Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do CGI to má hodně daleko, nicméně jak si uvedl, je dost pravděpodobný, že cutscény mají jiné assety, než gameplay grafika. Velmi běžná praktika u konzolových her.
  • proč by na tom mělo být něco špatného a proč bych měl být gay? Nechápu...
  • a proč, nám nevadí pokud jsi gay, není na tom nic špatného
  • možná by to chtělo vztoupnout od PC a trošku si rozšířit obzory... Jste evidentně zapšklí.
  • Bloodborne?
  • Někdy říkám hrozný nesmysly... kterou myslíš?
  • možná ještě gay co to o sobě neví nebo tají, ale posoudil jsi jí hezky ne že ne, gel ti teda taky asi sluší *4*
  • vůbec se mi nelíbí, jak tam zabíjí ty bizony, chápal bych to v nějakém středověkém settingu, kde byl třeba lov k obživě, ale v moderním světě kde mladíci prohání v kabrioletu mi to připadá divné, jako bych šel na procházku, viděl na louce pasoucí se krávu, tak bych vytáhnul meč a šel jí rozsekat, to by snad žádný rozumný člověk bezdůvodně neudělal, ale co čekat od národa, který stále provozuje zabíjení velryb, že
  • zase omezené myšlení. Jenom gay snad dokáže posoudit mužskou krásu? Kde žiješ?
  • Magister_Peditum
    Sice nejsem gay, takže neposoudím, jestli je Fernando Torres opravdu hezký člověk, ale ten ani zdaleka nevypadá jako ti manekýni v této hře. *15*
  • co se mi naopak nelíbí je fyzika soubojů, sekají tam do nějakého bizona, nejen že z něj nestříká krev, nezůstávají na něm ani žádné stopy po zásazích a dokonce na ně ani moc nereaguje, celkově to připomíná spíš tlučení pytle slámy, než souboj s živou bytostí
  • Ze které části Kraje si?
  • ale prosím tebe, ty jsi cítit předsudky na míle daleko. Tak třeba opravdu hezký člověk je Fernando Torres a taky se geluje. Takže nevím, kde je problém... Já třeba používám gely ve spreji, tak co? Je na tom něco špatně? Nic!
  • jj, spousta ukázek dema je na youtube, grafiku bych popsal jako takový lepší průměr, rozhodně nic jako ukázky v článku, ale neurazí, až se to zbaví klasických konzolových neduhů jako málo fps, lowres textury a málo objektů v krajině, mohlo by se to přiblížit hře z roku 2016

    co se mi naopak líbí je otevřená krajina, že se již neběhá úzkými koridory, to je fajn
  • Magister_Peditum
    Hezkej člověk na sebe nemusí napatlat kilo gelu... *15*
  • No to bude tím, že (nejen) v japonsku hrajou hodně i holky a takhle se tam oblíká drtivá většina hudebních idolů, i pankáči a metalisti *1* jinak doufám ve vydání na PC, z těch FF co na PC zatím vyšlo mě bavily všechny, šestku mám koupenou a chystám se na ní, prý je to zatím nejlepší díl, tak uvidím, ale tohleto určitě chci hrát taky
  • Blue.Shark
    Taky mám s japonským vizuálním stylem problém. Jistota zajímavého příběhu a originálního zasazení mě ale vždycky přiměje vytrvat.
  • hezkej člověk s tím nemůže mít problém *3*
  • už ji ukázali v demu *3* Možná bych ubral depth of field, ale jinak nádhera *14*
  • Magister_Peditum
    Metrouši si dali sraz? Tenhle styl fakt nedávám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit