Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    "Je to stále slušné, ale univerzum G. R. R. Martina si zaslouží víc." - Nechci se hry nějak zastávat, ale ani seriál se v poslední sérii zrovna nevycajchnoval. Postavy tam dělají idiotská rozhodnutí (a to i ve srovnání s knihou).
    • Keyz
      Také jsem změnil styl sledování. První série: Sedím, koukám.

      Poslední: Snad skoro ležím, klidně se u toho najím a klidně si dám pauzu atd. Pak to nějak dopadne. Maximálně jsem se divil těm divným rozhodnutím.

      To snad dopadne jako Walking Dead. Již se to táhne se to jako sr*ad a řeší se tam jen vztahy a poté do jednoho dílu na konci dají vše.
    • Rozhodě poslední série byla ta nejslabší ze všech, to že s knihami už to nemá nic společného, to snad ani nebudu komentovat.
      • Nesmysl. Jednoznacne nejlepsi serie. Kazdy dil ma nejaky dulezity zvrat, nejake dulezite rozhodnuti. Kazdy dil je temer zlomovy. Oproti ctyrce jako nebe a dudy.
        • Magister_Peditum
          Jestli ti stačí, aby tě seriál za všech okolností něčím šokoval, tak ok, ale některé ty zvraty byly úplně pitomé.
        • Zvrat uplně random, jak se zlíbí, vůbec nezáleží na tom aby ten seriál za něco stál.
    • Však to taky dostává od fanoušků pěknou čočku.. :D
  • Mart9
    Kdyby dávali Hru o trůny někde od prvního dílu, měl bych to začít sledovat, nebo o nic nepřicházím?
    • kostejnesmrtelny
      Patřim mezi menšinu, která tvrdí, že seriál je lepší než knihy. Martinův vypravěčskej styl je žalostnej a sral mi do tý míry, že jsem sérii po druhým díle definitivně odložil, přičemž mám za sebou i jiný různý věci, který lidi obvykle považujou za náročnější čtení.
      Seriál tohle odbourává a pokud se smíříš s tím, že GoT není akční spektákl, alébrž konverzační pseudohistorický drama a velký bitvy jsou tam zobrazený v pěti sériích celkem tři, z čehož jedna za nic nestojí, měl bys bejt spokojenej. *5*
      • Čo ti konkrétne prekáža na jeho rozprávačskom štýle?
      • Magister_Peditum
        Dokud se seriál mohl držet knih, tak bych i souhlasil, že některé zbytečnosti z předlohy oprávněně vynechal, ale v poslední sérii to říct fakt nemůžu. Ale je fakt, že ani poslední dvě knihy nejsou zas tak extra u nich jsem jel spíš na volnoběh, protože mě prostě zajímalo, co se stane dál. Když to srovnám třeba s tou stokrát jinde řečenou Malazskou knihou, tak tam jsem měl dojem přesně opačný. Po neslaném nemastném úvodním díle se její úroveň neustále zvyšovala.
    • Keyz
      Se podívej a uvidíš.

      Má to mega rozpočet tedy to co chtějí udělají tak aby to vypadalo skvěle a to táhne, pro mě to je dobré v tom, že tam není zatím tak jasný epický hrdina který vše vyřeší a někdo dobrý tam umřel, někdo špatný neumře, pak umře atd.. Prostě jako v reálu. Není to to komicky jasné a neuvěřitelné.

      Bohužel jak se to čím dál více táhne a vrchol byla 5. série. Kdy jsi měl nějaké vztahy, sex, vztahy, kecy, a poté v posledním díly mega události....strašný.
      Začínám se čím dál více nudit a brát jako předvídatelnou sérii. Dokonce si myslím, kdo tam je super hrdina a ten to vše vyřeší a bude vládnout žena_Daenerys Targaryen a draci

      Přitom to ze začátku bylo dost uvěřitelné, ale vypadá čím dál více jak fantasyšílenost (knihy asi budou jak vždy lepší). Navíc HBO... Důraz na komický sex a jeho popis, který zaplácne x minut....

      Třeba mám raději po té 5 sezóně GoT seriál Longmire. Tam každý díl něco řeší, je to dobrý, zajímavé atd. U HBO mají prachů jako prase a dají na sex na hradě a pak nacpou x věci do posledního dílu...Nápad to byl super, zpočátku to bylo více zajímavé a pak to spadlo.
      • Jack1947
        Longmire sleduji supr seriál, taková alternativa (drsnější) k ukončenému Justified... to bylo taky super od začátku až do konce. Longmire měli zrušit, protože nějak přišli o práva nebo co ale na konec bude i 4série už kvůli tomu cliffhangeru ve 3...

        Pak je dobrej i když se mi zatím tolik nelíbil Série 2True detective...uvidíme...

        Ten sex by mi vadil u GOT, hodně i když jsou tam usekané končetiny a středověká brutalita nějaké románky mně moc neba... nechápu že to všude cpou.
    • je to dobrej seriál, asi nejlepší dark medieval fantasy seriál co existuje. Hipsteři ho samosebou hatujou, ale ti byly vždy trochu mimo.
      • docela by mě zajímalo, jaké dark medieval fantasy seriály tomu konkurují.
        • no právě
          • Takze jednooky mezi slepymi kralem?
    • Nedávno jsem se rozhodl, že na to teda kouknu. Spoustu věcí sem přeskakoval, dlouhé dialogy, ale děj tak nějak postupoval. 5 serie na pul katastrofa. Natahovaná, nudná, nic pořádně neukážou. Celou serii tě na něco natěšují a pak seš zklamán, protože to dose*ou. Mnoho věcí je tam vyzdvihováno do nebes, a pak pi*u. Patrim mezi ty co nesnáší půlku seriálu a tešim se vždy jen na určitou dějovou linku. Ještě že už tam neni Brian? Ten postiženej. Ta jeho linie je taky postižena.
    • Bud si ho zamilujes, nebo ho budes nenavidet... Neni moc lidi, co by byli nekde mezi tim. Prvni dve knihy (potazmo serie) jsou takovy rozehrivaci, prece jen je tam spousta postav a je treba predstavit vztahy mezi nima, treti a pata kniha jsou super, akorat bych uvital min kapitol s Daenerys...
    • RodneY55
      Precti si radsi knizky.
      • Mart9
        Promiň, to ne. Čtení knih je pro mě ztráta času.
      • Hm. První dvě okay, ale Hostina pro Vrány a hlavně Tanec s Draky je celkem běs.
        • Magister_Peditum
          Hostina to pokakala především otřesným překladem (nevím, jestli se v pozdějších vydáních zlepšil), k z si překladatel zničeho nic řekl, že původně nepřeložená jména začne překládat do češtiny. A děj se neskutečně táhne, to je pravda.
          • Môžem povedať, že ani v originále nie je AFFC dobrou knihou.
    • Jestli ti nebude vadit, že se to táhne jako smrad... Je to super seriál, ale přijde mi jako jeden z těch pomalejších. První série ani tak moc ne, ale teď v té páté to je natahované jak staré gatě.
      • Dalsi srandista, tohle nemuze normalni clovek rict, ze petka je natahovana ? jednoznacne "nejrychlejsi" serie ze vsech.
        • Jak řekl kolega, některé linky odsýpají, některé ne. Nedávám to za vinu těm filmařům, ty knížky všeobecně se táhnou jak smrad.
        • Magister_Peditum
          No, jak v čem. Linka v Dorne aspiruje na nejzbytečnější pasáž seriálu. A co provedli s chudákem Stannise, to raději nebudu komentovat. *15*
  • Game of thrones je moje prvni telltale hra a zajimalo by mě jestli je tam více konců a nebo jenom jeden a moje volby nemají vliv?
    • No... předtím bych řekl že to vliv vůbec nemá ale po 2. sezóně walking dead kde jsou 3 naprosto odlišné konce a 2 z toho mají ještě další možnosti tak si tím nejsem jistý.
  • Vykašlete se na GoT a udělejte prvně Tales From the Borderlands. Borderlands je alespoň o úroveň výše a čekat na 2 hodinovou epizodu 3 měsíce je ubíjející.
  • Keyz
    George R. R. Martin si zaslouží realistickou grafiku a zpracování. Jako se o to pokouší seriál.
    • Jack1947
      Ta už tu byla nemastné neslané RPG kde se bušilo místo do nepřátel jen do slámy...radšii knihu.
    • Vogon
      Máš na mysli Ordinaci v Růžové Zahradě?
      • Keyz
        To jestli někdy bude hra, tak to kupuji jako cennost do kolekce.
        • Jack1947
          Nebo Babovřesky developers cut! Troska exklusiv commentary *2* *14* (trilogie i když možná antologie... kdoví) *3*
    • Luckiller
      No v případě seriálu bych se vymezil na minulí čas. Pátá série se stala oficiální fanfikcí od "Dumbass and Dummer". *16*
      • Keyz
        Aha. To ani nevím, že to již přeskočilo seriál. A to mají být další díly.

        Ten seriál vzal knihy tedy rychle. Navíc proč točí seriál ke knize když knihy ani snad nejsou finální.
        Tedy poté bude seriál a knihy pojede jinak.
      • ze by se beavis a butthead dali na psani? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit