Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Znám jenom dvě hry kde jde vykopnout nepříteli zbraň z ruky a sebrat mu ji. Jedna je Matrix (Enter the Matrix) a druhá Mirrors Edge
  • Jsem tu jen na skok, v nadpise článku je COD to je vždy jistota že komenty budou plné lol haters a spol.

    Díky za odpolední pobavení při kafi :D

    Film funny.
  • vsichni opravdu ne,ne kazdeho bavi hrat hry ,kde ma clovek pocit ,ze je to pro pacienty po lobotomii *3* .A nemusim byt kuchar abych poznal,jestli mi neco chutna *2* ,takze takove reci,ze kdyz to neumim lip tak nemuzu kritizovat si nechej pro sebe sefe *3*
  • tohle je cod,tam takove veci neznaji *1*
  • and followers are gonna follow *3*
  • no podla mna by mohli urobiť zasekavanie zbraňi , a opotrebovanie hrdzavé a tak ako vo Far Cry 2 bola by švanda ,ale nefunkčnú zbraň hodiť po nepriatelovi ,alebo kopačkou mu ju vyraziť a zobrať *1*
  • Ale taky docela pekne :)
    Az na ten nonsence, ze sniper mel bryle s oranzovym (cervenym) sklem a v dalekohledu pusky mel cervenou tecku ... a tu by nevidel pres ty bryle *1*
  • Taktiež podľa mňa nie je.. Vypadá to viac amatérsky.. O dosť..
  • Musím povedať že film je skvele urobený... A čo takto zaspievať si.. HATERS GONNA HAAAAAATE OH YEEAAAAAHHH !!!!!!111ONEONE
  • Phate27
    Na CoD mam sice svuj nazor ale....
    Vyborny, tadle parta by mohla natocit heavy rain kdyz jim nejde tolik o originalitu najit si zaltou stredni cestu a sject to 1:1 myslim ze by kazdej chrochtal :)
  • kecu tu ma kazdej plno xD ale COD jste hrali vsichni a neco podobnyho neumite ani vymyslet natoz vytvorit tak cumte dal a zdrzte se blbejch komentaru.... je to pekne udelany a kdo hral kampan v COD, musi uznat ze pribeh je tam vystihnutej pekne a postavy jsou podle hry jedna basen.
  • cod vubec nemusim, ale tohle je skvele vyrobene video
  • ne, fakt neni
  • Vrat se zpátky do reality. Na BF3 to nemá. *3*
  • Boby Kottick-ovich mě dostal :D
  • jj koukal sem,je to fakt paradni,hodne sem se nasmal. *1*
  • Já jsem myslel že ty CODčka jsou jeden film, kde musíte občas mačkat F nebo levou myš. :D Aneb jeden skript stíhá druhej. ;)
  • Jo ona už je i čtyřka?? *8*

    Super
  • Ono je těžké z traileru posuzovat kvalitu a podání příběhu,každopádně předpokládám že tahle věc nebude ani tak o příběhu jako spíš o coolervoucí akci,ač pravda adaptace bulletstormu by byla v tomto kontextu asi zajímavější...
  • A ty bys udělal lepší trailer než ti co to pomlouvají? Jestli ne, tak podle svého přesvědčení nemáš právo říct, že to stojí za hovno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit