Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pekná recenzia... zaujímavý tip na hru. vďaka autorovi.
  • milos.bohonek
    Tak to mám upřímnou radost. :)
  • Smazat celou "diskuzi" a začít znovu.

    Díky, Miloši, za recenze na 3DS, přivedl jsi mě k Fire Emblem a to jsem měl za to, že cokoli tahového mě nebaví.
  • Ale on TADY o to něni moc zájem, stačí sledovat aktivitu u článků k těmto hrám (trolling nepočítám). Tj. myslim dost dobrý důkaz.

    PS: Jestli sem to hrál není podstatný pro to, abych poznal, jestli je tady o to zájem.
  • Chci se jen zeptat k té statistice... Znamená to tedy, že chodíš na Games.cz, protože je ti to zde intelektuálně bližší?

    ps. ani 105 bodů, neni zrovna nic, čím by se člověk mohl chlubit...
  • KrPa
    asijsky tyden, stejne jak v Lidlu
  • mesiac po vydani? no tak to bude taka kvalita ze sa z toho posereme
  • milos.bohonek
    Je fakt, že jsem tak nějak doufal, že tady budeme v diskuzi rozebírat taktiky do Heroes a sdílet tipy na nejlepší hrdiny nebo složení armád, protože na mobilní hru má fakt úžasnou hloubku... Ale zase se tu rozjelo půvabné vlákno na téma incestní romance (nejen) ve Fire Emblem, člověk holt nemůže mít všechno! ;)
  • Miloš jednou napíše recenzi, ale tady tomu potěru se stejně nezavděčí...
  • Tak co tu ještě děláš, šupajdi na lowzolistu.cz, tam ti bude dobře
  • hm, ten původní příspěvek nebyl bait, takhle se cítím když otevřu recenzi na jakoukoliv japonskou hru a čtu tam pořád to samý, jako přaštěnej kolovrátek - fůj miliontá recenze na japonskou kravinu, proč tu není recenze na xy, jste horší než herní web z, hnusná stylizace atd. Už to nejenom mě unavuje, já aspoň některé fireemblem hry hrál, lidi, kteří si mají možnost jednu i když ne plnohodnotnou hru zahrát zadarmo budou radši pitchovat aniž by jí vyzkoušeli. Mám co k tématu říct ale nebudu házet pověstné perly sviním do předem zabité diskuse. Tak schválně, kolik fireemblemů jsi hrál ty? Hádám že 0 jestli se mýlím, tak se ti omluvím jinak si stojím za šaškem, protože já nebrečím, že o to není zájem, naopak o to zájem je - diskutovat aniž bych o tom cokoliv věděl, to že to dělají naši politici neznamená, že to musí být i u diskusí u her
  • TheGGG
    to je teda brutál diskuze, no a pak že tu dělám bo*del jen já...
  • nebreč porád......
  • Veskoslav
    Ještě si zatapetuj:) Nejspíš na konzolistovi máš banána, tak hniješ tady.
  • Tak dle posledních statistik průměrné IQ diskutujících na Konzolistovi.cz dosáhlo 105 bodů, na Games.cz pak 80 bodů.
  • houpací křeslo>wazza
  • to by me zajímalo jestli byla k dispozici nejaka novinarska preview verze, a pak je otázka proč tady ty recenze nejsou taky, nebo jsou to rychlokvašky. osobne sázím na druhou možnost. tady si na recenzi počkáš, ale za to je to kvalitka
  • konzolista.cz > games.cz
  • recenzie Nioh, Halo wars, for honor a Horizon ocakavajte od šašov z games niekedy v priebehu leta
  • Celkem běžný problém u těchto her. Kvalita dialogů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit