Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je naprosto úžasná,výborná hratelnost ,nekonečná honba za něčím,FFXI mě dostalo..stále hraji na Asuře už od roku 2003,na datadisk se těším...FFXIV se opravdu nepovedla..pěkná grafika,ale hratelnost a systém velmi špatný..nehraje někdo také FFXI náhodou na Asuře ?
  • Keyz
    Když jsem četl starý level tak tam se psalo o Final Fantasy.Ta hra pořád vychází.To je tak úspěšná?Dle obrázku to pro mně vypadalo jako hovadina.Co to vlastně je?Sing,multi,online?
    Ty díly nějak navazují?Hraje to někdo jiný krom Japonců?
    • Final fantasy je typicke j-rpg silny pribeh uzasne postavy a par emocionalnich scen :o) asi to nebude pro kazdeho ale jestli mas rad anime tak se ti to libit jinak tohle mmorpg jsem nikdy nehral ale co vim tak ma ceskou komunitu
      • EuroSamurai
        To, že má člověk rád anime neznamená, že musí mít automaticky rád FF .
        • tak jasne ale ma to par spolecnich znaku tak jsem to myslel spousta lidi nema j-rpg rada kvuli tomu jak sou postavy kreslene
          • EuroSamurai
            S anime jako celkem ne dyt máš mnoho žánrů(kresba se taky muže diametrálně lišit viz. kaiba,jinroh,kemonozume apod.) a zrovna FF bych přirovnal k fantasy shounen.
            • to je pravda ja jsem psal spise v obecnem meritku :o)
    • Ano je uspěšná.Je to druh RPG nevím přesně který.Ne,díly na sebe nenavazují.Každý má jiný příběh.Hrajou to i hráči v Evropě a Americe. *4*
      • Keyz
        Tak to je dobré,že hra které asi není pro všechny se takto dobře prodává.Snad na to navážou i jiné hry.COD nemyslím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit