Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je vážně lidské pokolení tak primitivní že nikdo na světě nedokáže napsat a produkovat strašidelnou hru která nebude založená na rychlém zobrazování obličejů duchů, mrtvol, zombí (v tomto případě mědvědů, kuřat nebo co to je) přes celou obrazovku a k tomu přehrávání hlasitých zvuků?
    • Pořádný atmosférický horor tady už dlouho nebyl. Zkus si zahrát první 3 Silent Hilly.
    • Bargud
      Hele, zkus Gone Home nebo třeba freeware hru Serena. Jasně že to nejsou hororové hry, ale taky to ani neslibují! Narozdíl od nějakých Amnésií nebo nudného a nadhodnoceného Outlastu. Primitivní lekačky...
      Zmíněný Gone Home nebo Serena je atmosférou a zpracováním hravě strčí do kapsy. Kombinace tajemna a opravdu skvělé hudby by tě mohla chytnout.
      • XXHUGOXX
        V Amnéziach žiadne lakačky ani poriadne neboli, tam to bol skôr ten strach s neznáma. Ale taký outast alebo slenderman mali lakačky. A dosť primitívne.
  • Bargud
    Zkoušel jsem demo (v noci a za ticha), ale hra mě ani trochu nevystrašila (ostatně ani jako Outlast, narozdíl od masy lidí, co ho hráli) a ani nebavila. Ale nápad je to zajímavý.
  • Napište někdo za jak dlouho jste to dohráli..
  • Jo sapr se slepymi naboji, abych nikoho nezastrelil a tupou kudlou, abych nekoho nezapichnul :-) takova kvalitni ochrana mi v noci uprostred temnych hvozdu dodavala pocit jistoty a bezpeci :-)
  • Nikdy víc *13*
  • Jack1947
    Chtěl jsem zase říct to typické, ehm obrázek zase jsem se nechal nachytat. A ono néé, ty vlé a to bych si i zkusil zase bych se třebas i trochu bál. *4*
    • Ty by si mal hlave skúsiť ísť sem tam aj niekam von...
      • Jack1947
        Čobolíci mně neurážej, ( pokud je čobolík urážka tak jsem to tak nemyslel jo).
  • Snazime se vydojit strach z mist kde uz se hleda jenom hodne spatne *7*
  • Možná budu za vyvrhele, ale podle mě nadhodnocená kravina. První noc byla atmosferická; nicméně když jsem prošel jí, tak jako bych prošel všemy (přestal jsem hrát po jednom pokusu třetí noci). Stojí to na lekání a asi, jak autorka píše, na představivosti, nicméně má představivost se tomu nějak nepoddala a lekací horory považuji za laciné :)
    Power management mi připadal spíše úmorný, než abych měl dojem, že jde o výzvu.

    Sice to stojí myslím jen 4€, ale za sebe to prostě doporučit nemůžu.
  • Něco k Adblocku! Píšete, e je to váaš jediný příjem a ať reklamy neblokujeme... u webu které mám rád, pro mě není problém ho vypnout, ale pouze v momentě, kdy mě neobtěžuje... jakmile najedu na vaše stránky a místo webu se mi zobrazí jiná stránka (ač je to o jedno kliknutí navíc) tak ěm to velmi štve!!!!!! a nehodlám pak nic měnit!
    • niceguyfromrussia.ru
      po tom "kasíne" si každý nainštaloval adblock *15* niet divu ked games.cz vyzerá teraz bez adblocku ako poľská stránka na free MP3
    • Jestli máš problémy s reklamami, napiš přímo Tiscali :)
      Osobně to řeším tak, že blokuji část reklam, které mě až příliš iritují; zbytek nechávám, ať kluky a dívku (či je jich v redakci více?) aspoň trošku podpořím :)
  • a kdo si podobnou praci zkusil,bude to jeste desivejsi...pres den neco hlidat je cajk,ale v noci kdyz mate samy obchazet treba skladiste uprostred "niceho" a v ruce jen baterka pripadne problikavajici svetlo venku,neni to uplne vesely *11*
    • Pravda, jen nutno dodat, že některý místa který přes den vypadají v pohodě mají najednou v noci úplně jiný nádech. Hlídat třeba kancelářský blok v noci a klidně den před tím hrát prvního FEAR je dost na palici. O hlídání starší haly fabriky, když je plánovaná odstávka strojů, člověk je tam sám a okolí vypadá jak ve Stalkerovy nebo kulisy z vetřelce ani nemluvě. Navíc i když se to nezdá, tak je tam rušivých zvuků víc než dost.
    • Inquisitor
      Na vojně se chodilo na stráži v noci kilometry lesem, ale zase měl člověk u sebe sapr :)
    • seprah
      jó, když holky chodí samy samotinký a ještě v noci... to je jasný, ža mají strach a kór když jsou to pořádný samyce
    • Můžu jednoznačně potvrdit. Při studiích jsem hlídal nejprve sklady a ty nervy jsou ohavnost, zvlášť když je člověk blb a čte si předtím Lovecrafta nebo Kinga. Nakonec jsem na to seriózně neměl a raději šel hlídat mezi lidi, kde sice hrozí konflikt, ale zase lepší pěstí od smetáka, než oživlý hračky nebo klauni...
      • Nejblbější je fakt, že pak po čase má člověk pocit občas, že na něj civí i mikrovlnka. Jestli někdo nevěří, může si to zkusit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit