Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Počkat, ono to má mít příběh? To jsem teda fakt zvědavý, jak chtějí dát dohromady rytíře, Vikingy a samuraje, když byli všichni úplně jinde jak místně, tak časově.
    • tohle rešíš taky v heroes of the storm jak se mužou potkat postavy z warcraftu a starcraftu? nebo v mount and blade jak to že tam je nejaké mesto a kontinent, ktere v skutečnosti neexistovalo?
      • jamar28
        Ani ne, to jsou fiktivní světy a kultury. Však já to nekritizuju, jen píšu, že jsem zvědavý, tedy že se těším, jak se s tím poperou a jaké pozadí toho světa vytvoří. *3*
  • Wasted my time there. Total overhyped crap. Not recommended at all.
    • Tak sme si ped spanim pohonili ego a ted sup do postele
  • Co vás na té hře tak baví? Na to jak to UBI vyvíjelo několik let, tak ty mapy jsou dost malé a po chvíli hraní i nezáživné. V menu se čeká skoro déle než probíhá samotná hra, ale v betě v podstatě nebylo co dělat krom běhání k lidem a sekání do lidí. Podle mě to nemůže dlouhodobě nikoho bavit. Matchmaking totálně na prd, když jsi to někdo koupí tak může hrát s lvl1 proti borcům co to hrají X týdnů. Ovládání na klávesnici se celkem dá, ale má někdo gamepad tak už je to oříšek. Zkoušeli jsme to v partě 2vs2.
    Já se na tu hru hodně těšil, ale pro mě byla beta velkým zklámáním, uvidíme jak doplní singl a nějaké jiné mody, ale hru za 1500,- bych si představoval jinak než jak to bylo v betě
  • Vzdycky tu pobavi zaruceni odbornici na boj a vyzbroj. Tak by me zajimalo, kdo tu skutecne cvici. A nevytahujte moc larpy a to "moderni" stredoveky serm...
  • flash789
    A nakonec se zcela jiste ukaze ze nejlepsi pvp tohohle druhu je v dark souls a Honor nikdo po mesici nebude hrat stejne jako Division..Je to UBI, nevim co cekate, spaseni krista?
  • Když jsem dostal INV do bety tak jsem byl velmi šťasten, že si o víkendu pořádně zahraju a odzkouším hru o který si dost slibuji. Jenže to by nemohl být posran*j UBISOFT, protože žádnej majitel co vlastní GTX TITAN(jedno jaká verze) hru ani nespustil !!! Takže opravdu dokonale vydařené testování hry kde se ani nespustí, teď mám obavu zda tenhle problém vůbec stihnou opravit.
  • MickeyMutant
    Dojmy z bety nikoho nezajímaj, když tu právě začíná sjezd katanologů.
  • Je tam třída která využívá rapier ? To by se mi docela líbilo :)
    • bukrr
      To by bylo boží! Viking s dvou metrovou sekerou versus rytíř s rapierem, to by teprve byl ten Dark Soulsový pocit.
  • Četl jsem to v angličtině, kterou 2x nevládnu. Season pass ve for honor je jen o dřívějším přístupu k novýmu obsahu (o týden), kterej pak budou mít všichni zdarma? Nic zvláštního oproti obyč edici co za ty peníze stojí? Dík za upřesnění
  • Já myslet, že moc brzy, moc foukat, moc silný vítr.....koupím pivo a pošlu domů na udanou adresu prvnímu, kdo mi řekne odkud tahle hláška je :-)
    • Tarzanovy šelmy...
      • Hmmm, tak nečekal jsem že v dnešní době někdo uhodne....ale pivo u mě máš, pokud chceš.
        • Jednou příjde den, a ten den možná ani nepříjde, kdy tě požádám o pivo.
          • Strilim hoooodne od boku, ale neni tohle z kmotra? ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit