Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janun
    Tak ted jěšte FF 12 a budu spokojenej.
  • Pro mě je FF X (Společně s IX) jedna z nejlepších her všech dob. Neskutečný počin. A do remasteru na PS3 určitě jdu. Ačkoliv JRPG stále vycházejí, bohužel (pro mě) se mnohdy snaží až zbytečně moc experimentovat s bojovým systémem, snaží se ho dělat více akční a "netahový" a těch klasických moc není.
  • Desítka se mi nelíbila tolik, jako sedmička a osmička, ale i tak je to pro mě poslední ze série "vrcholných" japonských RPG sahající od FF6 právě až k FF10. HD verze je povedená a s hodnocením 9/10 souhlasím.

    Vzhledem k tomu, že původní PAL verze u nás vyšla ohavně spláclá, je to v podstatě poprvé, co máme možnost si FFX plnohodnotně zahrát. Doporučuji všem.

    Dvě verze sphere gridu si také vybavuji už z původní evropské verze.
  • Uvazoval jsem, ze bych si to koupil na Vitu, ale dost me odradila nemoznost ukladani si hry kdykoliv budu chtit - to ve hrach nesnasim a u Vitove hry by mi to vadilo jeste vic.
    • Kdyby sis mohl ukládat kde chceš, tak by to bylo dětsky snadné, protože by ses těch soubojů nebál a hru by to naprosto degradovalo...
      • zdeeneek
        A nemel by se clovek bat spis samotnyho souboje nez toho, ze bude muset zbytecne opakovat porad dokola nejakej usek hry od posledniho checkpointu?

        Treba v Zaklinacovi 2 si muzu ukladat kdykoliv chci. Souboje s nejakyma vetsima potvorama jsou na vyssi obtiznosti tezky i zabavny - vyhoda je, ze kdyz se do hry zazeru a zapomenu si delsi dobu hru ulozit, tak si podruhe pred tezkym soubojem hru ulozim a v pripade zabiti uz nemusim opakovat veci, ktery tomu souboji predchazi (a ktery nejsou nijak tezky, takze jejich opakovani neni zadna vyzva, ale spis voser/ztrata casu).

        Clovek by mel mit moznost si ukladat kdy chce, jestli nekdo chce ukladat kazdejch 5 minut - prosim. Jestli chce nekdo ukladat jednou za hodinu - prosim. Dulezity je mit moznost volby.
    • Ony savepointy ve hře jsou rozmístěny vcelku rozumně a nikdy člověk nehraje příliš dlouho bez uložení.
  • Kdo se má v těch pokračování vyznat sakra???!!!
    • Fanoušci.
  • na muj vkus trochu povrchni a strucna recenze, ale v zasade to je tak jak autor pise. Jen snad ze tady u nas v Evrope byl FFX pro ps2 uz v International verzi, tudíž uz obsahovla expert sphere grid a nepovinne bosse navíc. Urcite to není tak jak lzive pisou na krabicce ze to bylo japan only. Asi si holt mysleji ze si to nepamatuju, nebo co *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit