Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "My se tomu můžeme jen zasmát, byť naše vlastní média občas vyrobí pořádnou botu."
    obcas?(: si myslite ze vase alebo nase alebo ake kolvek ine media su na tom lepsie? :D
  • MrSanta
    Já jenom doufám, že si tuhle hru zahraje i nějaká slečna v mém okolí a pak mě někde přepadne a zprzní *1*
  • Taky mi připadá, po shlédnutí traileru jsem v obchoďáku skočil po první babce. *5*
  • aj vam sa ccelo pri precitani si puheho nazvu hry hned znasilnovat? mne strasneee :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    hahahahaha a vemte jed nato, ze tym fox news kolko lidi uverilo, tak hor se znasilnovat, vzdyt sme PC maniaci a mame to v povaze, nie? :D

    pro ty, ktery tohle nechapali, delam si prdel :D
  • Whisp
    Inak paráda, že hra ešte ani nevyšla a už ju kritizujú ľudia, ktorým boli ukázané možno tak tri screenshoty z hry a v živote na PC hrali maximálne tak karty vo windowse. Horšie ale je, že sa nájdu ľudia ktorý tomu vážne uveria.
    Demo Bulletstormu som si vyskúšal na Xboxe a bavilo ma to, až na to ovládanie, strielačky na páčkach ovládať naozaj neviem :) Na PC si to ale určite vyskúšam a keď sa zapáči, kúpim aj originálku.
    PS: Demo som dohral 4x a stále nemám chuť nikoho znásilniť, asi budem vadný :/
    • Joha
      Asi by sme mali ísť obaja do Pezinského blázinca teraz... mne sa tiež zrovna znásilňovat nechce :(
  • smejki
    už mám seznam adres školek v okolí. třeste se nedorostlá děvčátka!!!
    • Ok Smejki du s tebou, pac po par screenshotech a videjich mam neodolatelnou touhu prznit mala devcatka. Myslim ze s nama pude aj DudeCz, jen se musime domluvit :-)
      • smejki
        beru si zadní vchody.... v doslovném i přeneseném významu *1*
  • fox news = zpravodajství TV nova
    • Black_Hand
      nova na fox news nema
    • :D kolikrát ses koukal na Fox news?
      • kolikrát ses koukal na TV Nova? *2*
  • Jojo, poradne pretahnout kartac a pak jeste kopnout do xichtu...a jeste to zakoncit nejakou suchou hlaskou jako: "Vim ze se nema jit rovnou na xicht, ale to ja neuznavam" nebo neco podobnyho, jako v Bulletstormu. A to jsem hral jen demo panecku...
    • Vidim ze mas take rad kousek z filmu Postel :-) Co to piskas koko.te. Si asi pretek fotrovi pres gumu..Jeste ze je ten fotbalek, si tak krasne odpocinu :-) Pro neznale je to tu: http://www.youtube.com/watch?v=EOx9Zj8mE80
      • To jo, me se libi dokonce film cely...ale je pravda, ze ta zminovana cast ma svy kouzlo :) Kazdopadne, jesteze mame podobne clanky, to si taky krasne odpocineme. A kdyz jsou o nasili ve hrach, tak jeste vic, to pak navic dame svym Milunam poradnou rychtu. Jednou se zacit musi, no ne?
  • Americania su na taketo sracky stvoreni, skoro kazdy film kde hrozi nebezpecie ci zanik prileti chlapik s americkou vlajkou najcastejsie nejaky byvaly agent alebo vojak a zachrani vsetkych plus postriela vsetkych zlych ufonov ci chlapikov v turbanoch.
    Je to smiesne USA vymyva mozgy tak 100 rokov a zrazu sa nejakych par blbcov co sa snazia tvarit ako civilizovani americania zacnu pizdat na hru ako je Bulletstorm ci Dead Space, ja niesom fanusikom tejto hry uz len jej celkova koncepcia sa mi nepaci ale kazdy mame svoje.
    • ...Americania su na taketo sracky stvoreni, skoro kazdy film kde hrozi nebezpecie ci zanik prileti chlapik s americkou vlajkou najcastejsie nejaky byvaly agent alebo vojak a zachrani vsetkych plus postriela vsetkych zlych ufonov ci chlapikov v turbanoch...

      Jj ... taky mám rád Atomového vévodu *3*
  • Američani ... země omezené svobody, tlustých prasat, idiotů a vymazaných puritánu co dodat?*7* ... mistři sexualního harašení *1*
    • Nevim zda to je k smichu nebo k placi... No ale asi takhle. Nazor je k smichu a k placi je ze takovych jako ty kteri vykrikuji podobne nazory je v CR celkem hodne. Takove to USA je nejhorsi na svete a nejvic plna dementu a kazdej amik by mel zemrit... o pet minu pozdeji... Hele v TV bezej Simpsonovi AFK jdu se divat na nejvic nejlepsejsi serial... Vetsina malych cechacku se tam ani nikdy nepodiva ale presne vedi jak to tam vypada atd.
    • Češi...země (nebo národ...?) neomezené hlouposti, tlustých prasat (ze všech zemí EU jsme prý nejtlustší...), idiotů. Co dodat?
      Je otázka, co je lepší - jestli hamburger, nebo vepřo knedlo zelo?
      • Mě z toho prosím vynech, každej nemusí bejt hned blbej a tlustej *3*
        • Hm, když to platí pro Čechy, tak to jistě bude platit také pro Američany, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit