Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abych se přiznal, Telltale games mě už začínají štvát a připomínají Ubisoft: "Ať uděláme cokoliv špatně, tak si to stejně koupí a to ve velkým." Je mi z toho špatně. Vždy tajně doufám, že nelineárnost děje někam skutečně postoupí, a ono nic. Jen maškaráda na to, že "Vaše volba rozhoduje". Škoda. GoTh jsou slabé (rozhodně ne nejhorší či hrozné), zato borderlands jsou tak o tři levely víš (humor, akce, postavy, lore, atd.). Hra mi nepřijde špatná, ale teda zametají s námi i s našimi peněženkami. Co na to Jan Tleskač?
  • Přesně. Chyb, které zde byly vypsány, jsem si při hraní ani nevšiml. Děj jsem hltal a rozhodnutí rozmýšlel a užíval si hraní. Při čekání na 5. Sérii GoT je to skvěle strávený čas.
  • Inu, teď jsem to dohrála. Bohužel nebudu sdílet váš negativismus a ouhlasím s Leathamem. Pro fanoušky je toto v době čekání na další sérii balzám na duši.
    Ačkoli je příběh kopií rodu Starků, hráč dostává možnost lépe proniknout do logiky Západozemí a - pokud je bystrý, pak i ke zpytování jednotlivých rozhodnutí. Směřuje tak k zájmu o poznání motivací vlastních i motivací k činům obecně. Je vystaven konfliktu utilitarismu vs. altuističtější pozice a ačkoli situace vždy dopadnou stejně, na tom jak funguje Martinem představená politika to nic nemění. Grafika je zvláštní, ale nemůžu říct, že by mně vadila.
    Prostě se mi to líbí a basta fidli. *4*
  • Opět Tomáš a Datastor. Ale je zde problém kvůli novému Enginu.
    Odkaz na stránku: http://gameofthronescz.blogspot.cz/
  • Vysledek presne odpovida vsemu, co se kdy delalo podle filmu - pripadne i opacne. Vzdycky to skonci jako Bcko, pokud dobre, spis jako poradnej odpad. A mimochodem, pokud mi skleroza slouzi nejakou gamesku (teda taky strasnou) sem uz pred par lety (na tema) videl.
  • Já nikdy nedokážu rozeznat, co je horší. Jestli lidi, kteří jdou s proudem, nebo ti, kteří se snaží opravdu za každou cenu vybočit jenom proto, že mají pocit, že nejsou ovce.
  • Magister_Peditum
    Měl jsi to štěstí seznámit se s Drizztem. *3*
  • Magister_Peditum
    Knihu jsi nečetl, seriál neviděl, ale stejně napíšeš, že to je špatné. A to jen proto, že to je oblíbené. Zajímavé... *15*
  • "Nemám rád Batmana a GoT už taky ne"

    ---- k dostání v dobrých knihkupectvích *1*
  • knihu jsem dočetl do předposlední knihy, protože mě to už nějakou dobu ubíjelo nudou. seriál jsem skončil po třetí sérii, která byla naprosto strašná. toto fantasy mě vyloženě otravuje...
  • fallanga
    Ok, tohle beru. Na mém hodnocení to nic nezmění, ale aspoň jsem si tím "rozšířil obzory".
  • milos.bohonek
    Např. situace, kdy máš zvolit trest pro zloděje a to, jak s tebou pak některé postavy mluví. Ve stylu "vím, že nebylo jednoduché rozhodnutí, ale dělal jsi, co jsi musel", ačkoli jsem mu udělil milost.
  • Ale sak to je uplne to iste. Citat knizku a hrat hru od Telltale. Jediny rozdiel je miera interaktivity, ktora je samozrejme v hre vacsia. Ale ten dovod preco sa cita knizka a preco sa hra hra od Telltale je absolutne rovnaky (a k tomu pridam aj pozeranie filmov). Proste ten dovod znie 'bavi ma to' a pripadne este teda rozmenene na mensie elementy 'pacia sa mi charactery', 'paci sa mi svet', 'paci sa mi pribeh', pripadne akakolvek kombinacia hore uvedenych.
  • Slovy klasika "kluku ty jsi debzot". Na tobe je spatne uplne vsechno. Respect

    (P.S.: NOolanuv batman se libi lidem, kteri ostatni komiksy nezkousnou, vsimli jste si? Berou to jako pohadku pro dospele)
  • Hele Ježíši, proč to vlastně taťka sleduje? Když je vševědoucí, tak přece ví, jak to dopadne ne?
  • Hodnotiť dielo podľa jeho popularity, alebo ho dokonca kvôli nej úplne zavrhnúť, to môže len naozajstný hlupák bez vlastného názoru. Toľko môj príspevok k tejto "debate".
  • Mato1987
    Ďžakuj, ty si taký milý neškodný prosťáček, ktorý mi vždy vyčarí úsmev na tvári keď ťa zbadám, že reaguješ na môj komentár tradične nejakou nezmyselnou spleťou slov, ktorým ani sám nerozumieš.
  • Mato1987
    Tak interaktívne filmy, máš pravdu možno som to zle označil, ale na oficiálnej stránke telltale píšu, že sa jedná o epizodickú, interaktívnu a dramatickú adventúru a ešte k tomu je to v takej nevábnej nemastnej neslanej grafike.
  • Mato1987
    Hral som prvý diel, či epizódu walking dead a dodnes som nepochopil o čo v hre v podstate ide a v čom spočíva resp. v čom tkvie ten pôžitok z hry.
  • Mato1987
    To je absolútna blbosť, ja knižky čítam rád, len absolútne nechápem, v čom tkvie pôžitok z hrania takých nudných hier ako walking dead, game of thrones alebo wolf among us.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit