Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně považuji devítku za slabší oproti sedmičce a osmičce (a asi i šestce), ale pořád je to klasická Final Fantasy, takže je to rozhodně dobrá zpráva! Minimálně hudba je vynikající.

    Ještě by se mi líbila na PC dvanáctka, to by bylo super...
    • Hudba ano hudba, ta která je u PC verzí FF VII a VIII v naprosto otřesný kvalitě a musela bejt upravena modem. Stejně tak se modem musela upravovat kavalita pozadi, rozlišení atd...
      • Pokud se pamatuju, tak s tou hudbou je to trochu složitější. Když FF7 vyšla na PC, tak měla v sobě soundfont z původní Playstation verze - nebo minimálně něco hodně podobného. Čili i na PC mi hrály ty charakteristické "nakřáplé" žestě, které mají specifické kouzlo. Ten soundfont šel normállně nahrát třeba do Midi studia a šlo si psát hudbu, která měla "sound" FF7. U pozdějších karet už to ale asi nefunguje a v pozdějších letech FF7 hrála různě podle soudfontu, který byl v kartě (nebo defaultně ve Windows, nejsem odborník). Ale podle mě tehdy v roce 1998 to mělo víceméně ten zvuk z Playstationu. Hodně jsem tehdy skládal hudbu v Midi studiu, takže jsem to docela řešil.
      • že neuměli Japonci v roce 97 dělat porty na PC je omluvitelné, smutné ovšem je, že se to některé Japonské firmy nenaučily dodnes *13*
        • Však to nejsou jenom Japonci, dneska mrví porty skoro každá společnost. *15*
          Dobrej port byl letos jenom GTA V, MGSV a Mad Max.
          • Japonci to ovšem dotáhli k dokonalosti naprostou ignorací rozdílů mezi platformami, z devadesátých let si pamatuju na všechny ty Resident Evily, Metal Gear Solidy, Devil May Crye a podobný, kde bylo úplně normální že po tobě PC hra chtěla, abys zmáčknul tlačítko X na ovladači, už tenkrát mi to přišlo naprosto absurdní, že si někdo něco podobného dovolí, když jsem před pár lety narazil na něco podobného u Dark Souls, napřed jsem spadnul smíchy ze židle a pak jsem hru smazal *1*
            • jestli neumíš číst, tak se bavím o herním zařízení a ano, 360gamepad používám na PC na 85% her. Jestli na gamepad nemáš, měl jsi poslat přání Ježíškovi.
            • mohl sis koupit gamepad, těch 200 Kč by tě snad nezabilo. Hodí se to i na jiné věci než Dark Souls - třeba emulátory konzolových her.
              S tím Dark Souls to bylo tak, že to prvně vyšlo jen na PS3. Poté co se ta hra stala velkým hitem, tak PCčkáři začali psát petice, aby hra vyšla i na PC. Vývojáři od počátku říkali, že s PC nemají žádné zkušenosti, takže to zportovali jak nejlíp uměli. Takže buď rád, že to na PC vůbec je.
            • ty používáš jako primární ovladač k PC gamepad, to musí paráda ovládat s tím Windows OS a další programy *1*
            • bože není nad starosti ret@rd race.... Místo aby byli rádi za porty, tak ještě brečí, že to chce po nich primárně herní zařízení(gamepad)
  • Ocasnik Zidane zavita na PC, rozhodne dobra zprava, i když zrovna FF9 nijak extremne rad nemam, ale je to porad vyborna hra.
  • Grand
    Tak na Zidaneho partu se rozhodne tesim. Kupuju ! http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/12/02/23AA946600000578-2857413-image-3_1417522920398.jpg
    • Tak na Zidaneho partu se rozhodne tesim. Stahuju.
  • Netuší někdo zda se pro PC verzi FF9 chystá čeština?
  • tento díl už jsem pár let nazpět na androidu hrál přes emulátor... běželo dost v pohodě... bohužel mě po čase začal zlobit telefon a musel jsem udělat factory reset, takže jsem ztratil savy a už jsem pak neměl chuť začínat od začátku... ale jinak se mi hra docela líbila...
  • Jo tak to byla na ps1 pecka. Dohráno snad desetkrát.
    • Jo byla a je a teď si vem, že to hodí na PC a hudbu nechaj v základnim nějakym midi, zvýší rozlišení postav, kdežto na pozadí se vykašlou, takže postava absolutně nebude zapadat do pozadí. Proti emulátoru tomu uberou možnosti, jako "pruhy" přes obraz apod...
      Pořád lepší epsxe+ps1 verze (která je i v solidní češtině)
  • up_er
    pro me je to nejlepsi dil protoze jsem ho hral jako prvni na PS1 ... doufam ze to vydaji na PS4, jak to ma ten zrychlenej mod a ty cheaty tak to vypada ze jo *14*

    How do you prove that you exist...? Maybe we don't exist...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit