Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tipujem ze to bude "vtipne" ako dva a pol chlapa.
  • Mam rad scifi, ale Firefly me skutecne nebavil. Podprumerni herci + dojem beckovosti.
  • Cahir
    Jestli ti můžu poradit, jdi do toho. Firefly je imho nejlepším sci-fi seriálem, co jsem kdy viděl (v odlehčenějším žánru). Poslední díl věci nevyřeší, jelikož se evidentně počítalo s druhou sérií, která však nevznikla. Kolem seriálu se ale vytvořil takovej kult, že si fanoušci vyžebrali a částečně i vyprodukovali regulérní celovečerák, rozloučení, jež také stojí za to (jmenuje se Serenity)...

    Je to tedy 14 dílů + film.

    Hlavně ten seriál přišel s nápadem, že kolonizování novejch planet probíhá ve stylu divokýho západu. A musím uznat, že kovbojové s futuristickejma zbraněma vypadaj hodně cool. Kdy byl naposled seriál takhle originální??
  • montatatana
    herdek, takovej potencial, az se tomu nechce verit! Odlehcenej pribeh a atmosfera bez patosu byly u prvniho Bad Company strasne osvezujici, skoda ze to dvojka tak neuveritelne zazdila a nijak na to nenavazala.
    Jestli se jim to povede a sezenou dobrou bandu lidi, tak to bude stat za to :)
  • Tak u Futuramy a Simpsonů záleží na tom komu pak dáváš víc přednost. Futurama je scif-fi a Simpsonovy více reflektují současnou společnost a proto je mám asi radši já. Ale jinak oba dva seriály jsou fajn, takže mi je nějak jedno co běží...
  • Veskoslav
    Víš, jak fuguje kabelová televize v USA? Ne? Tak raději mlč;) A to ani nemluvím o tom, že nejprve Fox slíbí, že to bude vysílat v pondělí v 21:00 (což je jeden z předních časů v USA), pak to přesune na úterý ve 22:00 a odvysílá jiný než pilotní díl série. Druhý týden potom odvysílá první s omluvou, že se "spletli"....

    P.S: Mimochodem na to, aby podporovali prezidentské kandidáty, na to prachy mají. Nemluvně o ovlivňování senátorů a následné žaloby:)
  • Veskoslav
    BattleStar je skvělá, ale od 4. série ji dochází dech, navíc naprosto nesmyslně některé postay nechávají žít a přitom by je dávno lidé zabili např. a "zakončení" taky není to pravé ořechové.


    Jo Fox stojí za Simsny, ale taky stojí za tím, že dva roky musela Futurama čekat na pokračování, která je pro mě osobně mnohem lepší.
  • Viděl jsem první díl a nic moc teda... Někam prostě letěli a nic se tam nedělo. Příběh začal až prý po pár dílech - něco s tou holkou podivnou.

    Já tedy seriály tohohle typu nesleduji (star gaty, star treky, hvězdný války atd) - ale pokud jsem na něco koukal a něco dokoukal jedním dechem pak to byla Battlestar galactica a myslím si, že lepší a propracovanější scifi asi jen tak nebude.
    Dokonce stíhačky tam nezatáčeli ve vesmíru pomocí křidélek a byl tam tlumenější zvuk, co se týče scén ve vesmíru. Ale oxidační výbuchy palivových nádrží tam byli no *1*.

    A není Fox producentem Simpsonů - jednoho z nej seriálů? :-)
  • jindra.veliky
    Soukromnici musi nejak vydelavat, to bys mohl jako student VS prece pochopit. Nebo si prilis zaneprazdnen statnicema a tak si na neco takoveho nemuzes dovolit myslet? *4*
  • Problém bylo to, že Fox nevysílal díly v správném pořadí, takhle byl třeba odvysílán díl "train job" jako první místo pilotu, což dost zamotalo lidi. Plus taky fakt, že bez logiky Fox měnil doby vysílání mezi jednotlivými díly taky moc nepomohlo...
  • Fox belongs to a special level of hell... for people who talk in theatre and cancel Firefly!
  • Fox? To ako budú medzi sebou prehadzovať ostré a rádoby vtipné hlášky, pri m*čení na mŕtveho civilistu?
  • Veskoslav
    No jo pravda, 300 000 sledovaných asi není tolik, kolik by si nenažraný Fox přál:)
  • Nelze než souhlasit. Firefly byl opravdu hodně povedený!
  • Cahir
    Fox není charita. Za zrušení Firefly může slabá sledovanost, takže lidé...
  • Veskoslav
    Fox? Zasraná stanice, co ruší to nejlepší, co vytvoří. Příkladem budiž jeden z nejlepších sci-fi seriálu Firefly.
  • Doufám, že se to povede. Něco takového mi tu chybí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit