Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak zrovna xboxy by sis musel postavit asi dva na sebe, aby utahly splitscreen *1*

    zkusil jsem google a z toho, co znam, to moc zvykem neni, spis starsi kousky jako grid3 nebo split second jsou porad v oblibe
    • ale abych nebyl jen negativni, nejspis to tam je

      At first, I was worried there was no multiplayer at all, but online racing is there, and split-screen mutliplayer exists, hidden under a flurry of menus. It's not at all obvious where to find it. Turns out you have to enter a Free game, which allows you to drive around tracks without worrying about winning or losing, and then you need to have the second player press start on another controller.
  • Zdravím, možná hloupý dotaz, ale můžou hrát dva hráči na jedné konzoly proti sobě? Normálně u jiných her tohoto typu se vždy rozdělí obrazovka, ale tady jsem bohužel nepřišel na to jak to spustit, pokud to vůbec jde, jinak multiplayer online funguje. Díky za radu
  • Místo recenze zde mělo být napsáno reklama. Pokud v článku a ještě bez varování použijete jen obrázky od výrobce a tedy ne ze hry, tak to není objektivní recenze. Toto se mi vůbec nelíbí a snižuje to věrohodnost všeho co recenzet napsal i celkového hodnocení hry. Pokud se bude ubírat recenzování tímto směrem, nemá smysl recenze číst. (... jen na okraj, čtu primárně games.cz, protože jsem měl důvěru v tým lidí, který ho dělá.)
    • Screenshoty a videa exportovaná přímo ze hry na Xbox účet byly pro Forzu před datem vydání zablokovány Microsoftem. Proto bohužel drtivá většina recenzí na webu nabízí stále ty samé obrázky. Na recenzenta bych to neházel. Ale ono je lehčí hned začít nadávat co?
      • Ne, nejlehčí je se s tím smířit a držet jazyk za zuby. :-) A to je přesně to, co herní magazíny v tomto případě udělaly.
    • species
      svata pravda ktera by mela byt tesana do kamene. Proto je kolikrat lepsi nez cist recenzi kouknout na gameplay video Totalbiscuita nebo angry joa(namatkou! urcite je velka spousta dalsi kredibilnich youtuberu)
  • WalkingWad
    Hrál jsem demo, mám přeobjednáno a teď vyjde recenze.. a k tomu ještě pěkná a čtivá recenze.. Takže to je za trest, musím čekat ještě týden než vyjde *2* To mi děláte naschvál *1*
    • Ještě že jsem si připlatil za Ultimate edition a zahraju si už dnes. Jinak bych toho za ten týden moc neudělal. A to dnes hned po vydání stoupne počet dostupných streamů geometrickou řadou :)
  • rofl to už vyšiel šiesty diel? :D to je za jednu dekádu 8 totilov ak rátam horizon, kvalitka, idú v stopách cod a ac.
  • BangMeInBangladesh
    Tohle je hra co me donuti koupit XONE, pristi mesic pro nej bezim.
    • To jsem udělal taky a nelituju toho, nicméně doporučuji ještě i "starší kousek Horizont 2 další pecka u které se dá sedět hodiny...
      • Nejmenuje se to Horizont ale FORZA HORIZON.
  • U indycars se jedná o kompletní sezonu, nebo je tam jen pár závodů?
  • Tyhle hry maj jednu velkou nevýhodu a to, že volant na to stojí jak nová konzole.A na padu se mi to jezdit nechce. Takže sice pěkný, ale bohužel ne pro mě *13*
    • pb_historic
      Do volantu se vyplatí jít, tenhle hardware zrovna nestárne.
      • tak nestarne, starne zejo. jsou volanty třeba pro PS3 které uz na PS4 nefunguji, a staly kdysi taky majlant. To same x360 vs Xone. dalo by se spsi rict ze zivotnost volantu je zhruba takova jako zivotnost konzole..5-6 let..coz docela jde.
        • tvrdy.mar
          U PS3 bylo skvělé, že podporoval nejčastější PC volanty. Ale u PS4 Sony zkopírovalo přístup Microsoftu a musíš mí speciální volant. Navíc Logitech G29 pro PS4 oficiálně nepodporuje PC (i když jsem viděl video, jak s tím někdo jezdí iRacing, takže nějak to jde).
          • Nepodporou na PC se u Logitechu myslí, že si musíš stáhnout z jejich webu ovladače, to je celý. Ale G29 mi zrovna přijde jako drahý facelift, za ty peníze máš rozhodně zajímavější volanty.
            • tvrdy.mar
              Příklad lepšího volantu ve stejné cenové kategorii?
          • nic novyho pod sluncem, phasist station, bez jejich povoleni si ani neuprdnes
  • Lukyz
    Tohle Xkařům celkem závidím, já si pořád jezdím tak max. první Grid *1*
    • species
      napodobne :)
    • Asi tak. Já ještě dodám, že závidím i majitelům PS, protože ti zase mají GT.
      • hele GT jim závidět ani nemusíš, není to takový terno.. už je to docela recyklát
      • BangMeInBangladesh
        Na PS4?
        • Časem se daočkají, ale na PC bude pořád prd se obávám :/
    • mne se vic libi ten horizon 2, takovy to domaci arkadovy pojezdeni *5*

      misto upadlyho nfs bych bral hned
      • Pokud chceš něco, co nahradilo arkádové NFS tak to není Horizon ale DriveClub, to je arkádá podobná velice prvním NFS.
  • Rozhodně nesouhlasím s autorem v tom, že GT6 je recyklace GT5. Tomu tak možná bylo na začátku, ale od té doby GT6 brutálně nakynulo updaty grátis. Také nesouhlasím s tím, že GT7 nemůžeme očekávat revoluci. Právě naopak, s příchodem na novou generaci konzolí by GT7 mělo být hoodně dál než předchozí díl. FM5 a FM6 jsou záležitostí už nové generace. FM5 byla obsahově průšvih (každá druhá věc pomalu placená), bylo na čase si spravit reputaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit