Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V dnešní době vychází hry pro 486. To je pokrok panečku.
    • ber to i z obráceného úhlu pohledu...v roce 2014 vychází hry jako Call of Duty?!
  • četl jsem, že bez gamepadu to nemá smysl ani pouštět... je to tak?
  • Podla mna to malo dostat 11 bodov z 10. Ale tak pred 30 rokmi. Bud toho kto to hodnotil prebrali teraz z kryospanku alebo si dal rano moc kafe. Vidim, ze zmysel pre recesiu Vam nechyba. Co bude nabuduce za 8 bodov ? Donkey Kong ?
    • XXDarthVaderXX
      Vy čoboláci vždycky víte všechno nejlépe...
    • Já zapomněl, dobrá hra = dobrá grafika, že? Já hraju hry hlavně kvůli hratelnosti a grafické zpracování sice může dost zlepšit požitek z hraní, ale hra na něm postavená být nemůže. Odsuzovat všechny novější 2D hry kvůli grafice má asi stejnou logiku jako nadávat, že se všechny filmy netočí ve 3D. U některých by to prostě nefungovalo a nebylo by možné dosáhnout podobné hratelnosti a vizuálního stylu. Navíc "triumf" technologie nad hratelností už jednou zničil spoustu skvělých sérií, když se na konci 90. let všichni snažili přejít na 3D.
      Jestli ti ke štěstí stačí skvělá grafika, zapni si 3DMark, já zatím budu hrát Hotline Miami.
      • N7N7
        Škoda toho editu. Tvůj překlep "grafické zvracování" byl docela trefný. *2*
    • Blue.Shark
      Je to taky hra. Smiř se s tím. Pokud je dobrá, neexistuje důvod nedat jí dobrou známku.
    • Thief

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit