Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zrovna Doom nejni dobrej příklad. Ve svý době to byla grafická špička a zrovna id si vždycky na grafice dost zakládali. Takže vlastně tehdá byl Doom taky naleštěná pytlovina. Čimž nechci říct, že nemá pořád svoje kouzlo.
  • Myslíš To Expandles má být Expendables?
  • N7N7
    Není to pravda, žádný hejt kvůli mládí. Je mi 33 let, dobou kostičkových her jsem si už prošel a myslel jsem, že už to mám za sebou. A kromě skvělé hratelnosti jsem se vždy těšíval také na vylepšenou grafiku. Jenže teď nám dorazila tahle otravná retro-vlna a jsme zase na začátku. Doba však pokročila, grafické karty jsou výkonnější, monitory větší a kostičky o to zřetelnější a otravnější. Ale co, ono to zas pomine... a v módě bude zase jiná hloupost. *7*
  • michelangelocz
    Presne – staci videt takovou gafiku v obrazcich u recenze a je jasny, ze se pak v diskuzi objevi totozne nespokojenej nazor rotujici kolem cisla. . . A co slova rotujici kolem toho cisla . . . NIC? *6*
  • Hm tak ja mam napr. 34, zacinal som na PP06, az neskor som mal 286 takze 320x200 x 256 farieb som si uzil az az. Ale prave preto mam uz takej grafiky plne zuby, ono k jednoduchej grafike patria aj jednoduche herne mechanizmy. Tym netvrdim ze krasna grafika=zabava a hratelnost, vid Crysis 3 alebo Metro LL ( *6* ) ale rozlisenie machula x skvrna mi k zabave a ponoreniu sa do hry mierne povedane nestacia.
    P.S. Asassina mam rad ale Gothic aj milujem...
  • Mart9
    Hotline Miami byla naprosto příšerná hra, kterou jsem raději po deseti minutách vypnul. Holt 100 lidí, 100 chutí.
  • nevědí, neznají a nikdy nezažijí. U nich to končí vyloudit z rodičů prachy a zajít do nejbližší prodejny. Dnešní děti žijí v kostce.
  • Tohleto je pecka. Líbí se mi i ta nadsázka.
  • Odulin
    Stará dobrá mlátička typu DD,Renegade,GA? Ale jo proč ne, chvíli bych si zapunchoval. Kdo má tyhle věci rád, nainstalujte Emux (http://emux.esero.net) a dostane se vám podobné zábavy více než vrchovatě...zadarmo!..a ještě můžete porovnávat highscore. :)
  • Samozřejmě, že hry jsou o zábavnosti, nikoliv o grafice. Každý má sice jiný vkus, ale jako veterán musím dát zapravdu příspěvku nad tebou. Zahraj si třeba starého Dooma v modu Brutal a porovnej to s nějakou naleštěnou pytlovinou.
  • a o com su vlastne hry? aha ne o grafike ale o hratelnosti. Nech to kazdy druhy KO*OT zopakuje prosim vas aspon 10 razy este nech mam co citat plz plz plz. Grafika netreba, technucky vyspele hry su zbytocne! hmmm zaujmave ze pred dvadsiatimi rokmi bola kvalitna grafika vzdy plus. A najvacie pecky boli vzdy technologicky na spici. Dneska ale zrazu kazdy KO*OT hraje koli zabave a ne koli grafike. Zaostala grafika v hrach od indie tymov o 2,5 cloveku. Nech sa teda prestane vyvijat lepsi hardware, nech sa playstation a xbox zaseknu na 50 rokov lebo dnes proste grafika nefici, fici len a len hratelnost. PRETOZE HRY SU O POJEBANEJ ZABAVE A NE O GRAFIKE ABY TO UZ KAZDY POCHOPIL POPROSIM.
  • XXDarthVaderXX
    Vy čoboláci vždycky víte všechno nejlépe...
  • No, každý to vidíme z trochu jiného úhlu pohledu... Zcestné přirovnání k výše uvedeným filmům to určitě není a navíc k tvému příspěvku můžeme ještě přidat třeba sérii Explandes...

    Ale já jsem se zprvu vyjádřil k hodnocení a k recenzi jako takové. Ano, ať vznikají i recenze na takovéto hry, ale neočekávejme, že s výsledkem bude souhlasit každý. Hodně lidí nebude chápat proč zrovna tato hra dosáhla na tento výsledek. A proto bych tyto recenze oddělil od ostatních. Když můžeme dělit sekce na PC a konzole. Tak tu může být i další rozdělení... např. mobilní hry... Retro-neretro...
  • podle mě ten hejt na kostičky pramení zejménaz věku. místním děckám, co je pod 15 a nikdy nehrála dejme tomu původního dooma se nikdy nezavděčí nic co bylo před dx11. je jasný, že nikdy neocení nic co zavání 90 létama. jako mě taky nebral pong. nebo to střílení meteoriů dokola, ale na plošinovkách jsem začínal a můj první komp byla 286, proto mi na hrách kostičky nevadí. na automatech v cukrárně jsme mastili metal slug nebo stree fightera 2, za bůra jednu hru. a proto, nám trošku zkušenějším, je připomenutí podobných dob vlastně příjemný. sice dostanu miliardu mínusek, ale whatever. kdo si v roce 2014 myslí, že hry jsou o grafice, si to může myslwt klidně dál. u mě jsou hry o zábavě a vždycky budou, ať budou pixelový, nebo fotorealistický. ps, nesnáčim assasins creed, miluju gothic. tak. do mě.
  • firebug
    To tvé přirovnání k filmům je hodně zcestné. Tebou zmiňované rebooty by spíše seděly jako přirovnání ke hrám jako Rise of the Triad, Duke Nukem Forever, nebo Shadow Warior. Jde tedy o snímky, které se snaží zpracovat klasickou látku modernějším způsobem.
    "Pixel-artové" hry jsou mnohdy v nitru dost moderní a svou stylizací se snaží navodit nějakou konkrétní náladu či dobu, ve které se odehrávají. I celkem velkém množství snímků se v dnešní době snaží obdobnými postupy vyvolat zajímavou (možná i nostalgickou) atmosféru - třeba Machete, Drive, Looper, In Time, the Artist...
  • Psychotic
    Kickpuncher 2: Codename Punchkicker
  • Dear Esther, ano to jsem dohrál, respektive prošel a stále mi příběh v této hře nedá spát + to co dokázali udělat ze starého Source Enginu, to tedy klobouk dolů... U těchto her cena hraje také svojí roli a 10 € není úplně ideal...
  • Nemam nic proti indie hrám. Nic zásadního ani proti retru. Ale mam dvě připomínky. Zaprvý, to tu pixelovou grafiku musej fakt narvat do všeho? Nejsem žádnej grafickej fanatik, ale tenhle vizuální styl mě už irituje a irituje mě i to, jak jsou všichni hustoalternativní kyberhipízáci na vrcholu blaha z toho, že to vypadá jak z chráněný dílny, nebo z roku 1985. Zadruhý, vyšla už letos na games recenze na něco, co indie neni (vážně míněná otázka, nějak si na nic nevzpomínam)?
  • Retro hra a jak jsem psal retro hodnocení...
  • Hrál jsem a bohužel střízlivý bych už to nehrál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit