...bohužel...:(
          • škoda no, ale ten kinect by to mohl zachránit *1* snad...
            • To Ales:
              Může si herní server troufnout na oznámení, že všechny Zumby a Body combaty jsou zdraví škodlivé? Už vidím ty offensivní dopisy, co vám začnou chodit do redakce *1*
            • ales.smutny
              Ani ne, jde o fakt, ze telu - kloubum - casem moc neprospiva buseni do vzduchu, tomu se budu vic venovat v recenzi:)
  • Nemá být v tom nadpisu spíš: Jeb, jeb??
    • ales.smutny
      http://en.wikipedia.org/wiki/Jab
  • Cosi
    Musim napsat že se mi tahle recenze líbila, příjemně se četla a poskytla dostatek informací aby jsem si udělal vlastní obrázek o hře, i když jsem nikdy Fight Night nehrál. Sakra, Games.cz se stal nejoblíbenějším serverem o hrách, ještě poladit RE-Play a budu skákat radostí.
  • A btw, demo vypadá perfektně! Ještě líp než FNR4, jak graficky tak hratelnostně!
  • Aaaa prosim video-recenzi =)
  • m4rine.cz
    Velká škoda, že to není na PC:(
    • Týjo, hošani, tak si prostě kupte PS3 k PC, ne? Já to tak udělal před rokem a teď si hraju PS3 exclusivky a konzoloidní hry (bojovky, akční adventury) a PC hry na PC (RPGčka, RTSky, FPSky...) :)
      • přesně, když má člověk na nadupané PC tak si může za 1/3 cenu koupit konzoli. Já to mám podobně. Jen jsem rád že u PC bude plná podpora KINECT ovládání to vylučuje koupi Xboxu :-)
        sic o něco exkluziv přijdu ale co... *5*
        • No, upřímně - Kinect mi příjde jako hovadina; já jsem byl odjakživa PC hráč a když jsem se rozmýšlel, jestli X360 nebo PS3 k tomu (protože mě štvalo stejně jako Vás, že toho tolik nevychází na PC), úplně normálně jsem zapřemejšlel a vyšlo mi z toho tohle: Hry jsou dneska buď multiplatformní (PC, PS3, X360), console-only (PS3, X360), PC-only, PS3 exkluzivní (docela halda: Killzone, Heavy Rain, Gran Turismo, Infamous, Uncharted, Demon's Souls, EyePet, Motorstorm, Metal Gear Solid, atd. atd.) no a X360 exkluzivní (ehm, Forza, Halo, Fable...?). PS3 byla jasná volba, když si k tomu ještě připočítám hezčí design, multiplayer zdarma, Blu-Ray přehrávání a tenkrát wi-fi...
          • lol a Fable navíc bude na PC *1*
          • To je pravda moc nepobírám tu MS strategii koupíme exklisiv na určitou dobu (někdy i na pár týdnů = úplná demence) a pak to budou mít i ostatní, a ty opravdu exklizivní tituly maj jen pár kdežto u PS3 je to jasné.
        • tak ja bych si PS3ku klidne koupil ale bohuzel se zatezi na vejsce nemam absolutne cas *9* takze bych tu konzoli skoro nevyuzil *9* byla by bomba si zahrat trebas Heavy Rain nebo tuhle + dalsich par exkluzivek ale jak sem psal neni cas *9*
    • svata pravda...do tohohle titulu bych proste investoval...urcite to musi stat za to...skoda ze neni ta PC verze no *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit