Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FF 9 je právem považováno za možná nejhorší díl série. Pro mne je po 6. díle 10. bezesporu nejlepší. A mám takový pocit, že vyčítat hře, jako je FF to, že tam čarodějnice nosí kožich, přestože se vše odehrává v tropech je čirá imbecilita. Final Fantasy nikdy nebyla realistická, vždyť to vyplývá ze samotného názvu. Příběh považuji za nejlepší milostný příběh od dob Romeo a Julie a na konci jsem nezakrytě plakal.
  • Pokud jsem někdy něco nepochopil, tak je to oblíbenost FFX. Naprosto souhlasím se Spoonym ( http://spoonyexperiment.com ). Jediné co je na té hře dobré je souboják! Což jsem pár let zpátky nečekal, že někdy řeknu o slavném jRPG. Všechno ostatní - od naprosto debilního charakter designu (gothická čarodějka v kožichu žijící na tropickém ostrově? Seymour!?), stupidního příběhu bez hlavy a paty, amatérského scénáře (který se každou chvíli popírá sám sebe a zdravý rozum), blatantního fan-servisu… po naprosto lineární progress a strašný dabing (a to i ten japonský). Je to prostě něco čím nedoporučuju ztrácet čas. Normálně hry nehatuju, ale na téhle, kromě skvělého soubojáku, fakt není co mít rád. Podívejte se radši na Spoonyho rozbor, protože ten je fakt zábavnější.

    Pokud chcete kvalitní chytré jRPG - Chrono Trigger, Chrono Cross, Xenogears, Xenoblade, Bravely Default, Persona 3-4, FF6, FF7, FF9… a spousta dalšího. Je z čeho vybírat.
  • Palec nahoru za celkový remaster.
    Palec dolů za změnu obličeje hlavní postavy.
  • Já jen čekám až rk-translations dokončí překlad desítky a zahraji si jí na emulátoru, kde funguje parádně.
  • Porid si vitu. Je za pakatel a najdes na ni spoustu dobrych her na cesty, na chatu, na gauc, do vany nebo do postele. Proc porad sedet jen u pc.
  • Dal bych si libit na PC, ale aktualne nemam v planu prikupovat k tomu i konzoli. Takze budu jen doufat.
  • Konečně *14*
  • Dalsi paradni hra pro vitu. Ted jeste na to nekde sehnat cas.
  • Kdyby sis mohl ukládat kde chceš, tak by to bylo dětsky snadné, protože by ses těch soubojů nebál a hru by to naprosto degradovalo...
  • Fanoušci.
  • Janun
    Tak ted jěšte FF 12 a budu spokojenej.
  • Pro mě je FF X (Společně s IX) jedna z nejlepších her všech dob. Neskutečný počin. A do remasteru na PS3 určitě jdu. Ačkoliv JRPG stále vycházejí, bohužel (pro mě) se mnohdy snaží až zbytečně moc experimentovat s bojovým systémem, snaží se ho dělat více akční a "netahový" a těch klasických moc není.
  • Ony savepointy ve hře jsou rozmístěny vcelku rozumně a nikdy člověk nehraje příliš dlouho bez uložení.
  • Desítka se mi nelíbila tolik, jako sedmička a osmička, ale i tak je to pro mě poslední ze série "vrcholných" japonských RPG sahající od FF6 právě až k FF10. HD verze je povedená a s hodnocením 9/10 souhlasím.

    Vzhledem k tomu, že původní PAL verze u nás vyšla ohavně spláclá, je to v podstatě poprvé, co máme možnost si FFX plnohodnotně zahrát. Doporučuji všem.

    Dvě verze sphere gridu si také vybavuji už z původní evropské verze.
  • Uvazoval jsem, ze bych si to koupil na Vitu, ale dost me odradila nemoznost ukladani si hry kdykoliv budu chtit - to ve hrach nesnasim a u Vitove hry by mi to vadilo jeste vic.
  • Kdo se má v těch pokračování vyznat sakra???!!!
  • na muj vkus trochu povrchni a strucna recenze, ale v zasade to je tak jak autor pise. Jen snad ze tady u nas v Evrope byl FFX pro ps2 uz v International verzi, tudíž uz obsahovla expert sphere grid a nepovinne bosse navíc. Urcite to není tak jak lzive pisou na krabicce ze to bylo japan only. Asi si holt mysleji ze si to nepamatuju, nebo co *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit