Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju, hraju hra vypadá dobře! :D https://www.youtube.com/watch?v=hhdjshTxBHE
  • No vzhledem k tomu, že spoustu kapel dělá hlavně pop punk tak mají přesně takové účesy. Jinak naživo jsem je neviděl, ale i moje oblíbená kapela The Stalin, který rozhodně nehrajou popík, tak její frontman má nebo měl přesně takový účes, pokud myslíš japonskýho punka jako posluchače nebo underground kapelu, kterou v evropě nikdo nezná a znaj jí maximálně kluci ze vsi z hospody, tak to je něco jiného, já psal o idolech a můžu ti napsat tucet dalších punkovejch kapel, jejíž členové vypadají jako nagelované .... jako třeba Death Pop Stars, ble... ale muziku mají dobrou, těch co dodržují styl tak jak ho známe v evropě je sakra málo, třeba The Discocks, tolik k mé neznalosti japonského punku... ale máš pravdu, naživo jsem neviděl žádnou
  • charaktery postav pro mě byly vždy nejzajímavější části FF, i v těch starých, kde měly postavy pár pixelů, jim dokázali vdechnout život
  • mě přijde, že Japonská herecká škola si hodně libuje v přehrávání (v dobrém slova smyslu, patří to k tomu) a dost to přenášejí i do dabingu her, když chceš dvojitou dávku emocí, pust si Japonský dabing *4*
  • aby ses nepotento *1*
  • Hrej si to jak chceš, mně do toho nic není. Já si to budu hrát jak chci, do toho tobě nic není.
  • prepáč můj východný brat, moja maďarština nie naozaj na takovej úrovni na to, abychom mohli hóvorit, vyskušaj to priešte po česky, hej?
  • to je jak kdybych to hral s francouzkym dabingem protože mi lip zni. ja japonsky hry mam moc rad, ale japonština me spsi irituje protože ji nerozumim ani slovo, prijde mi to jako kdybych cekl preklad k vriskani opic. Ono hrat hry v japonstine je spsi takova modni kravinka ze si nekteri hraci prijdou vic ,,in,, jinak v tom zadny smysl nevidim.
  • Ne. Proto asi píšu japonský audio (který zní líp než angličtina a k těm postavám z FF se hodí líp) a anglický titulky (abych tomu rozuměl), ne?
  • Lightning byla fajn, a obecne když dneska clovek vidi co se dneska ve hrach vytvari za zjevy bez charakteru vychazeji postavy z FF13 ještě celkem slusne.
  • Ty umis japonsky? *7*
  • To si nevzpomínám... ?
  • Tys asi nikdy japonskýho punkáče neviděl, co?
  • Vypadá to parádně, už se nemůžu dočkat na září. Doufám, že půjde hrát s japonskou audio stopou a anglickými titulky.
  • RedEagle
    akatosh ze sa ti tu chce s nimi dvoma stracat cas :)) jeden je latentny homosexual a ten druhy zase nema zmysel pre humor.
  • Tak, Squall, Rinoa, Selphie, Zell a Seifer taky nejsou na první pohled nijak zvlášť sympatičtí a přesto jsem jejich příběh nakonec prožíval velmi intenzivně... vyloženě o vzhled nejde. FF13 měla ovšem postavy dost na nic, tak doufám, že metrouši z FF15 to napraví...
  • Tady je to fakt těžké, ještě že nejsem vztahovačný *4*

    BTW "máš oko na hezký chlapy"

    Takže uznáváš, že je Fernando hezký? *3*
  • píši, že na tom nic špatného neni, chce to líp číst
  • Víte, jak je v každym RPG s partou ta jedna otravná postava, kterou sebou nikdy neberete na mise, protože vám přijde extrémně nesympatická, má otravné hlášky atd.? Tady jsou to úplně všichni, včetně hlavního hrdiny, vzhled, oblečení, účesy, hlášky, to vše křičí "v reálném životě bysme určitě nebyli kamarádi" a "s tebou bych na pivo fakt nešel".. upřímně doufám, že hra půjde dohrát solo a hrdninovi půjde jednak změnit vzhled, druhak projde nějakým vývojem a z nesympatického metrosexuálního rozmazleného spratka ve značkových hadrech se stane sympatický o něco méně metrosexuální spratek v norálních hadrech
  • Tak geluješ se, máš oko na hezký chlapy, líbí se ti Fernando Torres, neřikám že to něco znamená, ale rozezní to varovný zvonek *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit