Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    a abych Loukotovi pořád nekřivdil, tak i přes mírně bulvární tématiku pěkný článek se zajímavými informacemi...
  • Robotron3
    Tohle mi přijde skoro jako typ hry, kdy by se vyplatilo ji dát zdarma, a nějaký věci navíc by pak byly zpoplatněný.

    ps: Aby ta jedna kopie z Vatikánu nepocházela přímo od toho nejvyššího *15*
    • A ja bych ani neveril ze takovou hru bude chtit hrat 10 milionu lidi....

      Na druhou stranu kdyz jsem videl co udelala tahle ptakovina tak mi to musi bejt jasny - http://drmeth.com/
      • na ten odkaz jsem neměl klikat :D
        • Tilwaen
          Kdybys měl ještě dlouhou chvíli...

          http://candybox2.net

          *1*
      • To je první, co mě napadlo, od těch prolhanců brát jejich řeči s rezervou, kdo ví co s tím sledují. Nikdo to nekupuje, protože je to prý to samé jen s aktuálními jmény, tak to svedou na hráče.
  • Jinak dost lidí to stahuje místo dema si myslím, aby si ověřili jak to pošlape a aby si ověřili kvalitu, ono totiž pak potěší, když si člověk třeba koupí nový CoD a nestačí se pak divit :D
    • Presne. Môj názor je, že rôzne DLC ochrany atď. odrádzajú skôr kupujúcich, ako pirátov. Nič nepoteší viac, ako keď si kúpim originál, potom mi trvá hodinu, kým sa mi podarí vôbec hru rozbehať (ak sa mi to podarí - s games for windows sme si užili svoje). Jasné, že pri spustení treba byť online a nalogovaný, prípadne pri každom spustení a vypnutí hry mi ešte synchronizuje uložené pozície, čo sa tiež vždy nepodarí. Osobitný prípad sú potom hry, ktoré by mi mali ísť, ale napriek originálu mi ich PC z neznámeho dôvodu nespustí.
      • Pokud se ti gamesku v dnesni dobe povede rozjet do hodiny, muzes si gratulovat zes udelal dobrej kup ... celej den laborovani neni totiz zadna vyjimka ...
      • DRM ochrany som samozrejme myslel *1*
      • firebug
        Přesně tak. Kdyby se radši věnovalo více úsilí tomu, aby hráči viděli v koupi legální kopie nějakou výhodu, než je něčím otravovat... Nic nenaštve tak, jako když si koupím hru, kterou následně nemohu zapnout a řešení musím hledat na neoficiálních stránkach (Borderlands), nebo hru koupím v naději, že si ji ještě ten večer zahraji, ale nejde, to, protože z nějakého důvodu stávkuje UbiPlay, nebo podobná ptákovina (Rayman Legends)...
        • Přesně tak! To je filosofie GOGu. Neotravovat přihlouplými DRM a nabídnou něco navíc formou wallpaperů, avatarů, brožurek, soundtracků a hlavně mají pěkně udělaný jednoduchý a čistý instalátor. Co se týče starších her tak mají vše upraveno tak, aby to šlapalo na dnešních mašinách - all in one.

          A když jsem potřeboval něco řešit přes podporu tak žádné týden dlouhé čekání, ale během hodiny! se mi ozvali a co jsem potřeboval jsem hned vyřídil.

          Takhle má vypadat digitální prodej! :-)
          • A jak vidis, i presto lidi radsi nakupuji na steamu s agresivni drm nez na gogu. Je to jen jedna z vymluv piratu proc pirati.
            • Jejdasek, ja som si za svoj zivot kupil mnoho originaliek, a predsa nemam ani jednu na GOGu a to z jednoducheho dovodu. Na GOGu sa dali na zaciatku kupit len prerobene stare pecky, ktore som uz mal kupene a dohrane.
          • Máš pravdu, gog je v tomhle super :-)
  • Ale jinak taky musím pogratulovat ke skvělým exkluzivitam na PC.
    • na co exkluzivity když máme všechny ostatní hry zdarma?
  • Z Vatikánu :D To stáhli pro ty chlapce zavřené ve sklepě, aby tam měli i jinou zábavu, než....
  • A neprekvapive na PC. Gratuluji...
    • Ano, protože PC je svobodné. Svoboda vždy generuje více "zločinu" než omezená diktatura.
  • No konecne clovek kerej nezaslepene hodnoti situaci. Temdle zaverum bych klidne i veril.
    • A to jen z důvodu protože tvrdí, ze PC pirátství je menší než ve skutečnosti je.
      • Z duvodu toho ze není jak další hysterky ktrery okamzite rvou ze prisly o 10 milionu prodaných her.
  • jo stáhnul jsem si cracklou verzi, ale byla zabugovaná, takže uninstal zhruba po 30 min hraní. Origo verzi jsem si nekoupil *6* Takže se jděte bodnout s těma vašima žvástama, že každý pirát by si i koupil původní hru!!! Nas*at!!! *6*
    • Tak tohle může napsat jenom d*m*nt co to nečetl, klobouk dolů ty p*ko pí.
    • cetl jsi ten clanek? :D
      • ucho
        některým lidem stačí přečíst nadpis a ví všechno, jsou přeci geniální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit