Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je mi tu fuk o cem to je... ja se na to rad podival s tim, ze za dvacet let takhle budou vypadat hry. tedy COD :-) No a nevypada to veru zle. I kdyz dvacet neni moc, to bude dnesnim tempem teprve PS5
    • no jestli bude za 20 let cod vypadat jako v tomto traileru, tak to bude dost smutny,ze za 20 let se nehnulo z mista *1* ,krom hezci grafiky
      • skoro se bojim, ze hry budou jeste jednodussi... z otevrene krajiny a bloudeni jsme se dnes dostali opravdu hlavne k tunelu a skriptum. takze uz jen zbyva udelat tunely primitivnejsi i a skripty velkolepejsi a nesmrtelnost uplnou. Vysledkem bude sp pro casual a mp pro "hardcore". Ale kdovi co bude....
        • no pokud to bude pokracovat timto tempem tak se brzo dostaneme k hram ala automatove strilecky kdy jedine co clovek dela je strileni zatimco chozeni a pohyb kamery je predskriptovane a akorat na obrazovce vyskakuji protivnici a to vse v super ultra grafice *1*
          Nastesti se porad najdou hry,ktere cestou mainstreamu a jednoduchosti nejdou
          *3*
  • nejsem fanousek ani odpurce serie CoD...ale zprava pro ty kteri tady husti ze to je blbost ten filmek: Az udelate nekod neco podobneho tak prosim machrujte, jo?....a kdyz rikate ze to je blbost tak si udeljte filmek treba z B:BC2 a uvidime jak bude vypadat *3*
    • Nidky by mě nanapadlo natočit film, aby byl naprosto k nerozeznání od toho, jak se hraje Call of Duty. Zpracování je dobrý, ale myšlenka dementní.
    • takovehle reci mam nejradsi *1* .Podle tebe nemuzu neco kritizovat dokud to neudelam lepe?Takze kdyz neumim varit ,tak nemam pravo rict,ze mi neco nechutna?nebo ,ze se mi ten a ten film nelibi?pripadne ta a ta hra?
      Nenech se vysmat *3*
      Jo a kdyby se delal filmecek podle bc stejnym zpusobem jako tady ,tak to bude vypadat stejne blbe :-P protoze,to co funguje dobre ve hre ,nefunguje ve filmu a naopak.Vzdy se k tomu musi pristupovat s ohledem na druh media *2*
  • Umíte lepší Trailer? Když to tu spousta tak pomlouvá
    Tak dělejte udělejte něco ad mohu říct že to stojí za hovno.
    I takovídle Trailer je 1000x lepší než nějakej film .
    • A ty bys udělal lepší trailer než ti co to pomlouvají? Jestli ne, tak podle svého přesvědčení nemáš právo říct, že to stojí za hovno
    • tak a ted tu o popelce *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=rzQMGMuD1sU&feature=relmfu

    Tohle je lepší
    • Ale taky docela pekne :)
      Az na ten nonsence, ze sniper mel bryle s oranzovym (cervenym) sklem a v dalekohledu pusky mel cervenou tecku ... a tu by nevidel pres ty bryle *1*
    • Taktiež podľa mňa nie je.. Vypadá to viac amatérsky.. O dosť..
    • ne, fakt neni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit