Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro doplnění—Dnes, po deseti dnech od podání dotazu na vysvětlení, dorazila reakce.

    "Dobrý den,
    Děkujeme za trpělivost při řešení Vašich potíží s přístupem k PSN.

    Naši IT technici potvrdili, že Vaše IP byla na našem blacklistu a blokace byla odstraněna. K této situaci dojde pokud pokud máme pochybnosti ohledně bezpečnosti přístupu na naši síť z dané IP adresy. Pravděpodobný důvod k blokaci je "botnet attack". Náš bezpečnostní tým může dočasně blokovat určitou IP adresu v přístupu k PSN pokud jsou podezřelé aktivity detekovány z dané IP adresy.

    Děkujeme za pochopení,
    S pozdravem,
    Radka, PlayStation Support"
  • Do IT nijak hluboce ponoren nejsem. Psal jsem, co mi v ty situaci proslo pod rukama, usima, ocima. K Playstation sluzbam se ted uz pripojit muzu. SONY se k tomu na zadny z kontaktovanych platforem nevyjardila. Pricinu tudiz neznam.
  • Nerozumim, je to hodne zvlastni.
    Za prvy, jak SONY zjisti ze mas neverejnou adresu? Vybonzuje ps ze je v privatnim rozsahu, tedy za natem? To bude skoro kazda konzole na svete, proc by nekdo wastoval verejne ip a daval ho konzoli? Jak pak tedy sony pozna jestli ten nat je u tebe doma, cili jsi "majitel" verejnyho ip, nebo jestli je nat u providera?
    Dalsi vec - jak tvuj provider zjistil ze je tohle ten duvod (pokud sony opravdu dalo ban) a posledni vec, proc by to delali?
    Tim nechci rict ze to neni pravda, jenom ze tomu vubec nerozumim.
  • Tohle je naprostej blabol ... podivej se laskave nekde po netu, jak vypada zbroj samuraje, a pak si najdi neco o historii japonska. Ty mece se pouzivaly sice i jako znak postaveni, ale byla to predevsim zbran pouzivana v masivnich bitvach tisicu lidi. A samozrejme se pocitalo s tim, ze bude narazet do jinych mecu pripadne do te zbroje. Proto je ostatne konstruovana tak jak je.

    Mimochodem, ta samurajska zbroj je proti secny zbrani daleko ucninejsi nez fullplate. Navic je v ni oblecenej valecnik daleko pohyblivejsi.

    A to ze tady nekdo vejs blaboli o tom ze se mec rozpadne ... zadnej mec se nerozpadne, protoze mec, pokud je spravne vyrobenej, je predevsim pruznej. A i vtomhle je japoneskej mec konstruovanej spickove, protoze je skladanej z pruznyho jadra a tvrdyho povrchu.

    Naopak evropsky mece, specielne ty pouzivajny oplatovanci, vubec nejsou urceny k sekani a defakto prevazne nejsou ani brouseny, krome koncovy casti. Predevsim proto, jak se pouzivaly. Protoze mlatit mecem do plechu je jaksi nanic. Ten mec se pouzival spis jako paka a dotycnej se snazil ho narvat tam, kde byla zbroj spojovana.
  • steroidy ve středověku ještě neexistovali, jo? tak dík za info
  • *hard currency - mena kterou sotva vydelas, nebo koupis za prachy. Stejny jak u mobilnich her.
  • Dle meho to bude podobne jako s R6: Siege. Tam zdarma pridavaji mapy, za hafo zkusenostnich bodu, nebo ihned za har curency, muzes unlokovat pozdeji pridane charaktery. Ale zezacatku meli malo take.
  • Daikatana je možná hra z roku 2000
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Aha, mňa viac zaráža to zvláštne slovné spojenie. Z rukávu sa väčšinou metaforicky vyťahujú karty a nie triky.
  • Tak můj zprostředkovatel internetu má jasno. Sony blokuje neveřejné IP adresy, jelikož se nedají monitorovat a má o takových uživatelích málo informací. Blokuje je obecně a nekompromisně. Jen u mého prividera nejsem zdaleka první a asi ani poslední. Řešením tak zůstává zřízení IP adresy veřejné, což v mém případě znamená měsíčně o stovku navíc za internet.

    Ve výsledku si tedy nebudu kupovat hry jako doposud skrze jejich store, ale v bazaru a sporadicky hru novou na disku. Nebudu si moci stáhnout jediný update. A ty přitom kynou do desítek GB. Indie hry pořídím výhradně a jen na PC. Si u SONY cení uživatelského monitorování víc než mi pobírá rozum ))
  • MalyZeli
    Banan je dobrota.
  • Ty toho o katanach moc nevis ze
  • jindra.veliky
    Jsem jedinej komu tenhle styl článku vůbec nesedí?
  • Kostěj ti vysvětlí, že Anička Šabatová již chystá novou úpravu pravidel pravopisu, kde dojde ke změně, protože tady jednoznačně dochází k diskriminaci žen. Nová úprava zavede nový znak obojetné i (y).
  • Tak dófam, že si pan Petr. P. vzpomene, jak při oznámení týhle hry "prorokoval", že nikdy nevznikne *2*
  • Tak to bude 9/10 cejtim to v kostech *1*
  • Přes kontaktní formulář na stránce podpory. Samozřejmě možnost "pomoc s účtem. Moc šance jsem tomu nedával, protože obratem přišel mail, že toho ma hodně a že může chvilku trvat než odepíšou, ale nakonec překvapivě hned druhej den přišla řádná odpověď.

    https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/contact-form/
  • pravda je tam dai katana z elder scrolls
  • Mě to nefunguje už od neděle. Konvenčním (vygooglitelným) metodám jsme už dal víc času než si celej problém zaslouží. Můžeš tu zmínit konkrétní mail kam napsat? Zatim jim visim jen na twitteru a ve formulářích český PS podpory.
  • njn zato For Hodor je víceméně klon Dynasty Warriors s bojovkovym soubojem typu Dead or Alive

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit