Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to žvatláš? Jaký argumenty? Jen jsem doplnil příspěvek, na který jsem reagoval a napsal jsem co mi vadí a kvůli čemu to nebude hodně lidi kupovat. Kopej si ty jak chceš, hráčů tam bude málo. *3*
    Hlavně, že ty máš argumenty... to že o hře zmíníš, že se tam bije hlava nehlava jen dokazuje, že jsi noob. To můžeš říct téměř o každé hře, když narazíš na ne zrovna zkušené hráče. Je to jen o zkušenostech a souhře. Navíc jestli si to hrál, tak do nějakého 15 levelu se hraje pouze mezi začátečnikami, ale to asi víš, když děláš chytrýho. *3*
  • Jack1947
    Tebe znám moc dobře, takže protože je to Ubisoft co jen lže ( downgrady) tak je to ok ? Nejde jen o to je to nesmysl náhodou ti nepojede z jákéhokoli důvodu net nebo spadne Uplay a co pak ? no smolík mělo to jet *7*
  • Jack1947
    Já jsem zjistil že už nemůžu dál číst komiks když se to ted tak hrozně moc přiblížilo abych sin nekazil tv show.

    Jj, drsnák každým coulem a začiná bejt lepší a lepší... už se těším na leden( jsem rád že se drželi pěkně předlohy i s tím Spencerem *1* )
  • TheGGG
    army of two 2...
  • tomekbobek
    Negan se teď fešácky oholil :)
  • Jo, moh, taky jsem to udělal. Smolný je, že všichni ostatní společníci jsou úplně stejně vylízaný, takže tupost psa zřejmě nebude fíčura (což by bylo celkem pěkný, protože vypadá jako čistokrevnej německej ovčák, a když uvážim apokalypsu, vyjde mi, že pochází z dlouhé linie produktů incestu, tudíž je jeho naprostá imbecilita byla namístě), ale spíš neschopnost (lenost?) vývojářů vytvořit umělou inteligenci na úrovni vyšší, než má Gothic 2.
  • Najdi mi jednu slušnou hru, kde jde hrát kampaň v kooperaci? Nic...? *6*
  • Ty ses taky podpas prosim te. V dobe kdy jsou pripojeny na internet i tvoje podelany boty si budes stezovat.
  • Morraw
    Chivalry? Taková ta chaotická řežba, kde se všichni bijou hlava nehlava ? No hrál jsem. Úplně jiná hra.
    Navíc art-of-battle systém v FH je pro tyhle megasouboje absolutně nevhodný. A FH se jim ani konkurovat nesnaží. Navíc nevidím nejmenší důvod proč by to měl být propadák.
    Downgrade a always online ? Už nemáš pořádné argumenty, tak jen kopeš kolem.
  • Chtěl jsem napsat skoro to samé a taky zmínit Chivalry. Hlavně Chivalry je z první osoby, takže ten zážitek ze soubojů je mnohem lepší a jak říkáš 4 vs 4 je u takové hry v dnešní době vtip. Myslím si, že For Honor se bude co se týče prodejnosti blížit k propadáku. Grafika je čím dál hnusnější po "tradičním" downgradu... teď ještě neustálé připojení k internetu... kdo chce kam... *4*
  • Chivalry nebo Mount & Blade neni konkurenci pro For Honor. Z tech videi musi byt i diteti jasny, ze se bude jednat o uplne jiny zazitek z hlediska gameplaye.
  • SimCity nebo Diablo neni Ubisoft. launch zvladl Division nebo Watchdogs 2 poho.
  • btw: i z tech dveri ve Falloutu 4 vypadnul, kdyz jsi mu dal prikaz at jde jinam. Nikdo te ale nenuti s nim chodit. Mohl jsi ho poslat pryc kdykoli se ti zlibi. Nebo jej vubec nebrat. Ale kdo chce psa bit... :-P
  • ze tam bude pes neznamena ze bude v bojich
  • a kde mas psany, ze te napadne pes?
  • jamar28
    Paul: A o kom mluvíš? Kdo nepoužívá helmy? Nějací pouštní teroristi? Obávám se, že ti jen z důvodu, že je ani nemají. *1*
  • nejak nechápu jak tohle obstojí v konkurenci titulu ktere nabízejí masivní multiplayerove bitvy, oblehaní hradu i kompetitivní 1 vs 1, jako treba chivalry nebo mount and blade. Tady je jen smešných 4 vs 4 + plno botu.
    (omylem jsem to napsal dvakrat)
  • Chivalry i staričky i chystaný mount and blade nabídli masivní multiplayerove bitvy, oblehaní hradu i kompetitivní 1 vs 1. Opravte mne jestli se pletu ale kdo stojí o ubohy 4 vs 4 kde je spousta botu? To si radši počkam na novy mount and blade nebo zustanu u chivlary *7*
  • Paulcz
    @xy: no tohle je minimální výbava a ne plná polní. Co se týče váhy, u armády našeho typu je to asi zhruba tak jak píšeš, ale je dost velký rozdíl mezi tím jestli ty věci můžeš dle potřeby odložit a nebo ne. Rytíř co má na sobě fixních 30kg vs voják co s sebou tahá max. 20-30 kg nejde srovnávat.

    @jamar28: Vojáci nejsou jen NATO.
  • ales.smutny
    Snažím se být lepším člověkem...;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit