Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to bude hrozně špatný...ale fakt
  • Tak to jsi se koukal špatně. Koukal jsi do kolonky herecká filmografie. V Torque: Ohnivá kola pouze hrál. Jako režisér natočil pouze jeden film Act of Valor. Dříve mě to taky na CSFD mátlo, ale po nakliknutí na jméno se jako první objevuje herecká filmografie a pod ní je teprve režisérská nebo scénaristická.
  • nesuď ostatní podle sebe osle
  • Tady je to opět samej scénárista. Radši natočte něco vy, než furt sedět u PC a žrát fast foody. Peace and real life boys.
  • Jack1947
    Tim hur. *7*
  • MidnighT91
    Ale ne podle google překladače *1*
  • Jack1947
    Ale vyslovuje se to stejne Four, For = tohle byl ten kamen urazu, kdyby to vazne mnelo pozehnane od ceske distribuce jako vazne ofiko nazev pak teda nazdar bazar *8* *15*.
  • Pozeram ako pozeram, vidim tam slovo FOR co v preklade vobec neznamena styri.
  • hznk89
    Nevidíš tam slovo čtyři? No nepovídej *3*
  • když koukám na kvalitu tak už stím začali
  • no film bude mit evidentne podobnou kvalitu jako posledni dily serie.. :))
  • Naschval sem hledal kdo je režiser a koukam, typek co naposledy režiroval Torque (Torque: Ohnivá kola, csfd 39%).

    Možná se to bude jmenovat Need 4 Speed: Pekelný krouťák :D

    Jinak to vypadá na epickou nízkorozpočtovou blbost, nečekam že to překoná 50%.

    // They took everything from me! ...except my 2 million dollars Bugatti...
  • TheGGG
    "Potřebuji čtyři rychlosti" WTF pokus o vtip? Prostě to pojmenují "Potřeba rychlosti" nebo strojově "Požadavek na rychlost". Nikdo ve slově need for speed nevidím slovo čtyři.
    PS: Jestli to byl nějaký intelektuální vytříbený vtípek pro erudované fanoušky série tak jsem ho nepochopil. *1*
    Jinak názvy filmů Doom a Silent hill taky nepřekládali.
  • JustinBieber
    http://www.bettercallsaul.com/
  • Jack1947
    To je komedie , sama osobe Ceske preklady a jestli je jeste nekdo bere v potaz, tak teda jsou s nim vsechny svati. (a to doslova).
  • Jack1947
    Film jako takovej zbytecnost ( FAST & FURIOUS) , i kdyz na uplne druhou stranu, uvidime uvidime... *7* V Breaking bad ho mam rad, tady si nejsem uplne jisty, ci sem uplne tak zapada. *7*
  • Doufám že příští tejden v BB zhebne.
  • jindra.veliky
    povedenej trailer. snad nebude film jen klasicky becko
  • jindra.veliky
    mohli ho udelat podle tebe
  • No ku*va, jak já se nemůžu dočkat pondělka a ještě mi to tu více připomínejte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit