Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • právě že nto ani nevyšlo a jenom poslední newskou to totálně oddělali. Né že by mě hry používající kameru "já jsem mravenec" zajímaly, ale online-only a nemodovatelnost je největší zvěrstvo.
  • MidnighT91
    Celou dobu je to myšleno tak že ty hry jsou legendární pouze pro mě osobně, protože jsem u nich strávil nejvíc času...
  • portal a diablo legendy jsou. zaklínač 1 se jí možná stane i když spíš ne, zaklínač 2 ale legenda není a nebude určitě. je to jen jednoduchá koridorovka s krásnou grafikou, kvalit prvního dílu nedosahuje ani zdaleka
  • Ano STRATEGII by jako první v knozolové verzy podle mě recenzovat neměli, je to můj názor. Drobný názor. Zajímavé je, jaký efekt (defekt) může vyvolat u ostatních.
  • bobsh
    a jak proboha chceš recenzovat PC verzi, která ještě nevyšla? Recenze konzolové verze je tu proto, že prostě vyšla jako první a až vyjde verze na PC, tak bude recenze na PC verzi. Kdyby obě verze vyšly zároveň (což bylo původně v plánu, ještě teď jsem na Ubisoft nas**nej), budou recenzovaný najednou, co je na tom k nepochopení?

    A já jsem zase zvyklej, že lidi trochu přemejší o tom co píšou, videa z Replay se tu přece neobjevují na úkor žádné PC recenze, nebo snad jo?
  • STRATEGII bych z konzole RACIONALNĚ nikdy nehodnotil... jablka a hrušky. Jsem zvyklý, že když se mnou lidé nesouhlasí a jsou přiměřeného věku, dokáží alepson trochu argumentovat a nenadávají mi .... to bych bral z očí do očí.

    a jak jsem napsal výše ... recenze PC ...? ale kde že, šoupnou sem ubohé vide z Replay, či něco obdobného.... pak skutečně raději odcházím ke konkurenci. To je jako srovnávat film a knihu
  • Já tam rozdíl vidím. Nehledě na to, že místo klasické PC recenze se zde objevují takové "slinty" jakými jsou videorenze a pořady replay, které kvality psaného textu nedosahují.

    Ted tu argumentuješ dobře a já tvé argumenty beru...asi pokročila doba a já se nechci změnit, ale:

    Pokud by před pár lety přišli na officální servery s recenzí kupříkladu Command and Conquare Tiberium wars (či jak se poslední díl jmenoval) a prezentovali by primárně konzolovou verzy hry a PC až po ní, asi by herní svět omlátil tento fakt vydavateli o hlavu. Tot můj názor. Stačí se podívat, jak si vedla diskuze a situace u recenze - konzolového - Crysis 2
  • bobsh
    Přirovnávam to k blití, protože je to fakt blbost. Tyhle hejty na konzole už mě fakt unavujou a to jsem čistě PC hráč. Kde si vzal, že by se na Games měly recenzovat primárně PC verze? Ta hra vychází teď, takže je asi trochu kravina s tou recenzí přijít až s PC verzí. Mezitím by každý kdo by si o From Dust chtěl přečíst musel jít ke konkurenci a to asi není zrovna to, o co by redakci šlo...
    Navíc autor v recenzi jasně zmiňuje že hodnotí X360 verzi a že na PC možná bude lecos jinak, což by pro PCčkáře mělo být jasné vodítko k tomu, že se tou recenzí nemá až tolik řídit a má si počkat na svojí verzi...

    A ještě teda moc nechápu, čim konkrétně tahle recenze snižuje úroveň Games.cz...

    EDIT: aha, koukam že mě Martin předběh *1*
  • blixa
    Tenhle server se zameruje na hry, bez ohledu na platformy. Nejde o to, kdo bude mit recenzi prvni, z toho uz jsme fakt vyrostli, ale treba u GTA nebo Assassins Creed taky necekame na PC verzi a recenzujeme uz konzolovou.

    Osobne moc nechapu o co jde, protoze kdyz dostanes ted recenzi na konzolovku (po dohrani a se vsim vsudy) a pak je po vydani PC verze doplnena o PCckova specifika, tak nevidim nic, co by ti na tom mohlo vadit...
  • A to je ten problém, než něco skutečně proklepnout a udělat recenzi PC verze (na který by tento server měl být zaměře) vede se boj o to, kdo bude první .... a s tím mizí kvalita

    Jinak nechápu, proč je příspěvek přirovnáván k blití....svoboda slova asi platí jen někde. A inteligence taky jen u někoho.
  • Hairy_Ass
    Mluví snad přímo o Diablu 3? Pokud vím, tak Diablo 1, a hlavně 2 legendy jsou. A na tom (možný) průšvih Diabla 3 těžko něco změní.
  • Hairy_Ass
    No, legendou je, ale jen v regionu středovýchodní Evropy, pro Zaklínače je západní Evropa a Amerika do značné míry stále ještě terra incognita. *3*
  • Diablo legendou bezesporu je,ale jestli se tam zaradi i Portal 2 ci Zaklinac,tak to posoudi az cas. I kdyz treba Zaklinac legendou bezesporu uz taky je. Ovsem jako knizni saga,ne jako hra.
  • Copak? Uz to vyslo? *2*
  • Na From Dust jsem se moc těšil. Když jsem jí včera stáhnul z Marketplace a spustil, praštila mne do očí grafika. Čekal jsem, že bude čistší. Ale jinak si zatím nemám na co stěžovat a hra naplnila má očekávání :)
    Ještě jsem ji nedohrál, ale s těmi misemi mne strašíte..
  • MidnighT91
    Já samozřejmě nemluvil o trojce ale o jedničce a dvojce, diablo 3 není diablo, to je wowko z ptačí perspektivy který si na diablo hraje.
  • hobbito
    Skvosty jako Portal a Zaklínač hned vedle Diabla? Podívej se na třetí díl a prober se z tý diskotéky, půlnoci hloupá !
  • Hra vypada fajn,jen doufam,ze pc verze bude mit odladenejsi ovladani,kdyz na to xboxove dost nadavaji.
  • MidnighT91
    Nevím, prostě už od pohledu na tu hru (na živo jsem ji ještě neviděl) vím že je to naprosto přesně můj šálek kávy, proto je to už teď pro mě totální jistota (graficky mě to uchvátilo) a vím že se od toho slušnou dobu neodtrhnu takovej ultravylepšenej populous P.S V dnešní době je pro mě taková hra asi jako kdyby my bůh osobně poslal modré z nebe *4*
  • ani jednu z těch her jsem nehrál, ale hrát si na boha mě baví :-) - spíše mě baví budovatelské strategie a přetvářet ostrov, aby mé postavičky dosáhli cíle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit