Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je naprosto úžasná,výborná hratelnost ,nekonečná honba za něčím,FFXI mě dostalo..stále hraji na Asuře už od roku 2003,na datadisk se těším...FFXIV se opravdu nepovedla..pěkná grafika,ale hratelnost a systém velmi špatný..nehraje někdo také FFXI náhodou na Asuře ?
  • to je pravda ja jsem psal spise v obecnem meritku :o)
  • EuroSamurai
    S anime jako celkem ne dyt máš mnoho žánrů(kresba se taky muže diametrálně lišit viz. kaiba,jinroh,kemonozume apod.) a zrovna FF bych přirovnal k fantasy shounen.
  • Keyz
    Tak to je dobré,že hra které asi není pro všechny se takto dobře prodává.Snad na to navážou i jiné hry.COD nemyslím *3*
  • tak jasne ale ma to par spolecnich znaku tak jsem to myslel spousta lidi nema j-rpg rada kvuli tomu jak sou postavy kreslene
  • EuroSamurai
    To, že má člověk rád anime neznamená, že musí mít automaticky rád FF .
  • Final fantasy je typicke j-rpg silny pribeh uzasne postavy a par emocionalnich scen :o) asi to nebude pro kazdeho ale jestli mas rad anime tak se ti to libit jinak tohle mmorpg jsem nikdy nehral ale co vim tak ma ceskou komunitu
  • Ano je uspěšná.Je to druh RPG nevím přesně který.Ne,díly na sebe nenavazují.Každý má jiný příběh.Hrajou to i hráči v Evropě a Americe. *4*
  • Keyz
    Když jsem četl starý level tak tam se psalo o Final Fantasy.Ta hra pořád vychází.To je tak úspěšná?Dle obrázku to pro mně vypadalo jako hovadina.Co to vlastně je?Sing,multi,online?
    Ty díly nějak navazují?Hraje to někdo jiný krom Japonců?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit