Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dívat se na GoT kvůli bradavkám? To možná tak autor téhle recenze nebo nějaká jiná troska...
    • kubi-wan
      Neschopnost některých čtenářů pochopit nadsázku je mi stále záhadou...
      • Promiň, ale já nadsázku poznám a první odstavec této "recenze" rozhodně žádná nadsázka není.
        • kubi-wan
          No jak myslíš... dobře pro tebe.
          • Tak mi to teda vysvětli inteligente - v čem je tam nadsázka?
            • já z toho tu nadsázku taky cítím, kdo by se koukal na GoT kvůli kozám, když má k dispozci internet s prakticky nekonečnou zásobou p0rna všeho druhu zdarma, ale je to určitě příjemné oživení, ten seriál je tak 80% politika a intriky, 10% akce a 10% kozy

              překvapila mě tvá reakce normální chlap vidí kozy, řekně si dobrý případně moc velký/malý/povislý a to bych si šáhnul nebo taky ne, ale ne "ježišmarja, fůůůj, kozy"
            • pepa: Stále nechápu. Co s tím mají společného teplouši? V které větě, v kterém slově je ta nadsázka? Žádná tam není, možná proto se na můj dotaz těžko odpovídá.
            • autor patrně předpokládal, že kozy má rád každý chlap a podcenil zastoupení homosexuální menšiny zde v diskusi
  • Vogon
    Asi jsem jediný, ale sex scény mě od filmů(her a seriálů) spíše odrazují(nemyslete si, že jsem nějaká urážlivá citlivka, koneckonců jsem fanoušek Berserka, oproti kterému je GoT večerníček), připadá mi to jako znak špatného psaní(logika typu: " No co sice je příběh naprostá hovadina, ale když tam hodíme pár bradavek a několik zvadlých klobás, tak si všichni budou myslet, že je to dospělé fantasy."), inu když bych chtěl dobré sex scény a příběh lepší než 99% her a seriálů, tak se prostě podívám na jakékoliv p*rno(vážně?).
    • Naprosto s tebou souhlasím. Konkrétně u seriálů od HBO vidím přemíru erotiky jako něco, co mě akorát ruší. Téměř v jakékoliv scéně se snaží procpat nahé ňadro anebo alespoň zadnici (nehovořím jen o GoT), byť to nakonec působí, jako pověstný slon v porcelánu. To, že to v kontextu situace nevypadá vůbec přirozeně, nikoho netrápí. Paradoxně se pak aspirant na seriál pro dospělé, stane modlou pubescentních deviantů.
      • Tak zrovna u teba ma to neprekvapuje. *1*
    • Jack1947
      Ve filmech mne štvou no to je pravda, v seriálech je taky přetrpuji njn připadámmi to že ti zaplácávají díru - stopáž a pohled sjíždí pak tam kam by neměl no.

      Ve hrách mi to nevadí nejsou tak časté.
      • nightborne
        Tak ve hrách se taky člověk mnohem líp ztotožní s postavou, takže to má trochu větší šmrnc, třeba v obou zaklínačích jsem se už od začátku snažil vojet co se dalo =)). A zůstal sem tím i věrný kánonu - kdo četl ságu, chápe - takže žádné špatné svědomí =D.
        • Vogon
          V Zaklínačských hrách to bylo teda pěkně debilně nastrčené. Vážně mě dostalo, když v cutscéně měli do půl pasu vodu(Jaká náhoda), ale v bazénku, ve kterém to zrovna dělali, byla voda sotva do půl kolen(Dokonce i Geralt, který nepřekročí ani kamínek ji dokázal projít.). A kartičky v Zaklínači 1 byly naprosto směšné.
          • Tak to už je zase problém (ne)nutnosti explicitního zobrazení samotného aktu, což je něco malinko jiného, než jsme řešili, myslím. Šlo o samotnou možnost jako postava ve hře vůbec souložit, což někam prostě sedí, někam třeba méně =).

            Do Zaklínače to díky kánonu sedělo skvěle, navíc s tou přidanou hodnotou chlapáctví, kdy si člověk mohl říct (představte si Rimmera, kterak mluví o McGruderové) "jo, tu jsem zklátil!"

            A krom toho, brousit takovou Paní jezera, což v jedničce šlo, to už je sakra zářez =)).
        • Jack1947
          Zapoměl jsem poznamenat -díky bohu a americe zato že hry nejsou jak filmy, kde by to snad bez žádné pořádné šoustandy nešlo ani v komedii pro podnáctileté. *7*

          Šoustandy/šeptandy - Censore free *15* ( jo už mlčím).
  • Hodnotiť dielo podľa jeho popularity, alebo ho dokonca kvôli nej úplne zavrhnúť, to môže len naozajstný hlupák bez vlastného názoru. Toľko môj príspevok k tejto "debate".
    • Magister_Peditum
      Měl jsi to štěstí seznámit se s Drizztem. *3*
  • fallanga
    "A to jsem ještě nezmínil některé reakce vedlejších postav, které byly evidentně vymyšlené tak, aby šly jakž takž naroubovat na cokoli, co hráč řekne, jenže tok dialogu pak není přirozený."
    Prosil bych recenzenta o jeden příklad. Při svém hraním jsem na nic takového nenarazil, takže mě zajímá aspoň jedem příklad.
    • milos.bohonek
      Např. situace, kdy máš zvolit trest pro zloděje a to, jak s tebou pak některé postavy mluví. Ve stylu "vím, že nebylo jednoduché rozhodnutí, ale dělal jsi, co jsi musel", ačkoli jsem mu udělil milost.
      • fallanga
        Ok, tohle beru. Na mém hodnocení to nic nezmění, ale aspoň jsem si tím "rozšířil obzory".
    • Nebul tolik! *13*
      • fallanga
        Nebulím idiote. Nesnáším lidi jako ty, kteří jsou schopni jen na větu "hlavně prosím nebreč". Vrať se do školky imbecile.
  • https://www.youtube.com/watch?v=XjzC2DRgEo4
  • misho8723
    Niekto v čase internetu sa pozerá na GoT kvôli erotike?.. aj 12-roční vedia, že majú lepšie možnosti na výber čo sa tohto týka.. inak ku hre :
    Vcelku dobrá.. páčia sa mi všetky postavy, aj keď áno, vidno, že predstavujú v podstate Starkovcov 2.0, ale sú dobre napísaní, dialógy mi tiež prišli dobré, pomalé tempo po väčšinu času mi prišlo ok, presne v tempe seriálu.. výtvarný štýl fajný, ale celkovo kvality grafiky a animácií dosť slabá, hlavne v porovnaní napríklad teraz vydanou prvou častou Tales from the Borderlands.. hlasy podľa mňa vysoká kvalita, hlavne herec Iwan Rheon hrajúci v seriáli a aj v tejto hre Ramsayho Snowa.. koniec šokujúci aj pre mňa, nečakaný, presne v štýle seriálu (kníh).. najväčší problém, ale nielen s touto epizódou, ale celkovo s hrami od Telltale mám ten, že v podstate moje rozhodnutia majú len malý význam.. tu ešte uvidíme ako to dopadne v ďalších častiach ale po skúsenostiach s predchádzajúcimi hrami nevkladám veľkú nádej do toho, že sa to radikálne zmení.. takže celkovo za mňa za prvú časť OK hodnotenie :)
    • Pilgrim66
      Pod to se podepíšu. Příběh není špatnej, ale je otravný zjistit, že ať člověk udělá cokoliv tak výsledek je stejnej. A ty animace jsou v některých momentech fakt hrozný.
  • Przniči z Telltale opět v akci - komiksy jsme pomalu vyčerpali, tak jdeme vycucnout seriály, ty mají fanoušků (zákazníků) ještě víc. A už to bude jen horší, z Telltale se stává solidní fabrika na boty. Jen doufám že Breaking Bad nechají na pokoji...
    • No asi by fakt bolo lepšie ak by licenciu na komixový TWD alebo GoT dostal taký activision, ten by ti priniesol hry snov :)
    • nekromant33
      Breaking Bad už nemůžou těžit, protože seriál skončil. Zato Better Call Saul...

      Jo a nesouhlasím, že to, co zatím udělali z tý nový vlny (TWD, Fables, Borderlands), by bylo prznění.
    • Pěkný. Počkej, neudělali napřed hry podle filmů ( Jurský park, Zpátky do budoucnosti ) ? Udělali, že?
      • filmy, komiksy, teď seriály... no prostě parta kreativních a originálních týpků!
        • Pozri sa ako dopadli rôzne herné adaptácie od komiksov po seriály a potom hovor dačo o kreatívnych týpkoch. Je pravda že by mohli prestať variť jednu ponožku a trochu aktualizovať herné mechanizmy, napriek tomu ma v rýchlosti okrem CD Projektu nenapadá nikto, kto vie vytvoriť schopnú adaptáciu.
  • Styl grafiky mi zatim moc nesedl, ale pokud půjde ve hře zabít Cersei, ideálně velmi brutálně a pomalu (a ideálně včetně Joffreyho), tak bych tu zvláštní stylizaci asi i překousnul :).
  • TheGGG
    LoL, nikdy by mě nenapadlo, že i tak excelentní herec jako Peter Dinklage může mít při dabování hry takové problémy. Teď si voice actors typu Nolan North, Jennifer Hale atd. vážím ještě víc. Snad Charles Dance ve Witcherovy 3 odvede kvalitnější práci.
    Jinak tady se určitě vyplatí počkat až budou venku všechny epizody. Hrát to tak po kouskách stejně nemá cenu.
  • Čistě záležitost pro ty, kteří sledují adaptaci od HBO... což v realitě znamená několik desítek milionů lidí, ne pouze hrstku, jak se tady místní experti snaží naznačit *1* Má to stejný drive, stavbu děje a nervy drásající situace či atmosféru, přesně jako seriál (nebo knihy). Akorát tentokrát to vše máte ve svých rukou a sami si udáváte tempo (pozor, ne příběh!). Ve zkratce: Krvavá lekce GoT machiavellištiny ve formě interaktivního příběhu.

    Kdo nechápe, nadává. Kdo chápe, baví se :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit