Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarzanovy šelmy...
  • Ve skutečnosti je to přesně naopak, není obou ruční meč který by odolal ostří katany..
    Katana by stěží měla vryp, natož nějaké vážnější poškození. Technika a technologii pro výrobu mečů a dýk typu katana jsou daleko pokročilejší, než byl obyčejný železný obou ruční meč.
    Zato obou ruční meč by měl hluboké zářezy.
  • a bude tam speciální útok - pomel throw ?
  • Je tam třída která využívá rapier ? To by se mi docela líbilo :)
  • Četl jsem to v angličtině, kterou 2x nevládnu. Season pass ve for honor je jen o dřívějším přístupu k novýmu obsahu (o týden), kterej pak budou mít všichni zdarma? Nic zvláštního oproti obyč edici co za ty peníze stojí? Dík za upřesnění
  • Já myslet, že moc brzy, moc foukat, moc silný vítr.....koupím pivo a pošlu domů na udanou adresu prvnímu, kdo mi řekne odkud tahle hláška je :-)
  • wenceslaus
    Jedinné, co vydrží ostří katany je Spandau.
  • MalyZeli
    Ja si uzil betu moc, teda.. spis jen duely, na ostatni mody sem se moc nedostal. Ovsem 1v1 byl vzdycky muj favorit, a po chvilce hrani sem si vyzkousel vsechny classy v bete, a potom sem neprohral jedinej duel. Ovsem cekam na poradny info, nebo video, ze SP. Porad doufam v dobrej pribeh a v to, ze nebude sp jen plneni MP modu se skrytym pribehem nekde tam, v pozadi.. zbytecne.
  • A za 0,1sekundy se katana rozbije na 1000 kousků, protože jen blbec by s ní sekal "čepel na čepel" proti obouručáku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit