Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, hodně dobrý, imperiální Anglie je vždy zajímavé téma a jistě i hra. Do tohohle také půjdu, škoda jen že nebude alespoň ze začátku čeština, ale věřím v tomto nadšencům do téhle hry....
    • Whitehorse udržuje češtinu jen na Crusader kings, Hearts of Iron a Stellaris. Musí to být hrozně nevděčná práce, už takhle to je tak v průměru jedno dlc či patch za měsíc (u jedné hry jednou za tři měsíce)
      • Hmm, musím říci, že mne čeština na EUIV i CKII běží, mám ji od šikulů co umí jazyky a to Jajjun. Netvrdím, že veškeré texty jsou přeloženy, ale lze to hrát a to je hlavní a jako starší hráč se už asi jazyky nenaučím a tak děkuji těmto stránkám a jejich uživatelům, překladatelům. Když není přeloženo aktuální DLC, lze si na STEAMu nastavit aktualizaci hry a hraji pořád v češtině, nic složitého, jen malá daň za češtinu.....
        • jamar28
          No však na Jajjun dává češtiny právě Whitehorse. *4*
          • Ano, správně. Tohle je známo asi všem, jen jsem si dovolil pochybovat o možnosti hraní v češtině v závislosti na aktualizaci hry.... Mrzí mne, že to vyznělo jinak.
    • Copak ona je čeština na něco od verze 1.17?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit