Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už jsme všechno posralli, uděláme HD verzi toho puvodního :D
    • nějak ty prachy musí získat zpět... *15*
  • HD kolekce i na PC ? ..... Hanba na vás ! Dřív to řešil komunitní patch , a dneska ? ... :(
  • x_ander
    Imho je to logický krok (pro průšvizích s posledními díly) a sázka na jistotu, ale vlastně se mi to i docela líbí. Pokud nepřestřelí cenu, tak si to i klidně koupím, na původní Stronghold mám spoustu dobrých vzpomínek. Kdyby přidali i nový obsah, tak nemám nad čím přemýšlet.
  • Jsem si to "HD" pripsal na krabici
  • Mato1987
    heh, nedávno som si na notase prešiel kampaň pôvodného strongholdu, a nejaký hd remake ma absolútne netrápi. Keby sa radšej niekto podujal na nejakom slušnom pokračovaní Knights & Merchants, to by som jásal ako malý :)
    • KaM!!..jedna z nejlepších středověkých strategií, který jsem kdy hrál vůbec...škoda jen, že jí moc lidí nezná a nikdo se neodhodlal vytvořit plnohodnotný 2. díl.. *13*
      • jo byla to paráda hlavně když ti zdechla celá armáda na hlad nebo že si dal blbě charge a chlapci běželi přímo do věží *1*
  • Kéž by k tomu přidali i nový obsah, Stronghold Crusader je nejlepší strategie co jsem kdy hrál a už ho mám prolezlej skrz na skrz
  • Stronghold Crusader je vyborna strategie, doted si ji zahraju (bitvy po LANu s kamaradem, ktere trvaji 6 hodin nejsou vyjimkou) takze toto si rad vyzkousim :)
    • Jo, tak bitvy s kamarádem... Vy dobytci..:-D
  • no jooo poserou pokračování strongholdu take se aspon zahojí na hd verzi jediné dobry hry kterou vydali.
    jinak crusader je naprosto boží *5*
  • Nezlobil bych se za nějaký težší lordy. Vlk z nich byl nejlepsi a clovek jich klidne porazil osm najednou. :D
  • Mohli by trochu upravit AI nepřátel, aby nestavěli furt stejné hrady, ale sem tam je nějak poměnili, něco přidali, ale samo že styl stavění by u každého nechali stejný. Trochu mě to pak začalo štvát, jak jsem proti nim hrát dokola *10* *15* Ještě umožnit nekonečné budování příkop s vodou a velikost map pro čistý building. Hmm, dream!
    Ale jo, podle ceny se uvidí, a podle zlepšení že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit