Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem tu jen na skok, v nadpise článku je COD to je vždy jistota že komenty budou plné lol haters a spol.

    Díky za odpolední pobavení při kafi :D

    Film funny.
  • no podla mna by mohli urobiť zasekavanie zbraňi , a opotrebovanie hrdzavé a tak ako vo Far Cry 2 bola by švanda ,ale nefunkčnú zbraň hodiť po nepriatelovi ,alebo kopačkou mu ju vyraziť a zobrať *1*
    • Znám jenom dvě hry kde jde vykopnout nepříteli zbraň z ruky a sebrat mu ji. Jedna je Matrix (Enter the Matrix) a druhá Mirrors Edge
    • tohle je cod,tam takove veci neznaji *1*
  • Musím povedať že film je skvele urobený... A čo takto zaspievať si.. HATERS GONNA HAAAAAATE OH YEEAAAAAHHH !!!!!!111ONEONE
    • and followers are gonna follow *3*
  • Phate27
    Na CoD mam sice svuj nazor ale....
    Vyborny, tadle parta by mohla natocit heavy rain kdyz jim nejde tolik o originalitu najit si zaltou stredni cestu a sject to 1:1 myslim ze by kazdej chrochtal :)
  • kecu tu ma kazdej plno xD ale COD jste hrali vsichni a neco podobnyho neumite ani vymyslet natoz vytvorit tak cumte dal a zdrzte se blbejch komentaru.... je to pekne udelany a kdo hral kampan v COD, musi uznat ze pribeh je tam vystihnutej pekne a postavy jsou podle hry jedna basen.
    • vsichni opravdu ne,ne kazdeho bavi hrat hry ,kde ma clovek pocit ,ze je to pro pacienty po lobotomii *3* .A nemusim byt kuchar abych poznal,jestli mi neco chutna *2* ,takze takove reci,ze kdyz to neumim lip tak nemuzu kritizovat si nechej pro sebe sefe *3*
  • cod vubec nemusim, ale tohle je skvele vyrobene video
  • Já jsem myslel že ty CODčka jsou jeden film, kde musíte občas mačkat F nebo levou myš. :D Aneb jeden skript stíhá druhej. ;)
  • http://www.youtube.com/watch?v=rzQMGMuD1sU&feature=relmfu

    Tohle je lepší
    • Ale taky docela pekne :)
      Az na ten nonsence, ze sniper mel bryle s oranzovym (cervenym) sklem a v dalekohledu pusky mel cervenou tecku ... a tu by nevidel pres ty bryle *1*
    • Taktiež podľa mňa nie je.. Vypadá to viac amatérsky.. O dosť..
    • ne, fakt neni
  • Tohle je správnej fan film *1* :

    http://www.beatdownboogie.com/projects/modern-war-gear-solid/

    Tam to berou mnohem víc s nadsázkou *3*
    • Boby Kottick-ovich mě dostal :D
    • Activistsun :-D
      ill do my breast..ehh best :-D....povedeny filmecek,dik za link *3*
      • Prostuduj i zbytek částí, právě dnes konečně uvolnili čtvrtý díl a chystají i pětku. Tohle uskupení válí... :)
        • jj koukal sem,je to fakt paradni,hodne sem se nasmal. *1*
        • Jo ona už je i čtyřka?? *8*

          Super
    • Yep, tohle je vynikající záležitost... :D
  • Vypadá to hodně profesionálně,kamera i střih,otázkou je jak to bude fungovat v plné stopáži.Nejsem žádný skalní fanoušek cod her,ale zdá se mi že se poslední dobou pomlouvání všeho co má v názvu call of duty stalo modou...
    • Po technicke strance to vypada dobre,tady problem neni.Problem je spis doslovne preneseni podstaty hry ,coz proste pusobi komicky at se na to divam jakkoli.
      Uz jen myslenka delat (fan)film podle hry,ktera rozhodne nesazi na dobry dej a komplikovanou natoz originalni zapletku je hloupa.Jako kratky fan film jako pocta hre,..proc ne,ale jinak ee.
      Proste to co funguje ve hre uz nefunguje na platne,proto se meli aspon snazit o vhodne pojeti a ne doslovny preneseni.
      Takze technicke zpracovani je povedene,napln a pristup k pojeti mi prijde spatne ,protoze to misty opravdu pusobi komicky hranicici s parodii.
      • Ono je těžké z traileru posuzovat kvalitu a podání příběhu,každopádně předpokládám že tahle věc nebude ani tak o příběhu jako spíš o coolervoucí akci,ač pravda adaptace bulletstormu by byla v tomto kontextu asi zajímavější...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit