Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *konzole = platforme
  • Je to divné ... Hrátky s terraformingem jsme tu měli už v Maelstormu což byla ryzá RTS , Tady jsem doufal v pokračovatele Populousu 3 ... no nějak mne to umění kolem ovšem nenadchlo .
  • ehmm.. ja rikal, ze jestli to na konzoli stoji za prd, tak PC verze asi nebude s ovladanim o mnoho lepsi... mate nekdo osobni zkusenost? stoji to za zakoupeni?
    • no hlavně bacha na nároky než budeš něco kupovat. Mně se to trhá až za hranici nehratelnosti s GF9800GTX+ a 6GB paměti, přičemž ve hře chybí jakýkoliv nastavení grafiky kromě rozlišení *16* . To že nejde ve hře nastavit detaily považuju za největší mínus, když jsem na své konfiguraci rozjel i dohrál Witcher 2 i Deus Ex HR, právě díky možnosti stáhnout si detaily.
      • Nehral si to jeste s drm, ktere udajne dost bralo vykon?
      • Tahle hra je mnohem víc, než na grafice, závislá na výpočetním výkonu.
  • Francouzi nedělali jen nelogické hry. Naopak Cryo vydávalo naučné adventury a hlavně vydali UBIK!
    • Ubik? Myslíš tu hroznou nehratelnou srachku co urazila fanoušky knihy a P.K. Dicka vůbec?
  • hmm. a ked vyjde strategia len na konzolu a na PC nie. to vravis zeby nemala nikdy vyjst ziadna recenzia? fakt ako ze nechapem tento postoj. Je to recenzia Konzolovej verzie hry ktora vysla skor. Cize recenzia je urcena ludom co hraju na konzoliach a verzia pre PC az vyjde bude recenzovana neskor a bude urcena primarne ludomco hraju na PC. nechapem vo co gou.
    • pokud bude recenzovana PC verze, pak ano... hrozim se ale vysledku - pokud uz na konzoli je ovladani spatne, pak nechci videt co udelaji s PCckem...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit