Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostuduj i zbytek částí, právě dnes konečně uvolnili čtvrtý díl a chystají i pětku. Tohle uskupení válí... :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=rzQMGMuD1sU&feature=relmfu

    Tohle je lepší
  • Activistsun :-D
    ill do my breast..ehh best :-D....povedeny filmecek,dik za link *3*
  • Yep, tohle je vynikající záležitost... :D
  • Tohle je správnej fan film *1* :

    http://www.beatdownboogie.com/projects/modern-war-gear-solid/

    Tam to berou mnohem víc s nadsázkou *3*
  • Po technicke strance to vypada dobre,tady problem neni.Problem je spis doslovne preneseni podstaty hry ,coz proste pusobi komicky at se na to divam jakkoli.
    Uz jen myslenka delat (fan)film podle hry,ktera rozhodne nesazi na dobry dej a komplikovanou natoz originalni zapletku je hloupa.Jako kratky fan film jako pocta hre,..proc ne,ale jinak ee.
    Proste to co funguje ve hre uz nefunguje na platne,proto se meli aspon snazit o vhodne pojeti a ne doslovny preneseni.
    Takze technicke zpracovani je povedene,napln a pristup k pojeti mi prijde spatne ,protoze to misty opravdu pusobi komicky hranicici s parodii.
  • Vypadá to hodně profesionálně,kamera i střih,otázkou je jak to bude fungovat v plné stopáži.Nejsem žádný skalní fanoušek cod her,ale zdá se mi že se poslední dobou pomlouvání všeho co má v názvu call of duty stalo modou...
  • Nidky by mě nanapadlo natočit film, aby byl naprosto k nerozeznání od toho, jak se hraje Call of Duty. Zpracování je dobrý, ale myšlenka dementní.
  • tak a ted tu o popelce *3*
  • Umíte lepší Trailer? Když to tu spousta tak pomlouvá
    Tak dělejte udělejte něco ad mohu říct že to stojí za hovno.
    I takovídle Trailer je 1000x lepší než nějakej film .
  • no pokud to bude pokracovat timto tempem tak se brzo dostaneme k hram ala automatove strilecky kdy jedine co clovek dela je strileni zatimco chozeni a pohyb kamery je predskriptovane a akorat na obrazovce vyskakuji protivnici a to vse v super ultra grafice *1*
    Nastesti se porad najdou hry,ktere cestou mainstreamu a jednoduchosti nejdou
    *3*
  • skoro se bojim, ze hry budou jeste jednodussi... z otevrene krajiny a bloudeni jsme se dnes dostali opravdu hlavne k tunelu a skriptum. takze uz jen zbyva udelat tunely primitivnejsi i a skripty velkolepejsi a nesmrtelnost uplnou. Vysledkem bude sp pro casual a mp pro "hardcore". Ale kdovi co bude....
  • Praveze je to verne predloze az moc.Podivej se treba na Escape from city 17 a mozna pochopis jak vypada povedeny fan film v amaterskem podani.
    A urcite kvality se tomuto bez pochyb uprit nedaji,problem je spis v podani nez zpracovani *3*
  • takovehle reci mam nejradsi *1* .Podle tebe nemuzu neco kritizovat dokud to neudelam lepe?Takze kdyz neumim varit ,tak nemam pravo rict,ze mi neco nechutna?nebo ,ze se mi ten a ten film nelibi?pripadne ta a ta hra?
    Nenech se vysmat *3*
    Jo a kdyby se delal filmecek podle bc stejnym zpusobem jako tady ,tak to bude vypadat stejne blbe :-P protoze,to co funguje dobre ve hre ,nefunguje ve filmu a naopak.Vzdy se k tomu musi pristupovat s ohledem na druh media *2*
  • OMG !
    jak jsem mohou chodit takový dementi kteří o něčem tak věrném své předloze řeknou že je to blbost a hodí se to jako 20minutový sitcom
    ano CoD je neustále o tom samém ale tohle není hra ale snímek , kostýmy místa herci a kamera a pakliže je to skutečně amateur - fan video pak i to nejlepší jaké jsem kdy viděl
  • nejsem fanousek ani odpurce serie CoD...ale zprava pro ty kteri tady husti ze to je blbost ten filmek: Az udelate nekod neco podobneho tak prosim machrujte, jo?....a kdyz rikate ze to je blbost tak si udeljte filmek treba z B:BC2 a uvidime jak bude vypadat *3*
  • no jestli bude za 20 let cod vypadat jako v tomto traileru, tak to bude dost smutny,ze za 20 let se nehnulo z mista *1* ,krom hezci grafiky
  • je mi tu fuk o cem to je... ja se na to rad podival s tim, ze za dvacet let takhle budou vypadat hry. tedy COD :-) No a nevypada to veru zle. I kdyz dvacet neni moc, to bude dnesnim tempem teprve PS5
  • jo to by byla hned jina *1*
  • kazdej ma pravo na svuj nazor *3* ,jedinej kdo tady ma zbytecny komentar ses spis ty hele *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit