Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach je vidno ze je to od japaneeese. Iba oni dokazu zkombinovat armadu kde su bojovy mechovia a vojaci so stredovekymi zbranami :( Samozrejme tam nesmu chybat emacky metrosexualovia...Nemam nic proti rpg, naopak je to moj najoblubenejsi zaner, ale nepaci sa mi ked je to uplne mimozne zmiesane sci-fi+fantasy. To mi jaksi nesmakuje dokopy. Kebyze som hral aspon jeden diel mozno by som pochopil, ale bohuzial :D Celkovo mi pride ze japonci maju obrovsky potencial pri tvorbe hier, maju skvele napady, ale vzdy to nejakou malou vecickou poseru u mna...
    • Kde je tam emař ? Nebo to soudíš jen dle vzhledu?:D
      Achjo tohle škatulkování podle toho jak se kdo oblíká nebo jakej má učes je ubohý to se dneska člověk ani nemuže mít patku přes oči aby mu neříkali emo i když s tim třeba nemá nic společnýho a jen se mu takovej učes líbí.
      A každej chlap kterej si geluje vlasy je hned metrosexuál nebo homouš....fakt ve zvláštní době žijeme.
      • Ano každý muž kdo si geloje vlasy je buďto metrosexuál nebo homouš. znamená to totiž že se snaží se vyrovnat krásou ženám a to dělaj jenom metrosexuálové a nebo homouší. a že žijeme ve zvláštní době? No pokud někdo dokáže dát tak dementní post jako ty tak jo
        • Jo a bacha na již zmiňovanou žilku
      • Možná si trošku pleteš pojmy s dojmy, ale nemůžeš srovnávat metrosexuála a emaře...EMO se zakládá chování jedince, kterej má obvykle význačnej styl oblíkání zatimoc metrosexualita se zakládá vyloženě na vzhledu jedince a s chováním moc společnýho nemá.
      • Emak ma napadlo ako prve, ked som uvidel tu hlavnu postavu. Proste mi to prislo na um, nemozem za to :( Gelovanie je OK, ale zarucujem ti ze kebyze sa niekdo geluje ako henten jezko tak je to cisty metrosexual :D peace
    • At ti nerupne zilka z toho rozcilovani.. :-D
  • Já jen lituji, že si to nikdy nezahraji, nýbrž sci-fi i fantasy mám ráda a tohle spojení se mi líbí .. A říct, že je hlavní postava je gay a říkat tady, že Japonci ho mají kvůli tomu malého mi přijde vážně ubohé .. Právě kvůli tomuto odsuzování a škatulkování nemám ráda lidi ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit