Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypada fajn,jen doufam,ze pc verze bude mit odladenejsi ovladani,kdyz na to xboxove dost nadavaji.
  • Od teto hry čekám mnohé, doufám v reinkarnaci a oprášení konceptu Black and White, no řekněte, kolik her "na bohy" vyšlo od posledního datadisku Black and White 2? *4*
    • Ne Black and White, ale POPULOUS... legendární série.
      • ani jednu z těch her jsem nehrál, ale hrát si na boha mě baví :-) - spíše mě baví budovatelské strategie a přetvářet ostrov, aby mé postavičky dosáhli cíle
        • tak potom vyskusaj populous 2.To bola super hra
    • sleepless
      Jenže právě jako Black and White ta hra vůbec není :)
  • Cosi
    Jen aby se nazhodnocení PC verze nezapomnělo jako na zhodnocení české verze Gray Matter..... a stejně není Gray Matter hrou za 6.
  • Ja se bavil vytecne, nicmene zbytecne kratke, zbytecne lehke a hlavne sem mel celou dobu pocit ze hra jen nakrojila obrovsky potencial, ktery takovydle koncept skryval. skoda.
    (PC verze)
  • Co se týče ovládání myší, dá se pohyb kamerou myší omezit, stačí jen vypnout v nastavení mouse scroll. *5*
  • zx_spektrum
    Dám cokoliv za pokračování Populous: The Beginning *13*
    • No už sem myslel že Populous nikdo nevzpomene :D
      • Už jsem si myslel , že se nenajdou joudové co si nepročtou diskuzi *1*
  • gral som prve 3 misie a vymazal nudna hra
    • Tiez si to myslim. dostava to vsade dost ale casovo limitovane ukoly a limitovana hratelnost mi pride ako taky "umelecky" flop ktory sa snazi byt nieco viac nez doopravdy je. Tohle nema ani len zdaleka na napr. Populous 3 a pod.
      • souhlasim na hru jsem se velmi tesil , ale nic krom umeleckyho desingu v tom opravdu neni nemluve o tom ze premrsili narocnost na pc verzi. a co se tyce hratelnosti tak opravdu moc nic. stacilo by tu hru jen trochu vic rozvinout, udelat z toho vic strategii nez menice prostredi a bylo by to fajn
  • Rorschah
    Mno, abych tak shrnul svůj názor - je to průměr, něco jako Spore. člověka ze začátku nadchne tento pokus o obměnu žánru (či jak jinak to nazvat), ale to je asi tak vše. Pár hodin hraní víceméně ze zvědavosti a později jsem to už znova nespustil. korunovaná nuda. každého baví něco jiného, ale já říkám, že už se nevymyslí nic nového a tak neotřelého, aby vás to přikurtovalo k monitoru na 24/7. ale nikdy neříkej nikdy, že ...
  • poslední dobou mi chybí v PC recenzích na jaké sestavě recenzent hrál tohle by se nemělo opomíjet pokud člověk uvažuje o koupi hry.. *4*
  • Mohli by jste, prosím, zase začít psát na konec recenzů nebo pod verdikt, kdy hra vychází?

    Díky....

    Kdy tohle vychází? *14*
    • 17. srpna - use Google ;)
      • Je to iv recenzi, ale dřív to bylo prostě přehledný. Když člověk viděl hned na začátku platformy, datum vydání a cenu v ČR
    • *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit