Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rorschah
    Mno, abych tak shrnul svůj názor - je to průměr, něco jako Spore. člověka ze začátku nadchne tento pokus o obměnu žánru (či jak jinak to nazvat), ale to je asi tak vše. Pár hodin hraní víceméně ze zvědavosti a později jsem to už znova nespustil. korunovaná nuda. každého baví něco jiného, ale já říkám, že už se nevymyslí nic nového a tak neotřelého, aby vás to přikurtovalo k monitoru na 24/7. ale nikdy neříkej nikdy, že ...
  • ehmm.. ja rikal, ze jestli to na konzoli stoji za prd, tak PC verze asi nebude s ovladanim o mnoho lepsi... mate nekdo osobni zkusenost? stoji to za zakoupeni?
  • Je to divné ... Hrátky s terraformingem jsme tu měli už v Maelstormu což byla ryzá RTS , Tady jsem doufal v pokračovatele Populousu 3 ... no nějak mne to umění kolem ovšem nenadchlo .
  • Škoda misí na čas. Jinak by to mohlo být zajímavé.
  • Tiez si to myslim. dostava to vsade dost ale casovo limitovane ukoly a limitovana hratelnost mi pride ako taky "umelecky" flop ktory sa snazi byt nieco viac nez doopravdy je. Tohle nema ani len zdaleka na napr. Populous 3 a pod.
  • jan: "Koridorovka" *1* *1* *1*
  • Doufam, ze Playman nakonec vyda tu avizovanou ceskou krabicovku. Vyhlizi to luxusne.
  • gral som prve 3 misie a vymazal nudna hra
  • aj by som si to zohnal ale neviem co od toho cakat. Momentalne cakam n RO2 a este nenabehla :(.
  • Odulin
    Mám dohráno (PC) a bavil jsem se skvěle, ale pár věcí bych měl. S tím ovládáním to žádná sláva není a stejně jsem nakonec musel zůstal u gamepadu. Hra běží (možná už vyšel patch) na 30FPS, což pro někoho může něco znamenat:) Pro někoho víc, pro někoho míň. Já to překousl hladce. Jinak to je dobrá hra, ale furt si říkám, že z toho šlo vymáčknout o něco víc...
  • Ja se bavil vytecne, nicmene zbytecne kratke, zbytecne lehke a hlavne sem mel celou dobu pocit ze hra jen nakrojila obrovsky potencial, ktery takovydle koncept skryval. skoda.
    (PC verze)
  • tak potom vyskusaj populous 2.To bola super hra
  • Je to iv recenzi, ale dřív to bylo prostě přehledný. Když člověk viděl hned na začátku platformy, datum vydání a cenu v ČR
  • 17. srpna - use Google ;)
  • *1* *1*
  • Mohli by jste, prosím, zase začít psát na konec recenzů nebo pod verdikt, kdy hra vychází?

    Díky....

    Kdy tohle vychází? *14*
  • Zayl
    Je škoda že to nakonec nemá tolik společného s B&W. To by zasloužilo další, pořádně promakanou inkarnaci.
  • pokud bude recenzovana PC verze, pak ano... hrozim se ale vysledku - pokud uz na konzoli je ovladani spatne, pak nechci videt co udelaji s PCckem...
  • hmm. a ked vyjde strategia len na konzolu a na PC nie. to vravis zeby nemala nikdy vyjst ziadna recenzia? fakt ako ze nechapem tento postoj. Je to recenzia Konzolovej verzie hry ktora vysla skor. Cize recenzia je urcena ludom co hraju na konzoliach a verzia pre PC az vyjde bude recenzovana neskor a bude urcena primarne ludomco hraju na PC. nechapem vo co gou.
  • podivej se tak sem nechod, a necti to kdyz te to tak rozciluje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit