Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    je to blbé, je to patetické, zbraně se chovají hůř jak na airsoftu... skvělá práce, hoši, velmi věrná napodobenina CoDu.
  • Chapu,ze to ma byt fanouskovsky film,ale delat film podle hry ,ve ktere zapletka rozhodne nepatri mezi jeji silne stranky neni zrovna stastna volba....
    aneb "Here is your objectives ...blah blah blah... secret base ...blah blah blah ...nuclear missile bomb.. blah blah blah... we are counting on you" *1*
    Uz i z toho traileru to misty pusobilo docela komicky...ale verim ,ze cod fans budou chrochtat blahem *1*
    • By spíš měli udělat film Duty Calls *1*
      • jo to by byla hned jina *1*
  • OMG !
    jak jsem mohou chodit takový dementi kteří o něčem tak věrném své předloze řeknou že je to blbost a hodí se to jako 20minutový sitcom
    ano CoD je neustále o tom samém ale tohle není hra ale snímek , kostýmy místa herci a kamera a pakliže je to skutečně amateur - fan video pak i to nejlepší jaké jsem kdy viděl
    • Praveze je to verne predloze az moc.Podivej se treba na Escape from city 17 a mozna pochopis jak vypada povedeny fan film v amaterskem podani.
      A urcite kvality se tomuto bez pochyb uprit nedaji,problem je spis v podani nez zpracovani *3*
  • Vypadá to hodně profesionálně,kamera i střih,otázkou je jak to bude fungovat v plné stopáži.Nejsem žádný skalní fanoušek cod her,ale zdá se mi že se poslední dobou pomlouvání všeho co má v názvu call of duty stalo modou...
    • Po technicke strance to vypada dobre,tady problem neni.Problem je spis doslovne preneseni podstaty hry ,coz proste pusobi komicky at se na to divam jakkoli.
      Uz jen myslenka delat (fan)film podle hry,ktera rozhodne nesazi na dobry dej a komplikovanou natoz originalni zapletku je hloupa.Jako kratky fan film jako pocta hre,..proc ne,ale jinak ee.
      Proste to co funguje ve hre uz nefunguje na platne,proto se meli aspon snazit o vhodne pojeti a ne doslovny preneseni.
      Takze technicke zpracovani je povedene,napln a pristup k pojeti mi prijde spatne ,protoze to misty opravdu pusobi komicky hranicici s parodii.
      • Ono je těžké z traileru posuzovat kvalitu a podání příběhu,každopádně předpokládám že tahle věc nebude ani tak o příběhu jako spíš o coolervoucí akci,ač pravda adaptace bulletstormu by byla v tomto kontextu asi zajímavější...
  • Výsledek je, že Call of Duty ve filmu vypadá stejně jako Call of Duty ve hře. *7*
  • Trailer stačí, těžko by to někdo vydržel sledovat dvě hodiny v kuse.
    • Když to někdo dokáže hrát víc než dvě hodiny v kuse, tak proč ne? *4*
      • to je smutny potom *1*
  • Phate27
    Na CoD mam sice svuj nazor ale....
    Vyborny, tadle parta by mohla natocit heavy rain kdyz jim nejde tolik o originalitu najit si zaltou stredni cestu a sject to 1:1 myslim ze by kazdej chrochtal :)
  • Já jsem myslel že ty CODčka jsou jeden film, kde musíte občas mačkat F nebo levou myš. :D Aneb jeden skript stíhá druhej. ;)
  • Prosim pekne co je to za hru Call of Duty? *8*
  • to vyzera skoro tak dobre ako BF3 trailer :D LOL *1* *1*
    • Vrat se zpátky do reality. Na BF3 to nemá. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit