Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně bych byl opatrný s výrazy "hra", "hraju" apod. Tohle není hra, ale jen taková dlouhá interaktivní animace, kde nejnáročnější úkoly spočívají v mačkání předepsaných tlačítek nebo v pohybu směrem vpřed. A s adventurou to nemá společného už vůbec nic.
    • pb_historic
      Je tetris v tom případě hra? Tam jen také mačkáš tlačítka.
  • to je o nicem ze ten skret v 5 serii zemre, bo ten plesoun ktery ho poslal v krabicy na lody ho za love zrady. ten skret me nejvyc bavil *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • fake spoiler is trap joke
  • zajímavé jak se hnisák dycky dostane s tak hloupými komenty na hlavní stránku, jak to vidím chce se mi blít *11*
    • Hnisavec
      http://www.quickmeme.com/img/1f/1f798963cd2f6688fe07ff5ca2096459fceba0b6975247666946326c68de21e4.jpg
  • Rodrik jo? Tak dík za spoiler krreténi *10*
  • Jack1947
    jde spíše jen o přívěsek ke knižní sáze a seriálu, na jejichž pokračování momentálně čekáme.

    Jak pro koho, někdo to třeba nezná ale je dobré si i umět doplnit znalosti.
  • Hnisavec
    nebyť Telltale tak nemá Bo honěk do čeho píchnut *5*
  • Hru jsem nehral a ani nebudu. Staci mi shlednout tady na Games par obrazku ze hry a je jasne, ze to je fraska. Samozrejme k tomu pocitam fakt, ze to je hra na zaklade filmu, coz samo sebe stavi jako naprosty propadak. Hra je udelana na zaklade komercniho uspechu filmu (resp. serialu) a snazi se ze znacky vytriskat maximum. Stejne tak dopadly prakticky vsechny hry delane na zaklade fimove predlohy o kterych vim. Necetl jsem ani recenzi, staci mi hodnoceni 6/10 a hadam, ze to je jeste hodne pozitivni hodnoceni.
    • Hra je urobená na základe veľkého úspechu už 5 dielneho cyklu a boli v nej použité tváre hrdinov zo seriálu natočeného podľa tohto cyklu, ktorý je tiež pomerne úspešný , ale ako každý film , nemôže konkurovať knižnej predlohe. Keď že nejde o akčnú hru , ale interaktívne rozprávanie, nechápem tvoj pesimizmus a už vôbec nie tvoj predpoklad , že to bude prepadák. Hodnotiť objektívne podobné projekty môže iba ten , čo pozná knižnú predlohu, prípadne aspoň filmový seriál a počká si na posledný piaty diel. Čosa týka teba osobne pripomenul si mi istú Americku literárnu kritičku, ktorá sa hrozne rozčuľovala , že Stephen King dostal literárnu cenu. Na otázku, či vôbec čítala nejakú knihu od Kinga odpovedala , že nemá na to čas , číta iba kvalitnú literatúru, a na podobný škvár nemá čas. Takže asi tak.
      • No prave co pises mi potvrzuje muj nazor. Nejedna se o hru ale jakesi interaktivni vypraveni na zaklade filmu. To znamena, ze o nejakych klasickych hernich mechanismech nemuze byt rec. Ja podobne typy "her" nesnasim, resp. me vubec nebavi, protoze se tam neda nijak "hrat", ale jen chodit, kecat s postavama a mozna obcas jako v adventure, neco "udelat". Pro fanousky to muze byt zajimave, i kdyz tady bych byl take skepticky, protoze se mi strasne libily knizky o Zaklinaci a zpracovani hry se mi nelibilo vubec. Z techto duvodu mam takovy nazor jaky jsem napsal vyse. Jinymi slovy, jsme v hernim vyvoji trochu dal, mame tu krasne akcni hry strilecky, horory, super strategie, ale podle me adventury (ktere me krome Monkey Islandu nikdy nebavily] a podobne typy her uz pro dnesek nejsou...
  • Ty trapné kecy recenzentů u jakékoliv hry od Telltale, kdy neustále dokola v každé recenzi opakují, jaká je to hrůza, že jednotlivé epizody vycházejí za cca 2 měsíce, protože při hraní zapomenou vše co dělali v předešlé epizodě, to je opravdu neskutečné. Já mám sice paměť hrozně špatnou, ale hrál jsem všechny hry od Telltale a ještě se mi nestalo, že bych nevěděl, co jsem dělal v předchozích epizodách. Pokud někdo tu hru hraje tak, že ho to skoro ani nezajímá a pak ani neví co dělá a nic si nepamatuje, neví, která postava je která apod, tak to rozhodně není chyba hry ani tvůrců, ale těch lidí co hrají nesoustředěně nebo s nezájmem. Pche, 6/10
    • Tak ja zase chapem, ze recenzent moze naozaj zabudnut o co slo ked medzitym hra x dalsich hier. Pre mna je skor vacsi problem to, ze kym je nova epizoda tak ma aj prejde chut to hrat, tak si radsej pockam kym to bude cele.
    • Hele když něco vychází takhle epizoidicky, tak je to jako kdyby ti někdo dal dobrý dort, dneska by ses na něj mohl podívat, zítra si k němu čuchnout, pozítří ho ochutnat, popozítří si dát porci a když bys ho měl koněčně dojíst tak zjistíš že ztrvrdnul. Pro mě je hraní na episody zlo a velmi důležitý faktor ovlivňující hodnocení, a jako milovníka adventur mě tenhle trend neskutečně štve. Ty "trapné kecy" by měli být u každé recenze i u zahraničních serverů aby si telltale laskavě uvědomili, že jsou lidi, a není jich málo, kteří by si radši zaplatili za jednu hotovou hru než kupovat to po střípkách
    • Jack1947
      Navíc je tam klasické -Previously on... takže s tou pamětí to je chabá býmluva.
  • a je uz hotova cestina bo nejsem cyp abych to hral v anglyctine. Nechapu jak se tu mozu prodavat hry bez cestiny. pochybuju ze se v americe prodavaju hry treba v nemcine, proste bordel *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Hnisavec
      hh fajnový trolling *3* *15*
    • up_er
      nechapu ze dneska clovek co hraje hry neumi anglicky...pochybuju ze ho to na skole neucili
      • Jack1947
        Nechápu tu reakci na trotla... ale budiž.
        • No od tebe takový koment potěší. :)
    • Dusane z Orlove, nechovej se jako polsky pristehovalec. Dekuji. *12*
    • nevyem čy bi ťy nebolo treba slovnýk aj na tu češtynu nye len na anglyctynu *1*
  • flash789
    takhle nejak by vypadalo RPG bez systemu, cisel a souboju..to jen pro ty co jsou sklalopevne presvedceni ze dobre RPG tvori hlavne pribeh:)
    • Vogon
      Dobrá hra je dobrá i bez příběhu, ale špatná zůstane špatnou, ať už má jakýkoliv příběh.
      • Souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit