Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je hnus, a co teprve knizky, ty jsou bez grafiky uplne, fuj, nebrat, to je jen pro intose, my prumerny chlapaci si umime vybrat ten spravnej kyc *6*
  • Ale toto je věc názoru. Každýmu se líbí něco jinýho. Já osobně hodnotím hry z 80% podle grafiky - když je dobrá grafika, tak se mi ta hra líbí, ač má třeba blbou hratelnost a naopak. Nemůžu za to, mám to prostě takhle nastavený. Nemůžeš odsuzovat někoho za to, že tahle věc je pro nho největší shit, když má prostě jen jiný priority, než máš ty.

    A ještě jeden poznatek - nevidím jediný důvod, proč by se měly pozitivně hodnotit hry, který se jakoby vracejí o 20 let do minulosti. Tohle je z mého pohledu kravina. Máš nějaký vývoj, ten šel určitým směrem. Třeba Banner Saga z tohoto vývoje vybočuje, ale nevrací se, je to hra, na které se dá stavět, která má potenciál atd. Ale potom máš hry jako toto nebo Nidhogg, který popírají jakýkoliv herní vývoj a očividně se vrací o 20 let nazpět. Je to to samý, jako kdyby dneska někdo vzal Felicii, začal ji znova vyrábět s původním motorem, designem, technologiemi atd a motorističtí "odbornící" by se plácali po ramenou, jak je to dokonalý auto...
  • N0isy
    Hodnotit hru podle grafiky. To je ta největší blbost, co jsem kdy slyšel a ještě k tomu si tu tím musíte honit svá ega, jak je to hnusný. Mluvim hlavně na tebe Mart9. Já vás chci vidět za pár let až bude všechno soustředěno na grafiku a hratelnost bude nulová. To jsem zvědavej, jak vás to bude bavit. *7*

    P.S. Hotline Miami bylo boží.
  • Protoze se neco nechapu nebo se mi to nelibi je prece ten kdo to chape a libi se mu to pozer a hlupak.... logicky.
    Mohl bys nam prosim jeste jednou vysvetlit jak tyhle pixelaty hry nici trh s AAA hrami? At to mame komplet.
  • Carmamrdon
    Ne ne, všechno je v pořádku. Jen jsem si ujasňoval cílovou skupinu těchto graficky nevábných her. *4*
  • A je na tom snad něco zlého? Vaše rozčílení připomíná člověka, který nedokáže překousnout to, že obchod pro chovatele koček prodává samé věci pro kočky.
    A Ježíš Kristus je opravdu moudřejší než všichni ostatní. Jakmile to pochopíte, otevře se království nebeské i pro takového hříšníka, jako jste vy.
  • Carmamrdon
    A přesně těmhle pozérům, kteří sledují Bergmana, libují si v divných obrazech, do diskuze chodí jako Ježíš Kristus a myslí si, že jsou chytřejší než všichni ostatní, jsou tyhle pixelové vyblitiny určeny.
  • To je do nebe volající simplicizmus. Stejně tak snadno byste mohl odvrhnout celou avantgardu ve výtvarném umění. Argument, "že chce být cool a in", je debilní ze své podstaty. Někdo rád holky, jiný zase vdolky. Mám rád realistickou grafiku, stejně tak i stylizovanou až na kost. Vždy je to otázka kontextu. Je tuna případů, kde jedno či druhé nefunguje a naopak. Stejně tak argument, že retro vizuál s sebou nese nutně jednoduché herní mechanismy je vedle jak ta vedle (a sám zkuste zapátrat po příkladech). Souhlasím s tím, že u této hry retro vizuál zkrátka nefunguje a že je vyloženě "nepěkný". Otevřeně tvrdit, že všechna kvazi 8-bit grafika je hnusná a nutně ke škodě, je poněkud troufalé.
    Otázka k zamyšlení. I kdyby byla hra prvoplánově vydávána proto, aby uspokojila poptávku několika málo "intelektuálských podivínů", (je smutné, že slovo intelektuál je dnes obecně vnímáno jako pejorativum), což v tomto případě neplatí, nebylo by naopak hloupé od ní chtít, aby uspokojila požadavky mainstreamu? Je to asi stejně hloupé, jako byste šel na promítání Bergmana ve filmovém klubu, a nadával na to, že to nebyly Babovřesky.
  • A hlavne od totoznych lidi.
  • N7N7
    A víš co? Já na ten článek schválně kliknu a udělám si na hru názor, který sem napíšu. Od toho tady ta diskuze je, nebo ne? *3*
  • Hry vycházejí i s dobrou grafikou, AAA hry, nikdo tě nenutí kliknout na tenhle článek a začat tady nadávat na tuhle hru (a na ty předtím). Přiznám se, mě doba těchhle kostičkovaných her skoro minula, preferoval jsem v těch dobách lego (snad kromě Green Beret *1* ) a proto si to rád přečtu. Nikdo mi to nevnucuje, koupit si to nemusím, ale beru to jako zajímavost.
    Když se ti hra nelíbí a z popisku je očividné, že je retro, tak na ten článek neklikej.
  • Jo, ve své době špička byl, ale porovnávej to s novou technologicky nabroušenou hrou. Neobhajoval jsem kostičkovanou grafiku, šlo čistě o faktor zábavnosti – subjektivní i obecné měřítko - coby nejdůležitějšího parametru hry. 2D bojovky ve stylu Double Dragon na PC v podstatě nejsou nebo jich je strašně málo (užití emulátoru = jiná platforma), proto i z hnusně vypadající "vykopávky" může mít určitá část hráčské obce větší radost než z nového Call of Duty či, ať se držím blíže žánru, Mortal Kombat, kterému kvality rozhodně neupírám…
  • slysel, vsak pisu, ze se takove veci libi intelektualskym podivinum a hloupym individuum, kteri chteji byt "cool" a "in" *3*
  • Slyšeli jste někdy o umělecké stylizaci? A nehovořím konkrétně o případu této hry, stejně tak jako vy.
  • frag.ment
    Není to náhodou ta samá recenze, která je v posledním Levelu? Jinak souhlasím např. s
    N7N7 a Odarem322, taky jsem vyrůstal v dobách ZX Spectra a Commodore64 a jakožto zaměstnaný člověk, který si zahraje občas po večerech očekávám od hry nejen dobrou hratelnost, ale i dobrou grafiku a ozvučení, abych si to pořádně užil. Na kostičky čučet nehodlám.
  • jj, taky jsem to diky mistnimu nadpozemskemu hype zkusil a ehm traparna az hruza.
  • My mistake... To se stane.... *3*
  • zacinal jsem pred 30 lety na ZX Spectru a Atari 800 a "kosticky" v roce 2014 mi prijdou stupidni tak jako tak. Tenkrat nemeli na vyber a vypadalo to podle tehdejsich moznosti. Dnes je to ucel a vypada to k bliti. To je neco, jako by si clovek v dnesni dobe koupil ucelove cernobilou televizi s uhloprickou 37cm aby si vychutnal filmy. Neboli demence. *7*
    Nemyslim si, ze v roce 2014 jsou hry o grafice, nemyslel jsem si to nikdy, ale kdyz si kupuju hru, tak od ni ocekavam alespon dobovy standard. A kdyz hra vypada jako maximum roku 1980, tak to uspokoji par intelektualskych podivinu.
  • ales.smutny
    "Pár" jich bylo...:)
    http://games.tiscali.cz/archiv/recenze/
    A než se někdo ozve "ale né dost!", je třeba poukázat na to, že vydavatelé vše hodili na předvánoční trh a další vlna začne koncem února a hlavně bude nadupaný březen.

    Mimochodem zrovna Karel není "hustoalternativní kyberhipízák" (byť mu tak asi začnu říkat:)), takže zrovna z toho nejde v téhle recenzi podezírat. Ona ta hra asi bude prostě dobrá :)
  • Kozy
    +1

    Není pixelart jako pixelart, tohle je ovšem ukázkovej příklad toho horšího. Upřímně tohle bych nehrál ani jako flashovku někde na netu, hratelnost to může mít jakou chce.
    A kecy typu že nemusí být všechno fotorealistický nebo dx11 miluju, tohle je jednoduše hnusný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit