Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anal.S
    Kdyby to radši udělali jako mód na Mount and Blade :).
    Podle mě by to bylo 4x komplexnější, než to takhle odfláknout a ověšet licencemi.
    Ostatně, při pohledu na screen jsem si to z M&B spletl.
    • no radši jako total war než MB
  • Kr.Pa
    Pane bože, vyjde film/seriál podle knížky a hned je z toho hra. Co kdyby ty studia četli a našly i výborné, nezfilmované romány.
    • MishKonn
      Jedno slovo - marketing. Představ si, že nikdy nevzniknul seriál Game Of Thrones. Kolik lidí si hru "Game Of Thrones" koupí? Odpověz si sám.

      Dnešní situace: Seriál "Game of Thrones" vznikl a kolik lidí si hru koupí? Polovina USA. *5*
      • Kr.Pa
        A kolik lidí si koupilo Zaklínače ? Knížky tu byly cca 15 let a seriál kolem 10 ?
        • par příběhu z Bible bylo taky zfilmováno a žádnej AA titul to zrovna nebyl *1* *1*
          • MishKonn
            Nejde o to, jak je to kvalitní, ale kolik lidí to čte...a Bible je na lidi v tom případě tahák naprosto největší *7*
            • *1* *1* *1*
        • MishKonn
          Hmm...a proto ta hra prodala tooooooooooolik kopií. Nic ve zlém, miluju The Witcher 2 a její prodeje jsou na PC pro Evropu velký úspěch, ale proti prodejům AAA titulů v USA je to výsměch :) Jednoduše na vlně Game Of Thrones jede dnes celá USA, a to jí zajistí slušné prodeje - a proto do ní vůbec někdo investoval. Zkus přijít za investory s nápadem, že máš novou hru založenou na knižním bestselleru. Zklamu tě, ale bohužel velké procento hráčského publika se s těmi aktivně čtoucími moc neslučuje.
      • a kolik lidí díky seriálu si koupilo knihu??a kolik lidí si koupilo stolní hru??
    • ales.smutny
      Mno, ta hra je ve vývoji o něco déle, než vstoupil seriál do produkce...
      • calwin
        pokiaľ je to tak o mesiac alebo dva tak je to koniec koncov jedno... pravdepodobne to už bude aj tak "rychlokvas" ale šancu tomu určite dávam
        • ales.smutny
          Byla ohlášena prvními screeny loni v červenci. Nicméně o kvalitě se nedohaduji, v ruce jsem ji zatím neměl.
  • Kyby to bylo jako Total War bylo by to gutt
  • otázkou je, zda bude mít Aegon draky? Trosku hloupa otazka ne?
    • ales.smutny
      A pročpak? Ano, bylo by to divné, ale pokud pak bude chtít hra být věrná, tak to bude brutálně nevybalancované...mimochodem ta věta pokračuje...
      • Ptat se jetli bude met Aegon draky je scestna.. jelikoz dobyk zapadozemi hlavne ,proto ze mel draky.. je to zmineno v Bouri mecu
        • ales.smutny
          Uhm, uhm. Já vím, párkrát jsem tu sérii četl. Smyslem oné věty je spíš navození právě otázky toho, zda bude mít draky, když není uveden mezi speciálními jednotkami (ale Balerion je vidět na jednom z prvních screenshotů) a hlavně toho, jak bude hra vybalancována pokud ano.
          • staci mrknou na screeny jak tam drak soli a je snad jasne ze je mit bude. A to ze draky mel jeste nebo bude mit jeste neznamena ze ho nelze porazit. Ja osobne se tesim urcite si budu hrat na pana severu jedni z mala tehc klanu tam co nejsou az tak vychcani ikdyz i oni sou nekdy pekni hadi :}}. Kazdopadne doufam ze tam bude tyrion to je muj nejvetsi oblibenec jak v knizkach tak v serialu
      • MishKonn
        Dneska jsou na Vás zlí, pane psychokomunisto. Všichni jen hubují a nečtou pořádně články. *3*
        • ales.smutny
          C´est la vie...;)
  • Lars
    Už se těšim *4*
  • Hairy_Ass
    Jaj, jen se tady objevil seriál, tak jsou všichni najednou čtenáři knižní předlohy. *1* Bez urážky. A ke hře, nic moc, to už mě víc láká to rpg.
    • Pethulla
      Tak ono to stačilo i u Zaklínače. Kdo to četl než vyšla herní verze?
      Přiznám se, že jsem Martina nečetl. Ačkoli je to všude chválené, tak mně odrazuje, že série je zatím neukončena. Přeci jen 5 roků mezi 3. a 4. dílem a 6 roků mezi 4. a 5., který vyšel nedávno, je fakt hodně a to těch knih má být 7. Jestli by to šlo dál tímhle tempem, tak to aby jeden čekal další dekádu na konec.
      • Přiznám se, že Zaklínače jsem četl až po vydání hry (některé díly až po vydání druhého dílu) a ještě mi jich pár chybí. Jenže jen kvůli tomu, že v té době se dala sehnat akorát Věž vlaštovky a vážně nebudu začínat číst sérii od konce :) A nebýt seriálu od HBO nikdy bych se k úžasnému počinu pana Martina nedostal. Nakupuji očima a pokud mě nezaujme titul a obálka moc se do koupě neženu a přiznám se, že "dívčí" kresby na přebalu Hry o trůny mě odpuzují ještě teď a to mám doma oba dosud vyšlé svazky (mluvím o nově vydaných vázaných knihách obsahující obě části jednoho dílu) a netrpělivě se klepu na další.
      • Tak zrovna Zaklínač by podle mě dost populární už předtím. Obzvlášť v ČR
        • dada sem cetl ciri ci jak se jmenovala tocilo se to kolem toho cerneho rytire. Moc pekna knizka a hlavne trpaslici z tech mi dycky tekli slzy asi je to tim ze mluvi dost podobne sproste jak my tady v ostrave LOL
          • MishKonn
            To tedy nevím, co je směšného na tom, že obyvatelé Ostravy a okolí připomínají groteskní, komické výplody z knížek. *15*
      • MishKonn
        Tolkien psal The Lord Of The Rings společně s The Hobbit a Silmarillion celý život a nebýt jeho syna, možná bychom to všechno ani neměli možnost číst...George R.R. Martin má tedy v porovnání s ním kadenci příručního samopalu a být tebou bych byl rád, že na to nemusíš čekat celý život *4*
        • Pethulla
          Hobit byl napsán v roce 1937, Pána prstenů psal v době 1937- 1949,což je dalek od celého života. Silmarillion do toho teda nepočítám. Navíc i kdyby to psal celý život, může mi to být fuk, protože už JE vydaný celý, což u PLaH není vůbec jisté.
        • grinderman
          Tak vzhledem k výše zmíněným prodlevám mezi jednotlivými díly a tomu, že Martinovi je už 63 let, je obava z nedokončení celkem na místě imho.
    • Nevidim na tom nic zleho.Ja sam som sa o knihach dozvedel tiez len vdaka serialu a teraz uz citam 4 knihu.
    • calwin
      no jo... ale trochu ma tvoje rýpanie uráža :D potom to už je nebodaj zakázané čítať knihy ak človek zhliadne film? keby som totiž nevedel aký potenciál sa v tej knihe skrýva tak by som o ňu ani nezakopol pod tonou kníh čo sa dnes na mňa chŕlia z každého regálu... takto som vedel do čoho aspoň idem...

      taktiež som to nemyslel ako útok ale je to proste fakt ktorý treba prijať... a ja to autorom takého prepracovaného fantasy ako je práve napríklad game of thrones len prajem... :) veľa ludí si asi myslí že keď to čítali iba oni tak sú v niečom originálny a tak demonštrujú svoju inteligenciu...
    • Tak to prostě bývá. Nějak se to do podvědomí lidí dostat musí
    • MishKonn
      It's only natural. :)

      Myslím si, že The Lord Of The Rings také nabral neuvěřitelně moc čtenářů až po vydání filmů (počítám se mezi ně), ačkoli jich měl původně rozhodně víc, nez Song of Ice and Fire :)
      • Jo, Pána prstenů jsem taky přečetl až po filmech, Zaklínače ještě před hrou a Martina jsem začal číst asi týden před oznámením seriálu, mám ale ještě eso v ruce, přečteného Eriksona, který jednou taky musí být zfilmován, teda asi spíš seriál, protože to by do filmu taky nenarvali ani omylem a ještě by měl mít velmi, velmi dobré scénáristy a režiséry, jinak radši ani netočit, dostat se na dokonalost knih je totiž ještě o třídu vyšší než tady v Písni. Celkově ale můžeme být rádi, že se ty knihy čtou víc, čím víc prodejů, tím víc později vydaných knih *3*
      • Hairy_Ass
        Tak jasně, jen mi to poslední dobou připadá, jako by neexistovala žádná jiná fantasy, vždycky když s někým vedu hovor na tohle téma, tak z něj vypadne, že četl SoIaF a maximálně ještě LotRa. *3* Ale, fakt to neberte jako nějakou výtku, já chápu, že to tak je.
        • jestli chceš výborné scifi tak doporučuji cokoli od jiřího Kulhánka!!
          • kulhánek nebo žamboch scifi dobré ,ale dejme tomu název akční SF. páč s klasickým SF to nemá nic společné.Není v tom špetka nového.
        • MishKonn
          Další skvělý příklad - The Witcher. Sám bych si jej chtěl přečíst jen kvůli tomu, že z knih udělali hru *4*
          • Kr.Pa
            Škoda, že to není pravda, hra se odehrává dáávno potom. Něhledně na to, žy by se ri hra pak nelíbíla, knížkám se nevyrovná.
            • MishKonn
              Neřekl jsem, že je ta hra podle knížek. Řekl jsem, že je dalším skvělým případem, kdy si lidé po shlédnutí / zahrání chtějí přečíst předlohu.
        • Cim min cteni fantasy, tim lip *3*
          • Hairy_Ass
            A co teda navrhuješ? *4*
            • Co třeba Rosamunde Pičner?
  • Kniha skvěla, seriál taky skvělej... co se týče hry, raději nebudu nic očekávat ;)
  • Jestli to bude jen z pulky tak dobrý jako serial tak to bude bomba.
    • septicflesh
      Co seriál, ale knihy... nemůžu se dočkat.
  • Lawliet
    mazec! boží, cool.. *14*
  • skaven123
    drzim palce ...len Stena sa mi zda trosku mala, bolo tam viac hradov nez jeden
    • Mne sa nezda celkovo.Normalne by mala byt tvorena len z ladu ale tato v hre vypada ako kamen a ukoncenie na stranach v podobe vezy a mi tiez zda ako blbost
    • jaja v nejvetsi slave nocni hlidky tusim osidlenych 17 nebo 19 kusu. Navic zed byla vysoka 700 stop myslim zminuji. Ale tak na tu hru se tesim zrovna knizky hltam jednu za druhou tak to budu mit peken v zive pameti a vubec by nebylo na skodu takove podzimni prijemne prekvapeni. Treba prvni strategie pana prstenu se me taky libila:}

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit