Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    Miluju beckove filmy klasicke vyvrazdovacky obcas nizkorozpoctove scifi a hororry ale tohle bohuzel neni ani becko. prirovnal bych to k filmu doom kde i kdyz se snazite vypnout mozek, reknete si ze tomu vse odpustite tak mate tendence to pred koncem konecne vypnout. Je to i pripad tohohle filmu proste na becka se da divat s tim ze nic necekate odpustite tomu hromadu veci a uvolnite se. tenhle film by potom musel byt c-d neb o oznacen ratingem "cool ale nekoukatelne" a prosim vsechny rezisery at si neberou moje oblibene auto do kazde pitome honicky.. pred 60 second jsem o moc stribrnejch mustangu nezavadil koukam ted to bude mit asi uz pomalu kazdej plantaznik
  • Nejlepší je stejně hláška z csfd: "Paul Walker zemřel, aby tohle nemusel vidět" :D ... dobrý černý humor.
    • zemrel protoze to byl d€bil jel rychle a zbesile, nastesti to nikdo jiny neodskakal nez jeho kamos co ridil
  • deridon
    http://www.imdb.com/title/tt2369135/
    http://www.metacritic.com/movie/need-for-speed

    kritici kritizují, smrtelníci se baví.. u NFS her je to naopak..
  • Jazz
    Tady je to zase plné retardů, kteří v tom hledají dokument o množících se velrybách.
    Je to film na vypnutí mozku, jak to u vetšiny tohoto typu, je. Smiřte se s tím a přestaňte psát píčoviny.
    • GlaDOS
      Jako film na vypnutí mozku beru třeba takový starší Braindead od Petera Jacksona. Je to naprostá ujetina a přitom není vypatlaná.
    • Problém nastává když máš ten mozek očividně nastavený permanentně na vypnuto. *3*
    • Kein
      Takže film na vypnutí mozku má být slátanina? Co je to film na vypnutí mozku? Je to třeba i Sbal prachy a vypadni?
      • Ristoro
        Sbal prachy a vypadni měl docela propracovaný scénář a dialogy mezi postavami, takže nevím proč to sem vůbec taháš. Film na vypnutí mozku je například i Kurýr, který slušně pobavil dost lidí a chytl se. Jako NFS je o autech a co jsem zatím četl, tak se v tom filmu snad pořád sedí za volantem a o to jde.
        • Kein
          Ach táák....takže propracované dialogy a scénář tedy film na vypnutí mozku mít podle tebe nemá takže opět se dostáváme na začátek -> Takže film na vypnutí mozku má být slátanina?
        • Gonzi
          Ale kurýr je s hodnocením někde v úplně jiné galaxii *3*
          • Ristoro
            Kurýr 1 - 72%
            NFS - 68%
            Opravdu?
            • NFS nie je v kine ani dva dni. To cislo este pojde dole ked sa dostane k hodnoteniu kategoria 18+ *1*
      • Film na vypnutí mozku znamená, že ze sebe necháš tak na dvě hodiny dělat úplnýho kokota a ještě bys to tvůrcům měl žrát i s navijákem a bavit se, protože oni z toho, že z tebe dělají naprostýho čůráka mají peníze.
  • Kein
    Je tolik her...tolik her, co bych rád viděl zfilmované... a...a oni vyberou k natočení Need for Speed...
    • Radsej bud rad ze nesfilmovali nieco ine. Kazit takto meno hre.. Napr. Dungeon Siege sfilmovali a bolo to na podobnej urovni.
    • No a ? NFS je super, jen by to musel být jiný film. Neboj ještě bude Warcraft, AC, Splinter ... bude toho víc..
      • Kein
        NFS už dlouho není super.
      • Jedno bude větší sr@čka než druhý.
        Filmy podle her jednoduše nefungujou, protože to nikdy nedělají opravdu top tvůrci, ale taková ta druhá, třetí liga.
        • Blue.Shark
          Tak například u Warcraftu to nebude zrovna druhá liga. Osobně bych problém viděl spíš v obecné snaze o obměnu herního příběhu, či dodávání vlastních nápadů. To pak může vzniknout pořádná prasárna.
  • MickeyMutant
    Nevíte někdo, jestli je hlavní hrdina fakt tak drsnej, jak vypadá, nebo to jenom tak skvěle hraje? A druhá otázka: Jak při natáčení vyřešili, aby při řízení dosáhl na pedály a přitom viděl přes volant?
    • V pohodě výška. Ty musíš bejt v tom případě mnohem menší protože mu závidíš *2*
      • MickeyMutant
        Ty vole, kdybych byl mnohem menší, tak tady nemůžu psát, protože neumáčknu písmenka na klávesnici.
    • MrSanta
      Snadno: http://tinyurl.com/pvrpnoy
    • To ma bejt jako vtipny ?
  • Já už prostě nemám ani chuť sledovat co se v tom Hollywoodu děje, poslední dva roky odcházím z kina spíš otrávenej, ani ten AC film mě nezajímá a to jsem fanda série.
  • God-of-War
    A on někdo čekal, že to bude dobrý?
  • Bohužel, od takovýho filmu se nedá čekat, že to nebude sr@čka.
  • Když už děláte reklamu na Ifaster, tak redaktorům řekněte, že by si mohli občas zkontrolovat co vytvořili.
    Je to asi 5 dní co tam vložili video resp jen popisek k videu, ale na samotné video nějak zapomněli. Ale ani napsání do diskuze nepomohlo, aby to někdo opravil.
    • No, vidis to. Prave jsem to opravil. Dik za upozorneni (srs). *3*
      • OK super díky :D
        No navnadila mě na obrázku ta GT-86, ale nakonec ani nejela :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit