Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jiste je dobre, ze i tematem (ackoliv ne prodejem ci oblibenosti) okrajova hra je uspesna. Ale je skoda, ze vetsi zisky a vyrazne posileni tymu diky uspechu minuleho titulu se neprojevilo nejakym hmatatelnym a vyraznym posunem vpred v letosnim vydani.
  • jedna vec mi strasne v serii football manager chyba a to vytvorit si vlastnu sutaz, jej strukturu, kluby ktore v nej budu hrat, nieco ako sa dalo robit v staruckom sensible soccer.
    zlozit ligu iba z tych nejlepsich klubov sveta. alebo urobit specialnu champions league pre 128 klubov a tak dalej. kazdy rocnik dufam ze to tam pribudne a stale nic. to je celkom skoda.
    • Myslim, ze driv nebo pozdeji neco takoveho prijde - treba jako challenge, nebo unlock do Classic modu.

      Dokud se tak vsak nestane, je moznost pouzit velice obsahly oficialni editor. Pokud me nesali pamet, uz pomerne davno se parkrat podobne superligy na forech SI objevily - rekneme klidne tak dva tri roky nazpatek?
      • neda sa menit komplet struktura. napriklad struktura ku mala liga majstor niekolko rokov dozadu. skupinova faza, 2 najlepsi zo skupiny postupili nie do pavuka ale do dalsich skupin. taketo nieco sa da spravit v sensible soccer. tam je to editovanie vyborne. tu sa to spravit neda a myslim ze to je tak do oci bijuci prvok ze sa cudujem ze to tam doteraz nedali.
        • Skutecne to nelze? Takovy format jsem sam nezkousel, ale chvile hledani na internetu prinasi par vysledku (treba http://www.fm-base.co.uk/forum/transfer-updates-custom-leagues-editing/87461-super-8s-bigger-better-fm2012.html vypada, ze ma prave dve skupinove faze?).

          Navic za predpokladu, ze podobne nezvykle formaty ve hre jsou (tipuji nejaka jihoamericka soutez, anebo dokonce tusim belgicka liga s rozdelenim v zaveru sezony?), tak mi prijde divne, ze by je neslo pouzit.

          Jinak duvod absence podobnych veci je podle me celkem jasny, neni to realisticke a autori prakticky neustale vydavaji FM predevsim za simulaci. Ale jak jsem psal, s posunem ke casual modu, vyzvam a ruznym podobnym blbinkam se pro podobne zabavne projekty urcite otevrely dvere.
          • viem ze to neni realisticke a ta simulacia. FM je najlepsia simulacia futbalu. a preto by som chcel mat moznost vymyslat taketo neobvykle formaty sutazi a klubov ktore budu hrat proti sebe. v skutocnosti sa take nieco nikdy nestane tak by som to rad videl aspon nasimulovane. bol by to len dalsi mod. Custom Tournaments/Leagues.
            • Psychotic
              Pořád nevím, co ti brání udělat si to za hodinku v editoru. Po netu se válí polopatické obrázkové návody. Sám jsem jeden takový použil k vytvoření středoevropské ligy mistrů (jen Polsko, Česko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko a Slovinsko) a byla to bomba.
  • Je tam moznost uplatit, predat, kupit si vysledok zapasu ako sa do deje bezne , teda je to simulator, alebo len naka arkada, ktora akoze hra na fair-play ?
    • vindalooo
      Příspěvek se mi líbí, ale je to simulátor fotbalu a né toho co je český fotbal ;)
  • Inquisitor
    FM je pro mě každý rok hrou roku. Jediná hra kterou hraju průběžně celý rok a pořád je to výzva.
    Zrovna jsem nedávno koukal jak všichni bombardujou SKIDROW aby vydali crackfix a ono už měsíc nic, takže to asi funguje dobře. Každopádně si tahle hra koupi určitě zaslouží, už jenom proto že to není hra na pár hodin.
  • Tím UBI myslíš co? AC3 který se už válí po netu zdarma?
  • walltar
    Jakým způsobem funguje jejich DRM? Je to něco jak měl ubi nebo něco co neotravuje lidi co si to koupí?
    • Prostě hra se neustále updatuje a maže cracky které si do hry lidi dávají. A vydávat každý den nový crack je volovina.
      • Keyz
        Tak když si někdo zakáže update tak to může vesele hrát se stávají verzí ne?
        A pak po měsíci kdy bude změny tak velké si stáhne nový crack.
        • Hra je teraz vo verzii 1.0 nehratelna, su tam take bugy, ktore ti zhodia celu hru. A crack zatial nie je na prvy vacsi update. Skidrow vydal hru a odvtedy nic, ale v tej verzii sa neda hrat.
          • coze ??? hra je zabugovana kvuli spatnemu cracku od skidrow ... original 1.0 verze funguje v pohode, akorat je se starym match enginem
          • Keyz
            Tedy naschvál vydali takovou zabugovanou hru a řešení to častými opravami?
            Pak to překroutí a řeknou,že vyzráli na piráty.
          • takže je to další Diablo 3 kde se bez netu nehnu? u brutal off-line hry? tragedie... *8*
            • nie, offline mozes hrat uplne v pohode, staci raz za cas stiahnut update, ktory ale ak nechces nepotrebujes, originalka bezi od vydania uplne v pohode, opravuju len chyby v engine hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit