Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak problem jako obvykle u ubisoftich her je v lzive reklamni kampani. Nikde nebylo prezentovano, ze to je bojovka 1 na 1 jako mortal kombat. Navic, kdyz uz to srovnavate s mortal kombatem, tak tam je kolik, nekolik desitek hrdinu? Tady je jen 12.
    Ostatni mody mimo duelu, podle lidi co to hrajou, stoji za starou backoru.
    • P.S.
      Obvykle tady recenze nectu ale ted jsem udelal vyjimku. Prekvapive kvalitni recenze. Tak si tu recenzi shrnme (podotykam ze hru jsem nehral, jen videl gameplay na Youtube):
      *3/4 recenze tvori opevovani soubojoveho systemu
      *stiznost na nedostatek hernich modu
      *omluva mikrotransakci
      *stiznost na sitovy kod
      *zminka o slabe kampani
      *vzhledem ke kompetitivnimu charakteru hru stiznost na absenci matchmakingu, rebricku atd.

      Tak tedy nevim jak z tohohle vyctu muze vyjit vysledna osmicka. Kvalitni soubojovy system je zakladem hry, ale jaksi tam chybi ten zbytek, hra samotna.
      • - Soubojovy systém top, alfa omega hry si mysli
        - módu je možná málo ale při počtu hrdinu stim ze za každého se hraje jinak mi další módy ani nechybí
        - hraju na PS4 a hra mi padne 1 z 10 případu a to opravdu jen někdy (je to on-line hra, takové problémy jsou u každé hry) takže to připojení šlape, jen když se někdo odpojí z relace tak se hra nacita a vrátí kousek z5 to je možná jediné minus které vadí
        - od E3 kde byla hra ukázána se vědělo ze to bude MP, nechápu teda jak někdo muže nadávat na nekvalitní SP, je udělaný jen jako delší tutorial za mě +
        - rating, vůbec nevadí ze ještě není protože než se naučíš za všechny hrdiny dokonale hrát potrvá to
        - to ze se valí samurajové, Vikingové a rytíři nevadí, je to fantasy a fantazii se meze nekladou (viz efekt ohnivych křídel a osvícení sluncem
      • To bude asi tím, že souboj je hra samotná, ne základ...A je opravdu skvělý. Příště když budeš o něčem mluvit, doporučuju nejdřív vyzkoušet, takhle působíš jako hlupák, což určitě nechceš.
        • Chickaree
          Mě naopak příjde příspěvek Boba na místě. Také jsem hru nehrál - proto čtu recenzi, abych věděl, jestli to má cenu. A napadlo mne to samé - jak to, že je to celkově velmi dobře hodnocená hra (8/10 beru jako velmi dobrou - téměř výbornou), když má tolik nedostatků v důležitých, přímo stěžejních, věcech?
          Pokud jsem to pochopil dobře, hra stojí na na MP PVP, ale síťový kód nestojí za moc, P2P radši bezkomentáře, akdyž jsem viděl hráče, co při prvním náznaku prohry ruší hru...

          Tak mi to teda vysvětli, protože pro mne to je jako říct: "Tohle nové auto je prostě skvělé, opravdu krásné, skvěle se řídí, lahoda. Jen má takovou vadu, velmi často zlobí motor a startování občas trvá déle, než kolikrát samotná cesta."
          Takovému autu dát 8/10 je pro mne prostě velmi zarážející.
          • Reagoval jsem na Boba, protože jsem tady v diskuzi našel minimálně dve jeho výroky, kde se vyjadřuje o hře, kterou podle vlastních slov nehrál a "prý" je taková a maková a on má jasno a má svůj názor =)
            Jinak naprosto chápu, že čteš recenzi, aby ses o hře něco dozvěděl. Ale recenze nikdy nemůže být úplně neturální, vždycky do ní autor vloží nějké své pocity z hraní. Nechci nějak autora hájit a je klidně možný, že má od Bugisoftu nějakou motivaci...On to ale za sebe prostě cítí na 8 a můj subjektivní názor je podobný. To samé s negativy, ty jsou taky z části subjektivní:
            Síťový kód špatný?
            Nevím, možná. Jak to poznám? Hraju a sakra mě to baví. Ono konkrétně tady může hráč naznačit úder, ale pak ho zrušit a udělat jiný pohyb - ano, animace pak nemusí být dokonalá a může působit jako lag nebo něco podobného...
            P2P?
            Přestože dedikovaný servery by byly určitě lepší, tak v tom zatím po týdnu hraní nevidím uplně problém, kterej by kazil kompletní dojem ze hry. Občas to naštve, když to spadne, z jakýhokoliv důvodu, ale to může i dedikovanej server...ale pokud nepadne host, tak jsou hráči nahrazeni botem a jede se dál. A věř mi, tady si s botama pořádně pohráli, na nejvyšší úrovni budeš ještě prosit, aby se ti do hry připojil jinej hráč. Mimochodem srovnání s R6. Tam ti vypadne v rankedu někdo i ze tvé skupiny a už se do hry nepřipojí ani kdyby se posral... - Ale ano minimálně bod dolů za P2P místo dedikovaných serverů.
            A hráči, kteří ruší hru?
            Sorry jako, ale komu to vyčítáš? Za to hra nemůže a lidi nepředělá...Nehledě na to, jak jsem zmiňoval výše - boti jsou minimálně rovnocenní soupeři.
            Takže tohle nové auto je skvělé, ale má mouchy a proto nedostalo hodnocení 10 z 10ti. Věřím, že časem to ještě vyladí a přidají i některé nové funkce. Taky mě mrzí, že hra nemá vše, co se i plánuje a je vydána v takovém stavu, ale takový je dnes bohužel trend u většiny nových her...Nevim čím to je, ale je to špatně.
            Za mě hodnocení odpovídá.
          • nightborne
            Pro mě ne. Když se bude auto skvěle řídit, odpustíš mu kde co. Měls někdy Alfu Romeo =)?
            • Chickaree
              Alfu ne a od nedávna nikdy - s italy jsem skončil po Aprilii Pegaso, byla na stojánku častěji, než na silnici. Z podobného důvodu bych nechtěl ani francouze - Citroen AX, moje 3. auto, když už konečně po několika opravách jezdilo, tak nutno uznat, že dobře. Takže 8/10 *1*
  • Já tu hru hrozně hejzil, ale zkusil sem betu .. a docela mě to bavilo.

    Beta mě přesvědčila k tomu, abych si to koupil a musím říct, není moc čeho litovat. Sice si tam hráči můžou nakoupit lepší gear, ale hra je opravdu hlavně o skillu.

    Pokud proti vám hraje někdo kdo má o 40levelů více na itemech, stále je možné jej obehrát a vyhrát duel.

    Doporučuju každému kdo má rád rychlé přemýšlení a rychlé řešení kritických situací, tohle je hra právě pro takové lidi :) Ostatním to rozhodně nebude moc po chuti.
  • Na recenze - se*e pes. Sto lidí = sto chutí a stejně tak to bude i s pohledem na hru.A Českej hráč bude vždycky na všechno házet špínu. Ani neví proč, ale prej je to moderní a tak to dělá.
    • BoB.2
      Hlavně to nejde nelegalně sosnout. *4*
  • BoB.2
    Hru nemám (čekám až padne cena) může mě někdo napsat jak je to s mikrotransakcema a jestli je to opravdu Pay to win.?díky.
    • Máš minimálně 2 režimy hry (1v1 a 2v2), kde itemy nedávají žádný efekt, čili je to jen o dovednosti a charakteru (jako postavě). Jak je řečeno v recenzi, i když nakoupíš mraky železa (herní měna) za peníze, tak stejně kupuješ jen hrdiny (na který ti stačí pár hodin hraní), obdobu prémiového účtu pro rychlejší expení a předměty. Předměty ale kupuješ v balíčku a stejně ti náhodně padají předměty úrovně adekvátní tvému levelu, takže stejně musíš hrát a hrát a hrát...Není to tak hrozný a rozhodně neplatí, že když potkáš borce vysoké úrovně se skvělým vybavením, tak ho nemůžeš porazit. Pro mě trochu větší problém představujou některý postavy...Ale je dost možný, že to je mým skillem ;)
    • Mohl by si ty clanky, u her ktere te zajimaji, aspon cist? Diky
      • BoB.2
        Skoukl jsem furu videi přečetl 3 recenze a každej na to nahlíží jinak.
        • Jak kuprikladu? Mne to pripomina trochu hearthstone a pokud ty vlastnosti maji vliv pouze na jeden z modu, ktery navic neni ciste duel tak cert to vem.

          Co mi vadi o poznani vic je peer to peer pripojeni, po GTAO mam tohodle reseni plny kecky. Kdyz chci hrat s nekym koho znam, tak se proste ma vytvorit parta a de se parit ... a ne ze budem nastavovat porty abysme se vubec navzajem videli, nehlede na to ze az todle vsecko prekouses tak zustanes viset v loadingu cekajic na nejakeho dalsiho nahodneho hrace co stim ma problemy.. brrr


          jsou pak promitle jen v bitve 4v4 kde nejde ciste jen o mano mano
          • oops. ta posledni veta uz tam byt nemela, puvodne jsem to chtel formulovat jinak :]
        • no nejspis pro nekoho bude novy oblecek hlavnim cilem, ktery v te hre ma...pak to bude p2w
  • Mart9
    Když mně se nelíbí, že děláte Fight Club v nějaké sestavě a recenzi na AAA hru pak dostane někdo záhadný mimo tento kolektiv. Já bych chtěl recenzi od někoho z těch lidí, které mám rád a které každý týden vidím a znám jejich vkus. Tito anonymní autoři ať recenzují ty neznámé a neočekávané hry.
    • Kdybys radsi misto skatulkovani a posuzovani jestli je tenhle nebo tamten hoden psani tehle a tamte recenze, posuzoval recenzi podle toho jak ji venoval autor cas a jestli zahrnuje vsechny aspekty hry , coz dela tato recenze vyborne...

      Uvedom si ze kluci z fightclubu maji siroky zaber napric hernim prumyslem a proste nemaji pokazde cas psat recenzi brzy po vydani, kdyby ji udelal treba ales za tyden nebo dva, tak by dalsi skupina zdejsich hipiku prskala ze stim games prichazi pozde.

      Obcas neskodi na veci koukat z vice perspektiv a ne zrovna zte kde jde jen o tebe. *3*
      • Mart9
        Pokud vim, Aleš si momentálně dává hodně načas s recenzí Nioh a stížnosti tu nevidím.

        Tohle je jako by trenér ve finále Ligy mistrů posadil Ronalda a na jeho pozici dal někoho z béčka. Při vší úctě k J. Slavíkovi.
        • nightborne
          Když už jsi do toho, hochu, začal tahat jména -

          Slavnej a bezchybnej J. Sterling, co ho tu každou chvíli někdo vytáhne, tomu dal za 7, vadil mu ten špatnej singl o něco víc. Ale to se teď nehodí, co, možná by to znamenalo, že si to ta hra fakt zaslouží, a nebylo by na co kydat špínu ;).
          • Mart9
            1) Netušim, kdo je J. Sterling
            2) Vůbec nehodnotim recenzi ani číslo, nečetl jsem ji.
            • Mart9
              Já to nebudu číst, když neznám autora.
            • nightborne
              Tak pak nemel ;).
  • No já se hlavně těšil na kampaň v kooperaci, evidentně ale singl žádnej zázrak, no tak počkáme na slevu no.
    • SIngleplayer je dobrej - má dospěláckej příběh, jen je "vyprávěn" formou koridorové akce protkanou arénami. Skutečně slouží jako tutoriál, ale je to OK. Mě na něm naštvalo, že to nejvíc "ods*ali" Rytíři, protože za ně začínáš s výukou (a tedy první asi 3 mise jsou skutečně výukové), ale na poprvé mě single vyloženě chytil. na podruhé už to jedu z povinnosti, kvůli odemčení rytin na oblečky (samozřejmě na vyšší obtížnost) a chystám se na realistickou, to už je docela maso. Ale kvůli singlu si to určitě nekupuj.

      Pokud bych měl doporučit proč si to koupit, tak jde o naprostou extázi, kterou zažívám, pokud někoho porazím/vyhraju zápas a tak. Hra má neskutečně náročný systém boje. Pokud tady někdo bude něco mektat, že je to lehké a tak, je to pravděpodobně někdo, kdo to nehrál. Stačí si na youtube zadat warden Mege92 a sleduj, jak to hrajou machři - a i on chcípe poměrně často. Já jsem naprostá a totální lamka, takže když vyhraju nějaký duel, nebo se mi povede víc jak jedna poprava v nějakém módu 4vs4, jsem v naprosté extázi. ten pocit je hodně jiný, než třeba v jiných MMO a tak, protože tady někoho porazit znamená, že jsi byl lepší než on, nebo že jsi byl sice lama jak já, ale dokázal jsi zužitkovat soupeřovic chyby.......prostě v této hře víš, že jsi vyhrál proto, že jsi byl lepší a to je návykový pocit.
  • Bracho si to kupil ...PS4, masti to na striedačku z BF1, a je spokojny. My PCčkary mame vačšie naroky, a za 60€ chceme viac...škoda, že ked to bude za dobru cenu, už to nebude hrať nikto... a tom to je *1*
    ...krasna grafika, vyborna hratelnosť... malička kampaň, lacna zabava, za vela peňazi, novy trend.
    • Hraju čistě na PC a hru jsem koupil v předobjenávce na seriózní stránce za 40Euro...
      • Nechápu za co ten mínus =D Ale tady je odkaz pro ty, kdo by měli zájem koupit hru za nižší cenu

        https://www*instant-gaming*com/en/877-buy-key-uplay-for-honor/

        Teď už je tam za 43 Euro, ale to se zvedlo po vydání hry a velkém zájmu o ni. Ale i tak slušná cena myslim...

        PS: Snad nevadí odkaz. Hvězdičky si nahraďte tečkami ;)
    • TheGGG
      větší nároky? To jako co? hry typu CS nebo Dota? To jsou ty věětší nároky...
      • Pane bože, vrať nam Kurta Cobaina, my ti za neho dame Justina Biebera... *1*
        ...jako vo čem se budem my dva bavit...to bys nepochopil, možna v prištim živote, nebo až v tom dalšim...když budeš kuň *3*
        • Proč by měl vracet někoho, kdo umřel vlastním učiněním, je tam, kde chtěl bejt
    • PCckari chtějí hlavně všechno ideálně zadarmo, nový hry z torrentu, po roce si je zlegalizovat na Steamu ve slevě za 5€ a pak všude psát, ze mají na Steamu 500 her. Pak se strašně diví, ze na ne vývojáři kašnou a vychází jim jen zmrseny konzolový porty.
      • Zkušenost mě naučila, že lidé, kteří se na fórech vyjadřují v podobném duchu, bývají ve výsledku těmi největšími zloději.
      • Jasne že kašlou, když jim konzolisti zaplatej 60 a vic babek za kdejakou srajdu proč by se snažili... nesjsou blby ne neboco *1*
        Stejne si žadnej PCčkar na krekli hre MP nezahraje, proto se dneska na kampaň často se*e, kdyby tam dali dobivani hradu, nebo masivnejši bitky nebo vic obsahu proste dalo by se uvažovat o koupi za plnou cenu, takle je to jenom lepši Mortal Combat.
        Ale jesli chceš uvažovat stylem-PCčkari sou zlodeji, pak konzolisti sou hňupi *1*
        a stejne by piratili jenom kdyby jim tu PS4 nekdo hacknul, a na to VEM JED *3*
        • Ne, fakt to neni lepší Mortal Kombat. Zaprvý je to něco úplně jinýho, za druhý to neni lepší.
        • Nad tím uvažovat nemusím, je to vidět na tom, které platformy jsou pro vývojáře prioritní a z kterých mají větší zisky - na ty se pak logicky soustředí. To nejsou žádné haterske teorie. Já taky nejsem žádný zaslepenej fanoušek konzoli, hraju na PC i na PS4. Ale stačí jet MHD a poslouchat mladý lidi o čem se baví - vyšla nova hra, už je na torrentech, je na to crack? Na čem myslíš, ze hraji školáci (lidi bez přijmu). Na konzoli (kde se pirátit nedá nebo dá jen velmi těžko) nebo na PC (kde to jde jednoduše, až na par her kde je potřeba byt on-line)? Samozřejmě netvrdím, ze je i spousta poctivých PCckaru, kteří hry normálně kupuji.
          • nemám doma jedinou PC hru. Když už hru kupuju, tak v maximální verzi. Hor Honor mám doma v Gold edici, tedy 100 eur. Tedy, myslím si, že na mě Ubisoft docela vydělal, zvláště pak, když jsem si už kvůli elite oblečku zafinancoval ocel (pro ty co to budou číst - za dohrání kampaně na první obtížnost je pře 7K oceli, za cvičení v multiplayeru je 2000 oceli, za pokročilé cvičení v multiplayeru je 1500 oceli, samozřejmě na první dohrání, pak už ne. jenže elite oblek stojí 15K oceli a když chcete dva mít hned, tak to prostě bez donate nejde - nestydím se za to.) Proč to ale říkám? Problém není v tom že na konzolistech se vydělává a na PCčkářích ne. Problém je v tom, že konzolistům většinou nezbývá, než si hru koupit, aby měli něco nového, kdežto na PC toho vychází tolik, že si hráč prostě může vybírat. Není problém v PCčkářích ale v tvůrcích hry, kteří než aby za hodně peněz udělali hodně muziky, a vytvořili tak kvalitní titul, udělají obyčejný titul, půlku peněz na vývoj dobrého obsahu vrazí do reklamy a díky konzolistům na tom vydělají nehorázné peníze. Protože ti si to koupí už jen z toho důvodu, že ten výběr prostě tak velký není a jen tak někdy nebude. Zatímco PCčkář sáhne po jiné hře, nebo s ito ozkouší na vypálené verzi a až pak se rozhodne. A na rovinu, není se co divit po blamážích jako byl poslední Batman a spousta dalších AAA her, které vyšly na PC tak zabugované, že se třeba půl roku nedaly hrát. To je mimochodem i chyba For Honor, skoro se nedá hrát. Naštěstí jsem taková lamka v této hře, že mi stačí vyhrávat i na botech, takže zatím se soustředím na tréning, aby až to bude odladěnější, měl jsem proti lidem šanci (samozřejmě si to tak 2x denně dám proti lidem abych viděl, jaké jsem udělal pokroky...no bída no *1* )
            • ...ne nechci se seznamit ...jenom tak MACHRUJI *1*
            • For Honor v Gold Edici? *15* *15* *15* *15* *15* Hru od UbiSoftu v Gold Edici? *15* *15* *15* *15* A pak, že lidi nemaj peníze, ale utrácej za samou pííííííp *7* Gold Edice v akci od Ubi mi stačila jedna, dostal jsem 2 skiny zdarma, DLC které zas bylo o skinech *2*
            • nightborne
              Neměj stres, taky občas dostanu strašně nasekáno =). Ale pak si uvědomím, co jsem mohl udělat jinak, jak šlo reagovat, a často toho samýho člověka v tom samým zápase třeba porazím. A o tom to přesně je =).
            • nemám doma jedinou vypálenou PC hru - nějak mi to uteklo
          • Proto pc trh roste nejrychleji....
  • vím že se už budu opakovat ale není tohle vetší zábava?
    https://www.youtube.com/watch?v=ki_NgF6k_DQ
    • nightborne
      M&B je super záležitost, ale krom zasazení je, podle mě, dost nesrovnatelná.

      For Honor je spíš takovej středověkej Tekken v duelech, a středověkej Counter-Strike ve 4v4. Fakt jiný vyznění =).
      • Nj ale v M&B taky pry muzes delat duely. Ja tomu tu kompetitivnost neupiram, jen proste lituju, ze ta hra krome kompetitivnich modu, nema i takovejhle vetsi zaber.
        • nightborne
          To jo, ale pokud vezmeme třeba čistě ty duely, For Honor bude mít díky specializovanýmu, vybroušenýmu bojovýmu systému navrch. Obě ty hry se věnujou trochu jinejm aspektům, a obě to dělají skvěle. Zrovna tady bych vítěze nehledal, fakt se směrujou každá dost jinam.
  • Nepochopil jsem zájem o Division , Fór Honor na tom byl u mne ještě hůř (Z trailerů přetrvával jen pocit WTF ). Ale to je holt nová doba . Albion,Planescape,Fallout či Jagged Aliance už dneska taky jen tak někdo neudělá (a když tak děj ohnou takovým způsobem, že se stane pro staromilce nestravitelným...)
    • Paulcz
      JA předělávku nepotřebuje, v1.13 to jistí. A co se týče her nad kterýma se někdo zamyslel, sem tam se něco objeví, jestli v tomhle roce vyjde alespoň Kingdom Come a Mount and Blade II.. paráda :)
  • Poslední dobou vychází jedna hra lepší než druhá, co na to říct,, už skoro rok jsem nic nekoupil,,
    a ani nestáhl, jestli mně zklame i Mass Effect tak to bude podpásovka,
    PS: když už děláte recenze a známkujete tak si to musíte i obhájit a nebo to už je co je nové to je dobré ? jak říká Barney Stinson ?

    ''hodnocení snižuje technický stav, zejména pak kvalita síťového řešení''

    takže stačilo málo a byla by desítka že ? no hlavně aby v obálce bylo dost ,,,,
    • Jack1947
      Tady jsou bohužel redaktoři co mají rádi hry když mají rádi populární hry tak tomu dají vyšší číslo, protože to byl Ubinoft tak jakbysmet.

      Potom jsou zde indie kteří dávají taky nu nakonec jsou tu tací co hodnotí jak se vyspíé čí dle dne. Když byl dobrý den vykročily správnou nohou dají lepší znnámku.

      Jakám pak obhajoba " My jsme se vyjádřily verdiktem, na vás je to nám dát sežrat v čtenářské recenzi"

      Do vosího hnízda se zásadne nekopá a už vůbec ne bosou nohou *3*
      • nightborne
        Teda, ne, že bych neměl rád konspirační teorie, ale je taky možný, že je ta hra prostě dobrá.

        S radostí si podiskutuju nad nějakejma konkrétníma bodama, co koho baví, co ne, v čem se neshodnem, ale zatim nejzásadnější argument, co sem tu tak globálně zaznamenal, je "je to od Ubisoftu". To jako pardon...
        • Ty těm jeho příspěvkům rozumíš? Já vůbec. Používáš nějaký překladač z mimozemštiny do češtiny? Mohl bys připadne hodit odkaz?
        • Jack1947
          Já taky nemám nic proti fanboys, jen je třeba všeho s mírou a jsem rád že tě to baví stejně jako lidi bavilo STEEP a bude bavit Widlelands

          Jenže tady jde o něco jiného prostě recenze co by měli psát lidi co to baví, nepíšou a ve většíně případů je píše někdo koho to nezajímá a dá to na jevo, to je u ostatních her které od Ubisnoftu nejsou no a zbytek... hmm ten je zase nadhodnocený jako ne že by mi to vadilo ale když už se o tom píše v diskuzích ntak už to něco znamená...

          Ubisnoft si zato může jen a jen sám a stále se snaží mazat med kolem huby a stále mu to vychází.
          Je fakt že mě ta hra trochu zajímala do doby než se to zvrtlo v "Only MPů sdtejně jako widlelands ( které mě taky moc nezajímá ale když to má ten sp i když asi běda možná by za zkooušku stálo)

          Hele nebudu lhát možná někdy ve výprodeji ( jestli cena nespadne za 2 měsíce na málo)
          Možná i nu proč ne.
          • Přesně Jacku to co jsi napsal sedí
            '' by měli psát lidi co to baví, nepíšou a ve většíně případů je píše někdo koho to nezajímá''

            prostě práce, odehrát a nazdar šoupnu tam 8 aby se neřeklo....

            nejvíc mně vytáčí že ještě napíše '' nebýt technických problémů byla by lepší známka''

            takže kolik ? 9/10 ? takže tady máme legendární hru ? :))))))
            • Jack1947
              Nejde jen o číslo ale i obsah prostě jak psal GT vidím Ubisoft, šoupnu tam 8/10 ( všimi si že bez 8 min 7) žádná AA hra od ubisoft nebyla proč asi...

              Jasně jenom známka ale popírá to princip navíc se eliminovala úplně celá stupnice protože dle Games je již 6/10 špatná hra a 4/10 spíše odpad... jasně jen číslo nothing to see here, move along *3*
            • Neskodilo by si ciselne hodnoceni delit take do ruznych zanru ... todle ma v ramci bojovek 8/10 , v ramci plosinovek ma nejakej pixelart zase 9/10..Vcem je jako problem? a konec koncu.. je to jen cislo ni
            • Jack1947
              Lidi at si přečtou Level tam jsou zajímavější recenze *3*

              Nepochopím jak může někdo mít něco za trest a pak to hrát s nechutí...

              Bohužel přesně takhle to vypadá Ubisoft =8/10 Pixelart 9 atp...

              Hlavně to jak vyměnily stupnici ( nebo přestali vycházet odpady??) to už pozbívá na smyslu úplně.

              Technická kvalita je stránkA SAMA o sobě jako že potom až to opraví by hra mmohla mít novou recenzi ? lol to ne.
              Opět to byl jen příklad , prostě tu hodnocení nefunguje a hry hrají lidi co jsou bud fan nebo to mají za trest. Tímto bych mohl skončit. Ještě že recenze tolik nečtu a že se řeší číslo ? které mnohdy rozchází s textem proč ne že ? Na obranu zase tahle hra má všude beztak hodnocení nad 70% takže 8/10 se dá chápat.
            • nightborne
              Ještě jednou, čets to dál než k verdiktu ;)?

              Pomůžu ti:

              "A pokaždé je to zábava. Občas krutá, když se nedaří, ale zábava. Dokonce tak dobrá a návyková, že kdyby mi pánové z Ubisoftu umožnili hodnotit jen podle hratelnosti, text by na tomto místě skončil a já bych se ještě pořádně rozmýšlel, jestli to bude za devět, nebo za deset. Jenže, to je poměrně zásadní "kdyby"..."
    • nightborne
      A dočet si to dál než k verdiktu ;)?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit