Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mobilním hrám jsem nikdy nepřišel na chuť. Když člověk vyzkouší a hraje na herních platformách plnohodnotné AAA tituly tak ho tenhle herní odpad přece nemůže uspokokojit. V metru/vlaku/čekárně apod. si raději přečtu nějaké novinky nebo další kapitolu v knize. Čest výjimkám Lara Croft GO a Hitman GO ujdou.
    • Obdivuji te za metro a cekarnu, nedokazu si cist v jinem nez stabilnim hluku (nejlepe absolutne bez hluku), treba hluku ve vlaku.
      Jinak souhlasim. Lepsi posmodrchat par zmatencu na redditu, jit na /v/ ci /his/, anebo jen precist nashromazdene to-read clanky v rss ctecce.
  • Veskoslav
    To máme japonský týden? Jako chápu, asi jste nabrali novou sílu.


    Ale kde jsou recenze? Halo Wars 2 (pokud čekáte na pc verzi, tak to chápu), Horizon, For Honor? Jako nic proti, ale vždycky jsem si myslel, že Hrej.cz je takový zaostalejší brácha, co mu všechno trvá. Teď to vypadá, že Games zfotrovatělo a má na všechno času dost. Jediné štěstí, že je to česká mutace EG a IGN, takže stále nejste na dně.
    • KrPa
      asijsky tyden, stejne jak v Lidlu
    • Hrej je lepší web. Nejen že mají aktuální recenze, ale mají také kvalitnější videoobsah a záživnější podcasty. Dívat se zívající osazenstvo Fight Clubu je fakt utrpení.
    • flash789
      ne kazdy je zabedneny ignorant jako ty a chape ze nevenovat se jednomu z nejvetsich svetovych vyrobcu her je neskutecna pitomost.
      • Veskoslav
        No, japonofil dorazil. A ano, myslím si, že mobilní hry by měly být až někde úplně na konci zájmu redakce, když nejsou schopni recenzovat ani normální hry. Ale chápu, nebýt to japonská hra, tak držíš hubu a šoupeš nohama.
        • flash789
          To je dost pravdepodbne ze bych drzel hubu, protoze kdyby to nebyla japonska hra drzel bys hubu hlavne ty, takze bych nemel duvod cokoliv psat:)
          • Veskoslav
            Nepochopil. To, že to byla japonská hra mi jenom "nahrálo" navíc. Jedná se o to, že se věnují nějaké mobilní "kravině", co si zahraje pár desítek hráčů, protože je to naprosto okrajový žánr a ještě je to na mobilní telefony a navíc jediný důvod vydání je ten, aby nalákali na kvalitní díly, které jsou na 3DS, protože toto je dle recenzí na zájemce příliš "casual". Smyslem mého příspěvku bylo to, že redakce poslední dobou na velké hry seje nebo se jim nechce. A ať mi nikdo netvrdí, že na recenzi For Honor a kvalitní zjištění všech mechanizmů nestačí hernímu novináři týden. Kdyby energii, co věnují těmto hrál věnovali např. očekávanému Horizon, udělali by mnohem lépe. Už několikrát v anketách bylo určeno, že mobilní a handheld svět je okrajový. Tyto recenze uvítám v Levelu, ne tady.
            • flash789
              tak z mojeho pohledu je For Honor a recenze presne to co ty tvrdis o Xenoblade. Ale obecne by to recenzovat meli, plno kakanku ty hry od UBI rado hraje. A myslim ze recenze na tenhle ubibrutalmedieval bude co nevidet.
    • Muzeme jim jen dekovat ze nedelaji recenze po par dnech hrani
    • ještě větší de*il než jsme doufali...
      • Veskoslav
        Copak wazáčku, neudělal jsi ze sebe hlupáka už minule? Nestačilo, pokračuj. Femto si jistě za chvíli připojí.
    • Japonský týden? Výborně, možná se taky konečně dočkáme té recenze na Xenoblades X.
      • Veskoslav
        A já ti napíši znova. Pro těch dvanáct majitelů WiiU je to naprosto zbytečné a mohli si to přečíst jinde.
  • Posledni dobou hravam mobilni hry docela casto, ale pres tuhle stylizaci u mne vlak nejede.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit