Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj, kdyby vydali demo, tak by to bylo ok. Přeci jen ta hra se vyvíjela +- v tichosti, medíálně propíraný je spíš p. C.A.R.S. a nakonec to vypadá, že tohle bude to pravý pro Simracery. No k nim se právě moc neřadím, nejvíc jsem se vyblbnul s volantem na Shiftu 1 (2. díl stál dle mě za...) a proto jim nechci hned cpát skoro 1K a to ještě vlastně za rozdělanou hru. Byť, dle jejich slov, nové přídavky každé 2 týdny, je docela sympatický...
  • Hlavně že na games.cz všichni kupujou, to je asi tak jako že na agresorech a navratudoreality všichni dělaj karate a uměj špičkově řídit...
  • Tilwaen
    S tím volantem máš pravdu, nám taky nešel spustit, byť ostatní psali, že jim to jde bez problému - myslela jsem, že je to jen problém na naší straně *4* Nicméně je sympatické, že právě u této hry můžeme někdy v budoucnu s demem počítat.
  • Neboj, progooglil jsem mraky stránek a jo našel jsem hratelnou ukázku ale je to označeno jako "Technology Preview" a ke spuštění je potřeba licenční klíč z jejich předchozí simulace NetKar Pro, který se momentálně dá sehnat okolo 3 éček. A když to spustíš natvrdo přes ten exe, jak někde radí, tak tam nerozjedu volant. Volné demo se připravuje někdy později ale nikde není kdy. Tohle mělo být pro hráče jejich předchozích her jako prostředek ke zpětné vazbě ;-)
  • Přesně tak. Kdyby si tohle uvědomila minulá vláda se zvedáním DPH, nebo nyní uměle devalvovaná koruna.. když mám v kapse tisíc korun, tak těch her může měsíčně vycházet třeba milion, jenže já stále můžu utratit pouze jenom ten jeden tisíc korun co mám..
  • Já gamesky kupuju... fodbal nemám rád, snesu ještě TOP ELEVEN, tohle jsem testnul a opravdu smazal do dvou hodin. Demo není
  • K tomu kinu... ve většině kin vrací peníze jen do prvních 15-20 minut od začátku představení, takže máš taky jen takové "demo". Někde dokonce nevrací vůbec. Že se ti film nelíbí? Tvůj problém...stejně tak u her.
    Ale dobře, ať jsme ve stejný cenový relaci: Když půjdeš na nějakej koncert (cena lístku klidně kolem 1000Kč) a ten se ti nebude líbit, např páč interpret zpívá oproti CD falešně (nebo se ti koncert prostě jen nelíbil), taky si necháš vrátit peníze?
  • Pokud se ti gamesku v dnesni dobe povede rozjet do hodiny, muzes si gratulovat zes udelal dobrej kup ... celej den laborovani neni totiz zadna vyjimka ...
  • Z toho si nic nedelej ... instaloval sem splinter cell blacklist ... nejdriv to chtelo skorem 30GB na nasosani ... pak to chtelo dalsich 30 na instalaci (wft?) a pak to jednoduse ... neslo nainstalovat (asi 50 chyb crc pri instalaci) lol ... po cca 5ti hodinach instalace (daval sem ignore, a samo sem u toho nesedel furt, takze se to dycky zaseklo a cekalo) ... to neslo spustit, stahovalo se dalsi GB patche .... s nim to spustit sice uz slo, ale max 1600x1200 ... lol ... nasledne po nejakym to laborovani stim sracometem originem, si to zaclo sosat dalsi patch ... mno nakonec to po dvoudeni instalaci nejak chodi, ale nezaplatil bych jim za to ani korunu. Gamesku sem ziskal na nejakym kuponu gratis ...

    Kdybych si sosnul cracklou verzi, tak stim ani zdaleka takovy hebani neni.
  • V obchode klidne ochutnam, a z kina klidne odejdu a necham si vratit vstupne. V kazdym pripade je ponekud rozdil zaplatit za neco desetikoruny/kilo vs litr(pripadne vic).

    A je to uplne jednoduchy, jelikoz vydavatele her chteji ojebat me, tak proste ja ojebu je. Jak se do lesa vola, tak se z ne ozyva.
  • 1) jenom blbec pousti cracklou gamesku na net

    2) je z toho zcela zjevny, ze hromada lidi si to sosne, otestuje a smazne.

    3) coz vede k tomu, ze zadny problem neexistuje.
  • ano, stále to samé
    PC scéna je žumpa, jen svatí konzolisti vydělávají vývojářům prachy
    už je to trapný, i na konzolích se pirátí ve velkém a kdo říká, že ne, tak ten lže
    a kecy o tom, že tam míra pirátství není taková, jak na PC, jsou úplně zcestné
    ano, pirátství je špatné, tzn. přestaňte obviňovat jen PC hráče, pokud vím, tak ukrást můžete hru třeba i na mobilním telefonu na Androidu, to stejné konzole
  • JohnyTheZik
    Steam dela pri new releasech to samy, zase budme objektivni (mluvim o rychlosti stahovani).
    Zadny errory mi origin nikdy nevyhodil, takze to nevim, kde je chyba.
  • povedal hlúpy a tlstý na hernom fóre...
  • ty máš asi hodně malého pindíka
  • Tohle ja fakt věčný téma... Sociálovi trne v koulích slastí, jak ochcal velkou kapitalistickou společnost tím, že si stáhl software, za který jiný slušný pracující a dobře vydělávající člověk dal třeba 35 euro. Dokud to bude vyvolávat v sociálech pocit zadostiučinění, tak se bude krást o sto šest, protože v práci nebo na ulici se Vám takový sociál těžko postaví, takže škodí pos/t/raně, jako krysa.
  • Tilwaen
    Kdybys měl ještě dlouhou chvíli...

    http://candybox2.net

    *1*
  • ja mam taky jednu teorii, ktera s timhle tak trochu souvisi... pokud si odmyslime lidi, co nemusi resit kazdou korunu a lidi, co nemaj zadnou korunu (tzn. lidi, ktery neovlivnuje cena her), tak nam tu pravdepodobne zbyde velka vetsina, ktera se musi aspon trochu rozmyslet co a za kolik si koupi... no a pokud dejme tomu, v tyhle vetsine je prumerna mozna castka za hry rocne (ciste modelova castka, nemusi bejt realna) treba 300 euro rocne, tak ty lidi si maximalne vyberou, jestli si koupi par AAA titulu po launchi (konzolisti) nebo vetsi mnozstvi mensich, levnejsich, indie her, ale celkove proste utrati 300e a vic z nich nevyrazite (takze zbytek bud upirati nebo ignorujou), takze myslet si, ze kdyz bude vic vetsich, drahych her, jakkoliv ochranenych proti pirateni, a doufat, ze se celkova utrzena castka od tyhle vetsine muze nejak razantne navysit je naivni

    za ty prepaleny ceny se proste nemuzou uzivit vsichni, protoze celkovej objem penez v hernim prumyslu ma svuj strop (podobne treba jako ve filmovym)

    rozumny lidi nechtej a nekdy mozna ani nemuzou najednou utracet treba dvojnasobek za hry z niceho nic, kor kdyz vi, ze to je nekdy v pomeru delka zabavy / cena drazsi nez to kino
  • Tak proc to ti k*k*ti nedaji za 5 nebo 10 dolaru na gog.com? Spusta lidi by si to klidne koupila s vidinou zadne DRM a moznosti si s tim delat, co chteji.
  • Baldur52
    Já bych k tomu ale dodal, když už jsme v komentářích k FM, že u této série vychází demo každý rok, přičemž si můžeš plnohodnotně odehrát půl sezóny, což je slušná doba na to, abys posoudil, zda se ti vyplatí hru koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit